Sklapni a zastřel mě

Paul Sherwood

Michal Lánský

Kostýmy:

Zuzana Brožová

Divna "necesky ceska" komedie. Dobri herci ve vetsine roli, Karel Roden standart (rozumej mirne lepsi nez dobry :o) ), ale horsi nez jako Abramovic v Rock'n'Rolle :). 1 vynikajici gag (napoveda:pes) kteremu neverim, ze neni odnekud vykradeny.. :oP Ale take sinusoidni scenar, ve kterem se zmateny dej ubira smerem sranda/nuda tak pul na pul.. 5.5/10(25.5.2009)

Na tejto čiernej česko-britskej komédii som sa celkom dobre pobavil, námet mi prišiel taký zábavný, že som sa skoro počas celého filmu smial. Najlepšia bola "platba kartou", to fakt nemalo chybu. Akurát ten scenár bol až príliš prekombinovaný a pár nelogickostí trošku zrážajú hodnotu filmu. Taký príjemný filmík na jedno pozretie.(22.2.2010)

Kdyz se na film podivame s odstupem... Ano je citit ze byl za malo penez, ano jsou tam citit nedostatky ve scenari... Ale par veci se da urcite vyzdvyhnout... Predevsim kamera, hudba, Roden a Nyman (genialni role) a obcas opravdu dobre gagy... Rozhodne necekejte bombu jako Podfuck nebo Zbal prachy a vypadni... Kdyz se ale budete divat schovivave tak kouzlo tohot filmu urcite objevite :) Jen skoda ze den po premiere v patek vecer (!!!!) nas bylo v kine 9... Sakra obcas to tady moc nechapu... Ale to je na delsi povidani(2.12.2005)

Nikoliv velký český, ale malý britský film jde ve šlépějích fláků Guye Ritchieho, akorát mu na mnoha místech chybí nezbytný „drajv“. Občas nelogické situace na takto malém prostoru zvlášť vyniknou, naštěstí stejně jako lahůdkové herecké kreace Andyho Nymana a Karla Rodena, kteří se i přes nevyrovnanost prostorů věnovaných jejich charakterům (Roden Nymanovi spíš jenom přihrává) skvěle doplňují. Z mnoha vtipů stojí pár za pousmání. Lehce „crazy“ atmosféru dokresluje výborná hudba a celé je to sice moc fajn, vtipné, svěží, hravé, morbidní, bizarní, ale k uzoufání průměrné. 70% Zajímavé komentáře: Damiel, Fr(6.6.2006)

Velmi zdařile natočeno, zábava na nudný večer. Scéna s tancem na chatě byla trapná, ale jinak je to opravdu dobré. Sem tam zaslechneme i slovní humor. Má to spád, dokonce i špetku napětí. Hlavně není třeba přemýšlet kdo a co a proč, prostě se jen dívat a bavit. Hlubokou psychologickou sondu zde nečekejte. Ta tenhle filmík neprzní. 8828/8534(17.7.2014)