Příběhy kožených kalhot 2

Geh, zieh dein Dirndl aus

Komedie

Západní Německo, 1973, 85 min

• dopitak

Když se do toho Bavoráci pustí, chlupy a seno lítaj na všechny strany. Kočky docela ok, scenérie jako vždy krásné, velmi chytlavá jódl ústřední melodie, ale námět, děj a české dialogy echt katastrofa.(26.5.2015)

• LiVentura

Ten Ital.. to bylo ale ho.ado.. :-)(3.6.2012)

Rozverná taškařice. Sexuální posedlosti v Tyrolských Alpách. Teplý řidič kraloval. Z tohoto díla zřejmě Troška čerpal inspiraci pro své budoucí filmy.(29.2.2016)

• farmnf

Chtěl jsem to vidět po 22 letech, kdy to vysílala TV OK. Vzpomínal jsem, že je to erotická komedie. Moje vzpomínka na tyto díly nebyla spojena s žádným hnusem..... Je to ale tak debilní, že jako vzpomínač asi nemám talent. Navíc ty holky moc sexy nejsou, jen takové kurvy z Bavorska s IQ 67 a to přeháním. Gagy, jsou -li tam vůbec, jsou pod úrovní Ch.Chaplina a němé éry.(11.12.2012)

Ze všech německejch přisprostlejch komedií sedmdesátých let je tohle asi nejlepší film.(1.7.2010)