• anli

Jak mohl na tohle prispet fond z penez navstevniku kin proste nepochopim!!!Kdo nakukal Agate,ze je vubec schopna se objevit na platne?A nedej boze snad hrat!!!O reziserovi ani nema cenu mluvit.Velky odpad se vsim vsudy,tohle se musi pretrpet,aby si clovek vazil opravdovych filmu.Tohle mezi ne opravdu nepatri!!!(5.2.2010)

• Mulosz

Rychy sled zivotnich mouder, prislovi a klise v kazde vete mi stylem hodne pripominal Kamenak. Nekolikrat jsem u tohoto pekla zaplakal. Hanychova diky sve vizazi nebyla tim nejhorsim clankem "filmu", veskere zlo a smrduto prameni od tvurcu samotnych, Hanzliku, bez radsi skladat zeleninu do supermarketu. Z "hereckych" predstavitelu byl, je a bude nejvetsim zoufalcem Radek Kuchar z Klubu Kecup.(20.10.2008)

• FosaCZ

Pokud by měl v české kinematografii nastat zásadní obrat k lepšímu, musí nejprve najít své dno, od něhož by se mohla odrazit. V Crash Road se tak konečně stalo. Agáta Hanychová se vydává na „dobrodružnou“ cestu, kde utíká před zlými lidmi, sebou samotnou a hlavně osudem, který ji prostě nemá rád. Při tom podává výkon, za který ji doma rozhodně nepochválí. K nejlepším okamžikům Crash Road patří právě ty chvíle, ve kterých se nic neděje a hlavně nemluví… http://chromy.blog.idnes.cz/c/17165/Agata-Hanychova-hleda-smysl-zivotaa-divaci-vychod-z-kina.html(25.11.2007)

• Sobis87

Snaha o postmodernu, existencialismus a především o dobrý film ztroskotala snad na všem...scénáři, režii, otřesných hereckých výkonech, atd. Blbec, co se krčí v koutě a poslušně drží hubu se dá lépe vystát než blbec, co furt kecá a mermomocí se snaží okolí přesvědčit, že mu to sakra pálí. Crash Road je naprosto dementní a příšerný film, který si hraje na umění a já ho vůbec nemohl vystát...ani dokoukat v jednom kuse. Ohavnost.(29.11.2009)

• alambert

No mě by to v podstatě až tak nepobuřovalo. Agáta je sexy, bylo tam pár vtipů - no vlastně přesně dva, povětšinou hrála hezká hudba, bylo to tónované do pěkného odstínu... Možná bych tomu dal hvězdičku, po tom vtípku pod titulky možná i dvě... Jenže to by mezitím nesměla přijít ta prasárna, ojetí auta klíčem. I když je to pekáč a jeho majitel je sebevětší debil, NA CIZÍ AUTA SE PROSTĚ NEŠAHÁ! http://www.youtube.com/watch?v=DHygQGejQoc Přecejen, když se to takhle podá ve filmu, jako nic, mohlo by to nějakýho dalšího debila k nečemu takovému motivovat a to mě tak nějak nasralo a zbouralo to mé křehké sympatie k tomuto filmu...(12.12.2012)