Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CageDepp
  **

  S Agátou Hanychovou nemám zrovna velký zkušenosti tak jsem čekal katastrofu, kterou vypnu po 10 minutách. A po spuštění koukám, že mě to baví a baví mě i Agáta škoda, že se tam občas objevila hovadina např. tancování u benzinky to jsem tam vůbec nepobral. V česku se točej daleko větší sračky a maj lepší hodnocení než tohle. Tady má vliv asi Agáta, kterou odsuzuje snad každej. No nic možná až to uvidim podruhý tak tam třeba šoupnu i ty 3 hvězdy, protože s porovnáním s jinýma českýma filmama tak Crash Road je proti tomu velkofilm :-)(1.12.2010)

 • starfisch
  **

  Sice se hned na začátku musim přiznat, že jsem během filmu asi na dvacet minut odešla,ale jinak si myslim, že alespoň na dvě hvězdičky to má .. pár odpadů jsem už shlédla a tohle rozhodně není ten případ .. alespoň to má začátek, nějaký děj a konec..a i když se to zdá jako banalita,mnoho filmů i tuhle zjevnou banalitu postrádá...výkon Agáty jakožto herečky je samozřejmě spíše špatný:/(7.1.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  *

  "Mami ty seš kráva. - Ty seš taky kráva." Obě máte pravdu. A tento dialog mezi matkou a dcerou leccos naznačuje o tom, co si o tomto desetikapitolovém snímku myslím. Nenašel jsem v něm snad jediného herce, který by dokázal pronést repliku věrohodně a tak jako jediné pozitivum vnímám devadesátiminutovou módní přehlídku hlavní představitelky, kvůli které nenápadně jednu hvězdu udělím, ač jsem si vědom její nezaslouženosti.(15.9.2016)

 • lennyd
  *

  Jediný způsob, jak se vyrovnat s osudem, je dělat nečekané věci. Alespoň to si myslí osmnáctiletá Veronika (Agáta Hanychová), a tak si - po smrtí milence své matky - sebere svých pět švestek a vydává se do "světa" hledat "dobré lidi". Jenže dobrých lidí je pramálo, o to víc Veronika naráží na ty zlé - nebo alespoň na ty podivné ... Film s takovýmto hodnocením, s Agátou Hanychovou v hlavní roli - to jsem prostě musel vidět (už jsem říkal že jsem někdy filmový masochista?). A musím říct, že se s komentáři a hodnocením ostatních musím stoprocentně ztotožnit - Agáta není žádná velká herečka (obrážet večírky jí jde mnohem líp), z ostatních herců jsem všichni (až na Radka Kuchaře stoprocentně zapomenutelní), režie a vyprávění hrající si na umělecký film - k smíchu. A proč teda ta jedna hvězdička ? Za docela příjemnou hudbu, a to ještě jen proto, že nemůžu dávat půlhvězdičky...(13.5.2011)

 • Fingon
  ***

  Je to zvláštní... těšil jsem se, jak tenhle film strhám, že jsem si koupil DVD s filmem, kterému jen o fous uniklo ocenění Plyšový lev za rok 2007 (Poslední plavky jsou ale přece jen horší). Ale... přes veškeré chyby filmu (když Agáta v jednom momentě prohlásí, že nepije, málem jsem se potrhal smíchy - to se nedá považovat za chybu, ale spíš za absurditu takového ražení, jako když se v Andělské tváři Míša Kuklová snaží dokázat, že je ještě panna a přitom má za sebou dva díly Playgirls), které tu mnozí jmenují, na mně tenhle film zapůsobil - ne jako film samotný, ale spíš smutným osudem Veroniky. A taky tím, že i já bych chtěl létat...(5.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace