• dainio

Může být snad nějaký film dobrý, když v něm hlavní roli ztvárňuje Agáta Hanychová ? Odpověď je jasná -- NE ! NE ! a ještě jednou NE ! Filmový průser roku 2007. Vůbec nechápu, jak na takový "paskvil", mohli tvůrci sehnat finanční prostředky. Tržby z návštěvnosti v kině byli určitě marné a tragické, takže se jim investice do filmu ani z 1/3 najisto nevrátila. Dále, jsem vůbec neporozuměl, proč se takové "sračky" zúčastnily osoby jako Mirek Táborský, Martin Stránský nebo Marko Igonda -- tihle mají fakt na víc. Já si jen tak říkám, jak s takovými filmy chceme uspět na evropském filmovém poli. Děj na nic, toporné dialogy, okatý amatérismus, zvadlá hudba a hlavně nuda ! Tady nelze dát nic jiného než odpad !(17.8.2010)

• honajz2

Nevěřil jsem, že to může být až tak špatné. Tohle nic o ničem nikdy nemělo vzniknout... Tady je všechno tak strašně špatné... Kamera, střihy, ty dialogy, proboha!!! Humor? Kde, sakra? Tady nebyla jediná scéna, kde by se dalo aspoň malinko pousmát... Tohle se ani nedalo dát celé v kuse, začínal jsem přetáčet a přeskakovat ve chvíli, kdy přišla banda strašných frajerských plešounů a babka vytáhla zbraň a nastoupila s tou káčou do tramvaje. Což je zhruba sedmá minuta. Teď už vím, jak moc špatný může být český film, když se ho chopí to největší režisérské poleno, co obsadí ty nejhorší herce z celého Česka.(15.3.2018)

• alambert

No mě by to v podstatě až tak nepobuřovalo. Agáta je sexy, bylo tam pár vtipů - no vlastně přesně dva, povětšinou hrála hezká hudba, bylo to tónované do pěkného odstínu... Možná bych tomu dal hvězdičku, po tom vtípku pod titulky možná i dvě... Jenže to by mezitím nesměla přijít ta prasárna, ojetí auta klíčem. I když je to pekáč a jeho majitel je sebevětší debil, NA CIZÍ AUTA SE PROSTĚ NEŠAHÁ! http://www.youtube.com/watch?v=DHygQGejQoc Přecejen, když se to takhle podá ve filmu, jako nic, mohlo by to nějakýho dalšího debila k nečemu takovému motivovat a to mě tak nějak nasralo a zbouralo to mé křehké sympatie k tomuto filmu...(12.12.2012)

• salinka

Upřímně, tenhle film jsem si pustila schválně - kvůli Agátě, abych se trochu pobavila nad jejím (ne)herectvím. Ale vtipné (jakkoli bych se smála škodolibě) to nebylo ani náhodou! 90 minut útrpných dialogů, které je člověk schopen dokoukat snad jen s otevřenou (a téměř prázdnou) lahví alkoholu. Agáta prostě není herečka a hrát neumí. Ale přiznejme si to, že tenhle film by nebyl koukatelný ať už by v něm hrál kdokoli. Protože ten scénář je prostě odpad.(31.7.2011)

• bassator

Co tohle mělo být to fakt nevím. V životě sem neviděl nic horšího. Dokoukal sem jen kvůli tomu, že mě zajímalo jak tohle může skončit, nebo ještě protože sem hledal alespoň jeden světlejší okamžik filmu. Ale nenašel sem. Žalostné ve filmu úplně všechno včetně příšerných hereckých výkonů, hlavně Agáty... To je člověk který nemá ani zrnko hereckého talentu. Tvůrci chtěli nalákat jen na jméno Agáta Hanychová a to nevyšlo. Její žalostné napodobování hraní, nepřirozený hlas, vše hrůza. To jak se pokoušela hrát, jak ji každý hází klacky pod nohy, jak má smolný život, že se vše proti ni spiklo... Jak procházela různými příběhy na své cestě, jak je řešila a na co si přitom hrála, opět hrůza. Nepochopím jak na tohle může stát dávat nějaké peníze, na film co nemá žádný smysl... Mé hodnocení by bylo pokud by byla ta možnost - minus 10% - (0%)(1.3.2009)