• Doudis19

Pokus o road movie s přesahem zoufale nevyšel. Místo toho můžeme jen užasle sledovat pitomou naninku Agátu Hanychovou, jak se vydává "hledat dobré lidi", jenže potkává kupodivu pouze samé úchyláky, kteří se jí snaží dostat pod sukni. V normálním životě by je tam Agátka s chutí pustila ,jak každá druhá na vesnických zábavách tipu Opolan, tady se ovšem agáta drží.. a i kvůli jejímu častému výskytu v bulvárních plátcích jí tuto přetvářku jen těžko uvěříte.. Zdá se, jako by skutečným záměrem bylo ukázet, jak Agátě sluší oblečky, jichž v průběhu cesty vystřídá požehnaně.. Hrůza, opravdovu je to hrůza.. 0%(6.2.2010)

• Payushka

Tak tohle bylo i na me moc. Jak to nekdo muze povazovat za neco kvalitniho?! Nejen ze ta czech Lindsay Lohan je priserna herecka, navic jako daberka by byla snad horsi nez Lucka Vondrackova (jejimi bozskymi usty vyslovene vety typu "clovek musi litat a jestli to nejde, tak to je na prd" byly vazne excelentni). "Premiera blockbusteru Crash Road, v sobotu od 20:00 na NOVE!!!"(12.11.2007)

• B.enka

Úplně zbytečný film - ti, kdo chtějí Agátu vidět, tak otevřou jakýkoliv bulvární časopis, který se zavřenýma očima vytáhnou v trafice z paklu a nemusí kvůli tomu do kina. Já osobně považuju Agátu za pěknou holku, ale není to žádná herečka, toť vše. Jinak bych ale celý ten debakl neházela jen na ni, protože režisér, který vypustí něco takového do světa, nemá dostatek sebekritiky ni sebeúcty.(25.2.2010)

• honajz2

Nevěřil jsem, že to může být až tak špatné. Tohle nic o ničem nikdy nemělo vzniknout... Tady je všechno tak strašně špatné... Kamera, střihy, ty dialogy, proboha!!! Humor? Kde, sakra? Tady nebyla jediná scéna, kde by se dalo aspoň malinko pousmát... Tohle se ani nedalo dát celé v kuse, začínal jsem přetáčet a přeskakovat ve chvíli, kdy přišla banda strašných frajerských plešounů a babka vytáhla zbraň a nastoupila s tou káčou do tramvaje. Což je zhruba sedmá minuta. Teď už vím, jak moc špatný může být český film, když se ho chopí to největší režisérské poleno, co obsadí ty nejhorší herce z celého Česka.(15.3.2018)

• lesumir

Mam pocit, ze tohle nebylo tolik Agatou, ale spis rezii, scenarem a celkove vsim. Coz mi vychazi, ze Agata snad jedina pozitivni. Rad davam filmu odpad, ale tohle ne-e. Dvojecku :) Jo a pro slecnu Janickap, sice nevim, kde jsi v tom kine byla, ale je bezne, ze pokud se film hraje kazdy den, mesic v kuse, v peti kinosalech denne, ze vas tam nebude 150. :) Tohle je uplne bezne, treba kdyz jsem byl na Transformers, byli jsme tam dva.(24.11.2007)