• starfisch

Sice se hned na začátku musim přiznat, že jsem během filmu asi na dvacet minut odešla,ale jinak si myslim, že alespoň na dvě hvězdičky to má .. pár odpadů jsem už shlédla a tohle rozhodně není ten případ .. alespoň to má začátek, nějaký děj a konec..a i když se to zdá jako banalita,mnoho filmů i tuhle zjevnou banalitu postrádá...výkon Agáty jakožto herečky je samozřejmě spíše špatný:/(7.1.2012)

• anli

Jak mohl na tohle prispet fond z penez navstevniku kin proste nepochopim!!!Kdo nakukal Agate,ze je vubec schopna se objevit na platne?A nedej boze snad hrat!!!O reziserovi ani nema cenu mluvit.Velky odpad se vsim vsudy,tohle se musi pretrpet,aby si clovek vazil opravdovych filmu.Tohle mezi ne opravdu nepatri!!!(5.2.2010)

Dost možná nejnaivnější film všech dob. A nic proti naivitě. Agáta (obsazená do opaku svého mediálního obrazu) se toulá po českých luzích a hájích a s roztaženýma rukama (zatímco všichni by jí chtěli roztahovat nohy) si vyměňuje s ostatními úsměvná moudra i vtipné hlášky. Nikdo sice nic neuhraje, ale co má být. Girl power! "NEMUSELA MI NABLEJT ZROVNA DO JAHOD."(2.10.2008)

• lennyd

Jediný způsob, jak se vyrovnat s osudem, je dělat nečekané věci. Alespoň to si myslí osmnáctiletá Veronika (Agáta Hanychová), a tak si - po smrtí milence své matky - sebere svých pět švestek a vydává se do "světa" hledat "dobré lidi". Jenže dobrých lidí je pramálo, o to víc Veronika naráží na ty zlé - nebo alespoň na ty podivné ... Film s takovýmto hodnocením, s Agátou Hanychovou v hlavní roli - to jsem prostě musel vidět (už jsem říkal že jsem někdy filmový masochista?). A musím říct, že se s komentáři a hodnocením ostatních musím stoprocentně ztotožnit - Agáta není žádná velká herečka (obrážet večírky jí jde mnohem líp), z ostatních herců jsem všichni (až na Radka Kuchaře stoprocentně zapomenutelní), režie a vyprávění hrající si na umělecký film - k smíchu. A proč teda ta jedna hvězdička ? Za docela příjemnou hudbu, a to ještě jen proto, že nemůžu dávat půlhvězdičky...(13.5.2011)

• Jara.Cimrman.jr

"Mami ty seš kráva. - Ty seš taky kráva." Obě máte pravdu. A tento dialog mezi matkou a dcerou leccos naznačuje o tom, co si o tomto desetikapitolovém snímku myslím. Nenašel jsem v něm snad jediného herce, který by dokázal pronést repliku věrohodně a tak jako jediné pozitivum vnímám devadesátiminutovou módní přehlídku hlavní představitelky, kvůli které nenápadně jednu hvězdu udělím, ač jsem si vědom její nezaslouženosti.(15.9.2016)