poster

Loch-ness teror (TV film)

 • Česko

  Lochnesský teror

 • Kanada

  Beyond Loch Ness

 • Slovensko

  Loch Ness - Beštia z hlbín

Sci-Fi

Kanada, 2008, 91 min

Režie:

Paul Ziller

Scénář:

Jason Bourque

Hudba:

Pinar Toprak

Producenti:

Lindsay MacAdam

Střih:

Gordon Williams

Scénografie:

Paul McCulloch
(další profese)
 • LIVINGDEAD
  *

  Loch Ness VYPADALA DOST KOMICKY. Je sice hezké, že se nám nestvůra po celou dobu zřetelně ukazovala, ale počítačové triky byly dost na nízké úrovni. Příběh žádný a celkově to byla děsná nuda! Jediný pocit, jaký jsem z filmu měl, byl ten, že mi bylo líto malých Lochnessek, protože ty byly opravdu roztomilé :-)(4.8.2008)

 • korndaddy
  *

  Měl jsem to štestí, že sem mohl v jednom dni zkouknout filmové klenoty jako Piraňa 3DD a Loch Ness teror. Narozdíl od Lochnessky bylo v piraňe znát, že tvůrci to neberou příliš vážně a film je spíš pro pobavení. Tady je smutný to, že film brali vážně a o to to je víc k pláči. Prostě další stupidní nízkorozpočtová kokotina.(29.1.2013)

 • Fjera
  odpad!

  No páni. Triky jako od Karla Zemana. Jenže tato trapnost vznikla půlstoletí poté! Měla to být komedie nebo tragédie? Nechápu, jak se pod tuto věc mohl vůbec někdo podepsat a co vlastně "herce" motivovalo, aby se v tomto škváru objevili. Průhledný scénář, který zřejmě vymýšlelo pětileté dítě, logické chyby a triky na úrovni mentálně postižených. Nic jiného než odpad :)(8.7.2018)

 • herr_carter
  odpad!

  Já na tyhle filmy koukám po nocích rád..člověk se u nich dozví plno zajímavých věcí z oblasti biologie a zeměpisu. Mimo jiné i třeba to, že Plesiosaurus sice oficiálně vyhynul, nicméně několik statných jinochů se celou dobu skrývalo v mořských výdutích a pak skrytými průplavy anektovaly nejbližší jezera..už teď mám lepší náladu jen co si to po sobe čtu :D .... už dost keců, je to samozřejme další z řady omalovánek pro debily, kde zmiňovaný Plesiosaurus vypadá jako kříženec Agamy a Císlera, za humny je brak..................... moje hodnocení = 0 z 10.(6.7.2018)

 • st.ranger
  odpad!

  Tyhle amatérské monster horrory jsou stále to samé, hlavně přehlídka špatného herectví a mizerných triků. Ať už experiment nebo probuzení ze spánku, něco začne vraždit, experti po tom jdou, puberťáci se k tomu připletou, průběžně někdo jen tak zemře, aby se neřeklo, poté finální souboj a většinou i poslední záběr na vajíčka či následného potomka.(11.7.2014)