Loch-ness teror (TV film)

• Česko

Gordon Williams

Scénografie:

Paul McCulloch
  • herr_carter

Já na tyhle filmy koukám po nocích rád..člověk se u nich dozví plno zajímavých věcí z oblasti biologie a zeměpisu. Mimo jiné i třeba to, že Plesiosaurus sice oficiálně vyhynul, nicméně několik statných jinochů se celou dobu skrývalo v mořských výdutích a pak skrytými průplavy anektovaly nejbližší jezera..už teď mám lepší náladu jen co si to po sobe čtu :D .... už dost keců, je to samozřejme další z řady omalovánek pro debily, kde zmiňovaný Plesiosaurus vypadá jako kříženec Agamy a Císlera, za humny je brak..................... moje hodnocení = 0 z 10.(6.7.2018)

• gumli

Hodne špatný film,takmer odpad.Ak nie pekné jazero a okolie,tak odpad.Nezaujímavý herci,jeden sa dokonca hral na veľkého drsňáka,asi si myslel že je Clint Eastwood.Mám rád filmy o všelijakých monštrách,ale toto nie.Príbeh o plesiosaurusovi by mohol byť celkom zaujímavý,ale musel by ho robiť niekto iný,napr.Spielberg.Keby to bola stará klasika o monštrách z 50.rokov,tak samozrejme by som to ináč brál a aj ináč hodnotil.(26.10.2009)

• Pitryx

Jedná se o vysoce hodnotné umělecké dílo, které nevím proč, nejenže Oscara nezískalo, ale ani snad nebylo nominováno. Krůtibrko jak je to možné?? No, nyní vážně, triky dělaly asi nějaké děti, stejně jako scénář. Málokdy béčkům něco dávám, ale zde si nemohu odpustit dát tvůrcům jako dík alespoň nějaké to malé plus. Za co? Za to, že se to celé tvářilo akčně a za legrační gore. A hlavně za popis jakéže to vlny jsou v mikrovlnné troubě, jak tam hlavní hrdina tvrdí. To mne opravdu sejmulo dokonale. 201503128338/8357(13.3.2015)

• Godhaj

,,Nechci se s tebou zase hádat, chci koupit repelent.“ Zde sužuje americký buranov legendární skotský plaz. Tvůrci se originálně vypořádali s geografickou nelogičností a rozvíjejí klasický monster horor. Nestvůr je sice hodně, ale většinu času strávíme s roztomilými mláďaty, která trápí nepříjemné týnejdžry, takže jsem byl nucen fandit plazům. Romantická linie je příšerná a odvádí nás od akce. Akční scény jsou plny céčkových klišé, převažují záběry na sonar a blikající červenou tečku. Škoda, že scénář se bál trochu přitlačit na pilu, moc hlášek v něm není a chtělo by to rozhodně víc. Velmi mě potěšil generál Hamond, kterému to s puškou sekne a je to pořád kabrňák. Celkově vzato ale převažovala nuda a na některé žraločí filmy to vážně nemá.(28.7.2015)

• MM_Ramone

Dal som si tú námahu, že som sa snažil vygoogliť nejaké informácie o režisérovi Paulovi Zillerovi. No nič moc som sa nedozvedel. Zistil som akurát to, že je to Kanaďan a podľa fotky priemerný nevýrazný beloch. Inak o ňom neviem nič, okrem toho, že točí totálne brakové filmy s nízkym rozpočtom, primitívnymi digitálnymi trikmi, mizernými hercami a stupidnými scénarmi. Presne v tomto jeho jedinečnom lacnom štýle sa nesie aj snímok "Loch Ness - Beštia z hlbín". Ziller čo si ty za magora, keď stále vytrvalo točíš samé takéto sračky? *(11.10.2017)