Loch-ness teror (TV film)

• Česko

Lindsay MacAdam

Gordon Williams

Scénografie:

Paul McCulloch

Hororový snímek pohrávající si snad z nejznámější legendou, jaká existuje. Lochnesská příšera nenechávala spát mnohé vědce, a tak utrácela miliony za výzkumy, ale vždy zbytečně. Nikdy nic nenašli. A přesto bylo několik lidí, kteří ji viděli. Nízkorozpočtový snímek se sice netváří jako veledílo, ale v jistém smyslu upoutat dokáže. Triky jsou sice viditelně nekvalitní, ale vyobrazení a animace oné Lochnesky není zase nijak špatné. Napětí tu je, takže příběh dokáže zaujmout. Jen tomu všemu, jak už to tak u takových filmů bývá, kazí celkový dojem občasné zcela nelogické chování některých postav. Škoda, tentokrát to mohlo mít nějakou úroveň.(13.7.2014)

• MM_Ramone

Dal som si tú námahu, že som sa snažil vygoogliť nejaké informácie o režisérovi Paulovi Zillerovi. No nič moc som sa nedozvedel. Zistil som akurát to, že je to Kanaďan a podľa fotky priemerný nevýrazný beloch. Inak o ňom neviem nič, okrem toho, že točí totálne brakové filmy s nízkym rozpočtom, primitívnymi digitálnymi trikmi, mizernými hercami a stupidnými scénarmi. Presne v tomto jeho jedinečnom lacnom štýle sa nesie aj snímok "Loch Ness - Beštia z hlbín". Ziller čo si ty za magora, keď stále vytrvalo točíš samé takéto sračky? *(11.10.2017)

• Fjera

No páni. Triky jako od Karla Zemana. Jenže tato trapnost vznikla půlstoletí poté! Měla to být komedie nebo tragédie? Nechápu, jak se pod tuto věc mohl vůbec někdo podepsat a co vlastně "herce" motivovalo, aby se v tomto škváru objevili. Průhledný scénář, který zřejmě vymýšlelo pětileté dítě, logické chyby a triky na úrovni mentálně postižených. Nic jiného než odpad :)(8.7.2018)

,,SMRDÍ TO ROVNAKO AKO TO VYZERÁ." __ Jedna z lepších céčkových produkcií, takže priemer a dokonca ak by nebolo nepríliš vydareného záveru, prihodím aj hviezdu naviac. Ešte pred pozretím som si vravel, že ak film v sebe nesie názov azda najslávnejšieho jazera, vzhľadom na žáner nebude pre tvorcov ľahké sa popasovať, resp. verne napodobniť prostredie škótskej vysočiny. Pri ,,Loch Ness" sa však odohráva len úvod a potom sa Nessie ,,tradične" vďaka podmorskému tunelu preplaví do nejakého zapadákova na Kolumbom objavenom kontinente. S prižmúrením očí som túto teóriu ochotný prehltnúť, nakoľko sa aj týmto vysvetľuje fakt, prečo nebola slávna príšera doteraz objavená. Inak vyzerá Nessie vcelku obstojne, no ešte podarenejším je jej potomstvo. Vyzdvihol by som tiež solídne spracované úmrtia aj keď zopár ich príliš účelových a zbytočných. Chcel som však aby aj jediný skutočný frajer Hammond z Texasu bol medzi preživšími. Do kelu... (46. hodnotenie, 8. komentár k filmu)(6.4.2012)

• herr_carter

Já na tyhle filmy koukám po nocích rád..člověk se u nich dozví plno zajímavých věcí z oblasti biologie a zeměpisu. Mimo jiné i třeba to, že Plesiosaurus sice oficiálně vyhynul, nicméně několik statných jinochů se celou dobu skrývalo v mořských výdutích a pak skrytými průplavy anektovaly nejbližší jezera..už teď mám lepší náladu jen co si to po sobe čtu :D .... už dost keců, je to samozřejme další z řady omalovánek pro debily, kde zmiňovaný Plesiosaurus vypadá jako kříženec Agamy a Císlera, za humny je brak..................... moje hodnocení = 0 z 10.(6.7.2018)