Air Buddies - Štěnata

Chlpatí kamoši

Komedie / Rodinný

USA, 2006, 80 min

• megan017

Hvězdička asi jen za Trevora Wrighta, na kterého se mi dobře kouká už od dětství. Pro děcka to asi je zábavné, moje mladší sestra(velice se bojím, jaký její filmový vkus bude) je toho příkladem, ale jinak. Plytký, nudný, tisíckrát ojetý děj, špatně vytvořená mluvící štěnata, ještě horší šerifův psí zástupce, kde to vyloženě bije do očí. Postavy holt musí být černobílé, ale to přehrávání je něco děsného. Hodně slabé, přehodnělé postavy, nejlepší výkon asi předvedla hladová tygřice. A blbosti jako chůva pro štěnata, či konkurz na to na lidi, kteří si vezmou/nevezmou štěnata, s tím už se musí počítat.(2.12.2016)

jako rodinná komedie pro děti to vubec nebylo špatný když jsem byl na chate a venku lilo jsem se se sestřenicí nudil a ta tam pustila tohle nebýt toho vkusu mé malé sestřenice vubec bych si ten film asi nikdy nepustil ale když jsem to videl nemohl jsem odtrhnout oči od roztomilých štěnat který má každej jinou vlastnost dost se mi to libilo a musim říct že ty tři hvězdy dávám s usměvem na tváři. Až budete na chate a venku bude pršet a vy se budete nudit tak si pustte s malým přábuzným tento film jsem si jistej že vás nesklame sice pár scén je hrozná kravina ale dá se to :D(6.8.2010)

• alambert

Byl jsem nucen tohle sledovat jednou v autobuse cestou ze zájezdu a věřte mi, že bych to nikomu nepřál, snad ani těm největším nepřátelům...(28.6.2010)

• Streeper

Film se zvířaty by musel být vážně hodně dobrý natolik, aby mě zaujal. Tohle je nepovedené. Konec je předvídatelný a animace s mluvícími psy je chabá.(27.7.2014)

• triatlet

Zneužití zvířat v přihlouplých filmech by mělo být trestné! Otřesná animace při "mluvení" psů. 48% na csfd mě pobavilo víc než celý film:-)))(10.2.2013)

• - Natáčení probíhalo v Kanadě v Britské Kolumbii. (rafix)