Sklapni a zastřel mě

Paul Sherwood

Michal Lánský

Kostýmy:

Zuzana Brožová

Divna "necesky ceska" komedie. Dobri herci ve vetsine roli, Karel Roden standart (rozumej mirne lepsi nez dobry :o) ), ale horsi nez jako Abramovic v Rock'n'Rolle :). 1 vynikajici gag (napoveda:pes) kteremu neverim, ze neni odnekud vykradeny.. :oP Ale take sinusoidni scenar, ve kterem se zmateny dej ubira smerem sranda/nuda tak pul na pul.. 5.5/10(25.5.2009)

Nečekejte žádnou oslnivou jízdu, tenhle snímek je debut a je očividné, že Steen Agro se teprve hledá ( to zas není takový problém), herci krom ústřední dua příliš nehrají ( to už je horší) a naneštěstí scénář je slušně řečeno děravý (poslední kapka?..ale kdež, to zvládnem). Stylem film nejvíce připomíná černé, crazy komedie Guye Ritchieho. Absurdní požadavek naivního Brita Collina odstartuje řadu ulítlých událostí, kde české plány nejčastěji končí smrtí další postavy. Výběr hlavní dvojice se Agrovi rozhodně povedl. Malý, kulatý v obrovském kožichu se ztrácející Andy Nyman ostře kontrastuje s vysokým, „hranatým“ s drsnou maskou hrajícím Karlem Rodenem. Jakkoli je námět originální, tak poslední minuty už film dávno přetahuje a dějová linie s mafiánem nakonec spíš škodí. Prospěla by vizáž krátkého příběhu, který je součástí většího celku. Možná by se tím film vyhnul i hluchým místům.(27.8.2006)

• BuddyO

Bylo to tím příšerným dabingem, nebo ten film byl opravdu tak špatný? Málokdy se takto rozejdu se zbytkem hodnotících, ale nemohu jinak. Trpěl jsem od prvních minut až do těch posledních. Stupidní scénář, snažící se se děj postavit na suchém (černém) humoru na mě nejen že nezapůsobil, ale naopak mi přišel strašně špatný. Steen Agro by si měl pustit film dánského režiséra Olsena "I Kina spiser de hunde", aby viděl, jak se takovýto humor dělá. odpad! - 5%(20.8.2008)

Na tejto čiernej česko-britskej komédii som sa celkom dobre pobavil, námet mi prišiel taký zábavný, že som sa skoro počas celého filmu smial. Najlepšia bola "platba kartou", to fakt nemalo chybu. Akurát ten scenár bol až príliš prekombinovaný a pár nelogickostí trošku zrážajú hodnotu filmu. Taký príjemný filmík na jedno pozretie.(22.2.2010)

Karel Roden má opravdu velký talent. Je schopen zahrát vyšinutého emigranta (15 minut) i totálního losera, jak dokázel v tomto filmu. Andy Naman mu v několika momentech velmi zdatně sekundoval, ovšem Aňa byla poměrně slabá. Ale velkým řekvapením pro mě byl Matěj Rupert. I když se ve filmu objevil prakticky jen 3x, ale ve své poslední scéně pobavil...(5.2.2006)