Veronice je 18, má po maturitě a odmalička má pocit, že osud je proti ní. Aby nad osudem vyhrála, dělá "nečekané věci". Pod tlakem okolností odchází z Prahy. A vydává se hledat "dobré lidi". Hrdinka prochází situacemi, které se vyvíjejí proti její vůli mnohdy díky vlastním úvahám a rozhodnutím jejího věku, ale přesto je silnou a zajímavou osobností. Bezstarostná letní atmosféra kontrastuje s někdy drsnými situacemi, do kterých se Veronika dostává. A její cesta je plná setkání s nejrůznějšími lidmi. Od vymahače dluhů s vybraným slovníkem přes ekoteroristy, kteří chrání nepravý strom, po opilou nevěstu, kterou unesli a nechali v hospodě. Veronika projde svou cestu až na konec. (oficiální text distributora)

Cival odpad!

Někteří čeští režiséři by měli fasovat kameru jen na zbrojní pas. Nic horšího letos v kině neuvidíte! ()

Tosim odpad!

Je potřeba k tomu něco dodávat? Režisér musí být blázen, jestli nepoznal, že Agáta je naprosto příšerná a všechny ty výblitky z jejích úst zní třikrát hůř, než kdyby je říkal někdo jiný. Naše hrdinka musí projít mnoha situacemi a poznat mnohé lidi, z nichž 90% ji chce osouložit (proč asi? když vYpadá tak jak vypadá?) aby dospěla ke stejnému závěru, jako na začátku filmu. Tomu se říká psycholoigie!!! PRAHA JE MRTVÁ. Jo, něco na tom bude, Kryštofe. ()

KarelR odpad!

Tak proto poslední dobou v kinech tak zuřivě svítí ty zelené nápisy EXIT. V tomhle by snad odmítnul hrát i sumec Lojza. ()

Nathalie odpad!

Crash trip, celuloidový důkaz, že Češi jsou nejvášnivějšími houbaři na světě. V úvodu chybělo varování: pozor, prudce toxické ! a na konci titulek: při výrobě tohoto "atentátu na postmodernu" bylo spolykáno x houbiček. X je zatraceně vysoké číslo. ()

Jara.Cimrman.jr

"Mami ty seš kráva. - Ty seš taky kráva." Obě máte pravdu. A tento dialog mezi matkou a dcerou leccos naznačuje o tom, co si o tomto desetikapitolovém snímku myslím. Nenašel jsem v něm snad jediného herce, který by dokázal pronést repliku věrohodně a tak jako jediné pozitivum vnímám devadesátiminutovou módní přehlídku hlavní představitelky, kvůli které nenápadně jednu hvězdu udělím, ač jsem si vědom její nezaslouženosti. ()

EdaS odpad!

Jak to ta Agáta dělá, že ač s sebou tahá jenom jednu menší tašku, převlíká se každý den do něčeho jiného a vždycky má po ruce láhev Mattoni? Pro milovníky špatných filmů (které jsou ďábelsky zábavné proto, že je jejich tvůrci mysleli naprosto vážně) povinnost. ()

dobytek odpad!

Opravdu jsem nečekal, že hlavní náplní filmu bude to, že Agáta Hanychová každou chvíli ze sebe vychrlí nějaký "moudrý" kecy o životě a osudu. Tohle nemůže fungovat. Pokud by si tvůrci tohle filozofování odpustili, možná bych dal i 1 hvězdičku, ale takhle to házim rovnou do odpadu. Jinak film je plnej tak neskutečně špatnejch herců, že hereckej výkon Hanychový (překvapivě) nebyl nejhorší ze všech. Otravnej byl hlavně její hlasovej projev. Připadalo mi to, že čte nahlas noviny. Myslim, že by měla otvírat klapačku jenom při felaci. ()

Skejpr odpad!

V životě by mě nenapadlo, že někdo vůbec dovede stvořit něco tak špatného. Tohle je koncentrované zlo! Kinům se vyhnout obloukem! ()

Bebacek

Mnohem lepší než Pusinky od Babinské. Narozdíl od nich Agáta nic neukáže, protože proč taky + její postava je fajn v tom, jak se nedá! Stěžovat si na product placement je přízemní, stejně jako předsudečně podceňovat Hanychovou. Filmařsky to sice není kdovíjaké, ale mezi všemi těmi prcacími nadrženými teen komediemi té doby je tohle vlastně výjimečná věc. ()

Djoker

Guilty pleasure jako kráva, dlouho jsem se tak nenasmál! Díky účasti Agáty všichni čekali soft porno, ale dostali existenciální drama plné životních mouder a filozofických otázek o smyslu života. Prakticky každé setkání je totální úlet. ()

choze

Dost možná nejnaivnější film všech dob. A nic proti naivitě. Agáta (obsazená do opaku svého mediálního obrazu) se toulá po českých luzích a hájích a s roztaženýma rukama (zatímco všichni by jí chtěli roztahovat nohy) si vyměňuje s ostatními úsměvná moudra i vtipné hlášky. Nikdo sice nic neuhraje, ale co má být. Girl power! "NEMUSELA MI NABLEJT ZROVNA DO JAHOD." ()

Kryšpín odpad!

Komentář smazán. Bude napsán nový po shlédnutí finálové verze v kině. Hodnocení prozatím zůstává. (po druhém zhlédnutí jsem zjistil, že film si ani komentář nezaslouží) ()

maxi6 odpad!

........dalsi z rady dusevni pornografie, na kterou dokonce prispel s castkou 2 500 000 Kč Statni fond CR pro podporu a rozvoj ceske kinematografie. Tak z tohoto se mi uprimne udelalo spatne a jen s velkym úděsem a zadostiucinenim cekam, s jakymi novymi kousky na nas v pristim roce vyrukuji rejzove vseumelove......... ()

viperblade

Geniální komedie. Hanychová ze sebe tahá jedno "moudro" za druhým, chová se tak, že by i Matka Tereza zbledla závistí a vy si co pět minut říkáte, ne jestli, ale kolik z rozpočtu bylo použito na nákup drog. Hodně tvrdých v hodně velkém množství. 20 % za pár parádních WTF scének, které vám uvíznou v paměti (bezdomovkyně s devítkou u mě vede) a za to, že to alespoň trochu vypadalo jako film (po obrazové stránce). Zkrátka geniální komedie… :-) ()

D.Moore

Tak se mě tuhle někdo ptal, jestli jsem viděl Crash Road a kolik jsem tomu dal. Řekl jsem, že hvězdu. Za co, proboha? Za scény s nevěstou Lucií Pernetovou. Na Agátu nejsem nijak alergický, nechytám se za hlavu při každé zmínce o ní a ani kopřivku nedostávám, ale tohle se nepovedlo. Vážně ne. Chtěl jsem ještě přihodit jednu hvězdu za to, že jsem CR vůbec dokoukal.. Ale rozmyslel jsem si to. ()