poster

Loch-ness teror (TV film)

 • Česko

  Lochnesský teror

 • Kanada

  Beyond Loch Ness

 • Slovensko

  Loch Ness - Beštia z hlbín

Sci-Fi

Kanada, 2008, 91 min

Režie:

Paul Ziller

Scénář:

Jason Bourque

Hudba:

Pinar Toprak

Producenti:

Lindsay MacAdam

Střih:

Gordon Williams

Scénografie:

Paul McCulloch
(další profese)
 • MickeyStuma
  ***

  Hororový snímek pohrávající si snad z nejznámější legendou, jaká existuje. Lochnesská příšera nenechávala spát mnohé vědce, a tak utrácela miliony za výzkumy, ale vždy zbytečně. Nikdy nic nenašli. A přesto bylo několik lidí, kteří ji viděli. Nízkorozpočtový snímek se sice netváří jako veledílo, ale v jistém smyslu upoutat dokáže. Triky jsou sice viditelně nekvalitní, ale vyobrazení a animace oné Lochnesky není zase nijak špatné. Napětí tu je, takže příběh dokáže zaujmout. Jen tomu všemu, jak už to tak u takových filmů bývá, kazí celkový dojem občasné zcela nelogické chování některých postav. Škoda, tentokrát to mohlo mít nějakou úroveň.(13.7.2014)

 • korndaddy
  *

  Měl jsem to štestí, že sem mohl v jednom dni zkouknout filmové klenoty jako Piraňa 3DD a Loch Ness teror. Narozdíl od Lochnessky bylo v piraňe znát, že tvůrci to neberou příliš vážně a film je spíš pro pobavení. Tady je smutný to, že film brali vážně a o to to je víc k pláči. Prostě další stupidní nízkorozpočtová kokotina.(29.1.2013)

 • Fjera
  odpad!

  No páni. Triky jako od Karla Zemana. Jenže tato trapnost vznikla půlstoletí poté! Měla to být komedie nebo tragédie? Nechápu, jak se pod tuto věc mohl vůbec někdo podepsat a co vlastně "herce" motivovalo, aby se v tomto škváru objevili. Průhledný scénář, který zřejmě vymýšlelo pětileté dítě, logické chyby a triky na úrovni mentálně postižených. Nic jiného než odpad :)(8.7.2018)

 • EmilHS
  ***

  Takové trochu nudnější béčko, které jde celkem v pohodě sledovat, pokud máte smysl pro "béčkový humor". Příšera je klasický CGI odpad, ale zase tak moc nepobaví, stejně jako hlášky herců neherců. Na druhou stranu, finální bitka mezi Příšeří rodinkou a tlupou venkovanů, které film cestou posbíral, ujde a pobaví. Pomstou uháněný, osudem stíhaný, obrovsky zkušený hledač pradávných příšero-dinosaurů je taky komický, stejně jako hudba, která ho při jeho bad ass vstupu do filmu doprovází. Asi se nebudete bavit v jednom kuse, ale pokud máte slabost pro tyto filmy, tak si svoje místa určitě najdete. ;)(7.7.2018)

 • MM_Ramone
  *

  Dal som si tú námahu, že som sa snažil vygoogliť nejaké informácie o režisérovi Paulovi Zillerovi. No nič moc som sa nedozvedel. Zistil som akurát to, že je to Kanaďan a podľa fotky priemerný nevýrazný beloch. Inak o ňom neviem nič, okrem toho, že točí totálne brakové filmy s nízkym rozpočtom, primitívnymi digitálnymi trikmi, mizernými hercami a stupidnými scénarmi. Presne v tomto jeho jedinečnom lacnom štýle sa nesie aj snímok "Loch Ness - Beštia z hlbín". Ziller čo si ty za magora, keď stále vytrvalo točíš samé takéto sračky? *(11.10.2017)