Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Veronice je 18, má po maturitě a odmalička má pocit, že osud je proti ní. Aby nad osudem vyhrála, dělá "nečekané věci". Pod tlakem okolností odchází z Prahy. A vydává se hledat "dobré lidi". Hrdinka prochází situacemi, které se vyvíjejí proti její vůli mnohdy díky vlastním úvahám a rozhodnutím jejího věku, ale přesto je silnou a zajímavou osobností. Bezstarostná letní atmosféra kontrastuje s někdy drsnými situacemi, do kterých se Veronika dostává. A její cesta je plná setkání s nejrůznějšími lidmi. Od vymahače dluhů s vybraným slovníkem přes ekoteroristy, kteří chrání nepravý strom, po opilou nevěstu, kterou unesli a nechali v hospodě. Veronika projde svou cestu až na konec. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (171)

Godhaj 

všechny recenze uživatele

,,Nemusela mi nablejt zrovna do jahod.“ Crash road mě příjemně překvapil. Dle hodnocení jsem očekával nejhorší možné spojení špatného obsahu i formy. Zpočátku je film trochu váhavý a trvá mu, než se rozjede road movie. Jakmile ale Veronika vypadne z Prahy, příběh začne být zajímavý. Samotná Veronika je sympatická, herecký projev Agáty Hanychové mě nijak neurážel, je totiž přirozená a uvolněná. Samotný příběh je trochu naivní, trochu šílený, ale nenudil jsem se u něj a ve scénáři je hned několik opravdových hlášek. Mimoto musím hodně pochválit soundtrack, který používá chytlavé písničky tam, kde je jich zapotřebí a krásně dotváří snovou uvolněnou atmosféru. Celkově vzato se nejedná o takový film, ke kterému bych se vracel, ale na jedno zkouknutí určitě potěší. ()

tsatsiki 

všechny recenze uživatele

Nechápu hodnocení spousty z vás. Tento film není nijak geniální, ale je to takový průměrný film o holce, co hledá smysl života a hledá hodné lidi. Co dodat? Kryštof je rocker a jde proti proudu a tímto filmem rozhodně šel. Radek Kuchař by neměl hrát, protože je hrozný. Film se ve kvalitě rovná Mému vysvlečenému deníku.25% ()

Reklama

Bebacek 

všechny recenze uživatele

Mnohem lepší než Pusinky od Babinské. Narozdíl od nich Agáta nic neukáže, protože proč taky + její postava je fajn v tom, jak se nedá! Stěžovat si na product placement je přízemní, stejně jako předsudečně podceňovat Hanychovou. Filmařsky to sice není kdovíjaké, ale mezi všemi těmi prcacími nadrženými teen komediemi té doby je tohle vlastně výjimečná věc. ()

Sobis87 odpad!

všechny recenze uživatele

Snaha o postmodernu, existencialismus a především o dobrý film ztroskotala snad na všem...scénáři, režii, otřesných hereckých výkonech, atd. Blbec, co se krčí v koutě a poslušně drží hubu se dá lépe vystát než blbec, co furt kecá a mermomocí se snaží okolí přesvědčit, že mu to sakra pálí. Crash Road je naprosto dementní a příšerný film, který si hraje na umění a já ho vůbec nemohl vystát...ani dokoukat v jednom kuse. Ohavnost. ()

blackrain odpad!

všechny recenze uživatele

Věnované peníze Státním fondem ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie přišly zcela na zmar. To je rovnou mohli vyhodit oknem. Přineslo by to stejný efekt. Film zabředá do bahna, kde se utopí s dalšími podobnými skvosty. Takhle se naše kinematografie rozvíjet nebude. Nebudu se rozepisovat o tom, jestli je Agáta Hanychová herečka nebo není. O ní tu totiž vůbec nejde. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama