Mýtus

Chi-Wai Yau

Kostýmy:

Thomas Chong
  • Faye

Pan archeolog má nádherný, velmi exkluzivní byt, a také má velkolepé a barevné sny „Ve svých snech vídám generála z dávných časů a konkubínu.“ Takže 1* za ohromující bydlení (zajímalo by mě jak je to s vytápěním a kolik lidí tam uklízí). A 2* za svlékací parádu na běžícím pásu ( jaké má tahle „mucholapka“ ve skladu využití, to je mi taky záhadou). Toť vše.(31.12.2005)

• daEmoNickY

"Je tam nekolik peknejch scen z Jackiem. Jakas takas neznost od prekrasne sikmoocky."; mohla by zarlit; Na Youstrup se najde spousta lidicek kteri tam maji kupy videji. Dokonce aji zabery z "o nataceni".; tak nic; Az Jackie bude na mizine tak brat vsema 10ti. Fando(29.4.2009)

• Zombi

Jackieho mám rád, ale tohle je opravdu silně nepovedený snímek. Za zmínku stojí jen zmiňovaná scéna na běžícím lepícím pásu, která je fakt dobrá, zbytek nestojí za řeč ani za vidění, pokud nekoukáte v partě a neděláte si z filmu legraci, což jde velmi snadno :o) v tom případě je film dost zábavný, ovšem nechtěně.(16.6.2008)

• tomtomtoma

Tak na tomto filmu stojí za podívanou opravdu velmi kvalitně choreograficky secvičené kung-fu bitky, či úhybné manévry. Jinak velmi uvědomělý čínský archeolog Jack (Jackie Chan) pátrá, čelí nebezpečí a propadá se ve svých snech časem do dob, kdy byl čínským generálem a miloval konkubínu čínského císaře Ok-soo (Kim Hee-seon). A na koho nenarazí při svém objevu? Na nesmrtelnou Ok-soo. Za zmínku stojí již jen půvab indické dívky Samanthy (Mallika Sherawat), která Jacka zachránila před lynčováním rozlíceného davu věřících. Choreografie je ale výborná a zábavná.(20.3.2011)

Vůbec to neni až tak špatný film.Akorát je nevyvážený a někomu může vadit střídání současností a minulostí plus fantastický prvky.Ale třeba finále jeden muž proti tisíci nebo odseklá hlava která letí a vy vidíte všechno z pohledu té hlavy sou super.A ještě ve filmu vystupují dvě ženy a sou opravdu krásné .70 procent.(10.11.2006)

• - Znělku pro film "Endless Love" nazpívali Jackie Chan and Kim Hee-sun. Jackie své sloky zpíval v mandarínské čínštině, Kim Hee-sun v korejštině a duety byly zpívány v mandarínské čínštině. (Rominator)

• - Hee-seon Kim v době natáčení neuměla čínsky, všechny repliky si proto musela zapamatovat foneticky. (Raztubyl)

• - Během natáčení spadl Jackie Chan z koně a po zbytek dne nebyl schopný pohnout rukama. Kromě toho si během jedné scény zabodnul do ruky nůž. (Raztubyl)