Opravdu těžce nemusím Agátu. Nevím co mě přimělo se na tenhle film podívat (asi název, mám rád road movie), ale musím nezaujatě říct, že se mi líbil. Byl naivní, byl emo, některé části mi přisly jak kdyby si celý štáb dal jointa, ale pro mě ve výsledku příjemný a oddechový a Agáta mi v něm (světe div se) nevadila. A teď mě klidně označte za filmového barbara.(9.4.2013)

,,Nemusela mi nablejt zrovna do jahod.“ Crash road mě příjemně překvapil. Dle hodnocení jsem očekával nejhorší možné spojení špatného obsahu i formy. Zpočátku je film trochu váhavý a trvá mu, než se rozjede road movie. Jakmile ale Veronika vypadne z Prahy, příběh začne být zajímavý. Samotná Veronika je sympatická, herecký projev Agáty Hanychové mě nijak neurážel, je totiž přirozená a uvolněná. Samotný příběh je trochu naivní, trochu šílený, ale nenudil jsem se u něj a ve scénáři je hned několik opravdových hlášek. Mimoto musím hodně pochválit soundtrack, který používá chytlavé písničky tam, kde je jich zapotřebí a krásně dotváří snovou uvolněnou atmosféru. Celkově vzato se nejedná o takový film, ke kterému bych se vracel, ale na jedno zkouknutí určitě potěší.(14.8.2013)

• CageDepp

S Agátou Hanychovou nemám zrovna velký zkušenosti tak jsem čekal katastrofu, kterou vypnu po 10 minutách. A po spuštění koukám, že mě to baví a baví mě i Agáta škoda, že se tam občas objevila hovadina např. tancování u benzinky to jsem tam vůbec nepobral. V česku se točej daleko větší sračky a maj lepší hodnocení než tohle. Tady má vliv asi Agáta, kterou odsuzuje snad každej. No nic možná až to uvidim podruhý tak tam třeba šoupnu i ty 3 hvězdy, protože s porovnáním s jinýma českýma filmama tak Crash Road je proti tomu velkofilm :-)(1.12.2010)

• blackrain

Věnované peníze Státním fondem ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie přišly zcela na zmar. To je rovnou mohli vyhodit oknem. Přineslo by to stejný efekt. Film zabředá do bahna, kde se utopí s dalšími podobnými skvosty. Takhle se naše kinematografie rozvíjet nebude. Nebudu se rozepisovat o tom, jestli je Agáta Hanychová herečka nebo není. O ní tu totiž vůbec nejde.(9.7.2009)

• netahlo

Ty kravo, reknete mi nekdo, ze se mi to zdalo! Ze to nikdo nikdy nenatocil, ze to nikdy nedavali v biografu! Coze? Fakt to tak bylo?!? Agata je sexy asi jako muj kamos Bobesch po 12ti krusovicich a sedmi zelenych a k tomu neuveritelne netalentovana a dementni. Ne, ja fakt neverim, ze tohle nekdo nekdy vyrobil, nezlobte se.(15.10.2013)