Veronice je 18, má po maturitě a odmalička má pocit, že osud je proti ní. Aby nad osudem vyhrála, dělá "nečekané věci". Pod tlakem okolností odchází z Prahy. A vydává se hledat "dobré lidi". Hrdinka prochází situacemi, které se vyvíjejí proti její vůli mnohdy díky vlastním úvahám a rozhodnutím jejího věku, ale přesto je silnou a zajímavou osobností. Bezstarostná letní atmosféra kontrastuje s někdy drsnými situacemi, do kterých se Veronika dostává. A její cesta je plná setkání s nejrůznějšími lidmi. Od vymahače dluhů s vybraným slovníkem přes ekoteroristy, kteří chrání nepravý strom, po opilou nevěstu, kterou unesli a nechali v hospodě. Veronika projde svou cestu až na konec. (oficiální text distributora)

Trailer

Jara.Cimrman.jr

"Mami ty seš kráva. - Ty seš taky kráva." Obě máte pravdu. A tento dialog mezi matkou a dcerou leccos naznačuje o tom, co si o tomto desetikapitolovém snímku myslím. Nenašel jsem v něm snad jediného herce, který by dokázal pronést repliku věrohodně a tak jako jediné pozitivum vnímám devadesátiminutovou módní přehlídku hlavní představitelky, kvůli které nenápadně jednu hvězdu udělím, ač jsem si vědom její nezaslouženosti. ()

Bebacek

Mnohem lepší než Pusinky od Babinské. Narozdíl od nich Agáta nic neukáže, protože proč taky + její postava je fajn v tom, jak se nedá! Stěžovat si na product placement je přízemní, stejně jako předsudečně podceňovat Hanychovou. Filmařsky to sice není kdovíjaké, ale mezi všemi těmi prcacími nadrženými teen komediemi té doby je tohle vlastně výjimečná věc. ()

dobytek odpad!

Opravdu jsem nečekal, že hlavní náplní filmu bude to, že Agáta Hanychová každou chvíli ze sebe vychrlí nějaký "moudrý" kecy o životě a osudu. Tohle nemůže fungovat. Pokud by si tvůrci tohle filozofování odpustili, možná bych dal i 1 hvězdičku, ale takhle to házim rovnou do odpadu. Jinak film je plnej tak neskutečně špatnejch herců, že hereckej výkon Hanychový (překvapivě) nebyl nejhorší ze všech. Otravnej byl hlavně její hlasovej projev. Připadalo mi to, že čte nahlas noviny. Myslim, že by měla otvírat klapačku jenom při felaci. ()

choze

Dost možná nejnaivnější film všech dob. A nic proti naivitě. Agáta (obsazená do opaku svého mediálního obrazu) se toulá po českých luzích a hájích a s roztaženýma rukama (zatímco všichni by jí chtěli roztahovat nohy) si vyměňuje s ostatními úsměvná moudra i vtipné hlášky. Nikdo sice nic neuhraje, ale co má být. Girl power! "NEMUSELA MI NABLEJT ZROVNA DO JAHOD." ()

Tosim odpad!

Je potřeba k tomu něco dodávat? Režisér musí být blázen, jestli nepoznal, že Agáta je naprosto příšerná a všechny ty výblitky z jejích úst zní třikrát hůř, než kdyby je říkal někdo jiný. Naše hrdinka musí projít mnoha situacemi a poznat mnohé lidi, z nichž 90% ji chce osouložit (proč asi? když vYpadá tak jak vypadá?) aby dospěla ke stejnému závěru, jako na začátku filmu. Tomu se říká psycholoigie!!! PRAHA JE MRTVÁ. Jo, něco na tom bude, Kryštofe. ()