poster

Aréna

 • italský

  Arena

 • slovenský

  Aréna

Sci-Fi / Sportovní

Itálie / USA, 1989, 115 min

Komentáře uživatelů k filmu (23)

 • Radyo
  *

  Když jsem v roce 1991 viděl trailer k této sci-fi, připadalo mi to, že musí jít nutně o jednu s nejlepších sci-fi všech dob. Ani nevím proč jsem měl ten dojem. Každopádně když jsem pak ten film asi o 3 roky později skutečně viděl, musel jsem konstatovat, že stupidity jsou prostě nesmrtelné. Ta hvězdička je za trailer.(25.7.2002)

 • B!shop
  ***

  Tak zas takova kokotina, jak jsem podle hodnoceni cekal, to nebyla, nicmene porad to je becko jak svin. Jenze ona je to vlastne takova variace na Rockyho, akorat v budoucnosti, kdy nepratele jsou ruzny druhy mimozemstanu a ackoliv souboje pusobi spis usmevne, zabavi to celkem slusne. Bohuzel, kdyz se zrovna nebojuje, tak film misty lehce nudi a herci to rozhodne neutahnou, jedinej, kdo mi prisel v pohode, je zaporak Marc Alaimo. Ale ty 3* to nakonec da.(7.6.2008)

 • choze
  ***

  V pubertě jsem měl tento film spolu s jinou nesmrtelnou B-klasikou SADOREM, VLÁDCEM VESMÍRU stočený z videopůjčovny na jednu kazetu a i když jsem v té době žral něco úplně jiného, nebylo to zlé. Na nic si to nehraje, má to spád a hlavně je to natočené s nadsázkou a takový film není nikdy opravdu špatný. No a pak je tu ta úžasná kost Claudia Christian, na jejíchž bijácích jako TAJEMNÉ ZLO nebo MANIAC COP II jsem vyrostl a která se tu roztrénovala pro svou životní roli v BABYLONU 5 (který mě paradoxně totálně minul). V mém hodnocení je trocha nostalgie, ale taky vědomí, že jde o nezávadnou zábavu pro dvanáctileté kluky, která se necpe mezi nějaké VESMÍRNÉ ODYSSEY a BLÍZKÁ SETKÁNÍ TŘETÍHO DRUHU, ale prostě se jen v rámci nízkého rozpočtu snaží pobavit, což se jí dle mého daří. Nevím, jak by se mi to líbilo dnes, ale zmíněný SADOR mě spolehlivě chytl i po těch letech.(3.1.2006)

 • pepo
  *

  je to béčko?je to céčko?je to Intersonic!dúfam že to pochopíte ak nie tak...tento film je kravina a vyhýbajte sa jej!(9.5.2003)

 • dr.horrible
  **

  Nehorázny trash. Ale vážne výstavný. Kľudne by mohol slúžiť ako definícia slova papundekel, navyše vykráda čo sa dá a všetko v ňom; od výpravy, cez scenár,baž k tomu, čo býva normálne nazývané hereckými výkonmi, je lacné, až to bolí. Paradoxne preto som film sledoval. Stiahol som ho vlastne len kvôli tomu hustému modrému mimozemšťanovi z coveru, ale čo? Vôbec sa vo filme neobjaví! Mimozemšťania celkovo sú tu nudní. Ten štvorruký, alebo Rogorovi pomocníci, banda ukrutných televíznych hercov, a ten modrý z coveru nikde. Horn sa objaví možno päťkrát a súbojov (o ktorých to celé malo byť) je tiež zhruba toľko. Dve hviezdičky dávam vlastne práve za tú lacnosť (celkom sranda nato pozerať) a za super príšeru z tréningovej scény. Inak nuda. PS: Aby sa nepovedalo, že kradli len oni: Baz Luhrmann napríklad odtiaľto skopíroval svoju zelenú vílu :D(21.2.2013)

 • Karamanlis
  ***

  Pomerne zábavná osemdesiatkové arénovka, ktorá je originálna najmä tým, že hlavný hrdina tu namiesto ľudských súperov v "ringu" čelí kdejakým bizarným vesmírnymi kreatúram. Chápem, že súčasnému mladému divákovi môže tento akčný sci-fi kúsok prísť neplánovane komický, moja generácia však počas video éry vyrastala práve na podobných nezmyselnostiach...(1.8.2014)

 • Terva
  *

  4038 ?(23.4.2012)

 • Tommassi3
  ***

  "Já to nechápu !!" - "Jo, to buď rád.." ;) Že Zemák nemusí být jen brambora či autobus současného prezidenta, ale i hanlivé označení člověka od emzáků, dokazuje Rocky (v hlubokém vesmíru) 9, který se v rukou poctivého brakmastera Petera Manoogiana mění v až nečekaně zábavný biják z dob, kdy ještě CGI samotné platilo za scifi..(19.11.2016)

 • Kryton
  **

  Když se nebojuje, pak je film nudný a probíhají tam dialogy na hlavu. Pokud se však bojuje, pak je to celkem zábavná variace na Rockyho ve Vesmíru. Celkem se mi líbili emzáci a jejich masky. Armin Shimerman si tady vyzkoušel roli ve Vesmíru s maskou (zde krysomuže), kterou si zopakuje za 4 roky ve Star Trek: Hluboky Vesmír 9 (Quark).(27.11.2011)

 • corpsy
  ***

  Vyšperkované sci-fi béčko a totálny blábol v jednom. Vo svojom druhu naprosto dokonalé. 100 dolárový herci ( aj keď je tu dosť známych ksichtov ), 10 dolárové kulisy, 10 centové triky a nulový scenár. A ak vám povie niečo meno producenta Charlesa Banda, tak budete v obraze.(15.11.2011)

 • JohnMiller
  **

  Trailer k Aréne som ako decko videl nespočetne veľa krát. Bol umiestnený v upútavkach na VéHáSke : DEEP SPACE: temný vesmír ktorú sme mali ako originál. Upútavka od Intersonicu bola tak epicky zostrihaná že som si myslel že ide o Sci-fi aspoň takej kadencie ako Star Wars. Prešlo dobrých tucet rokov a ja som si na túto nostalgiu náhodou spomenul. Ako u skoro všetkých detských snov..... nastalo sklamanie ! Je to úplné béčko s toho najhrubšieho zrna. Jediné čo tu stoji za vyzdvihnutie sú masky. Tie sú pekné, štandardné a neodfláknuté. Rozpočet sa určite sústredil na kostýmy a exteriéri čo je škoda pretože sa pozabudlo na príbeh a dej. Keďže ten je tak o ničom až to bolí. Tak isto aj choreografia bojov, ak nejaká vôbec bola keďže to vyzerá ako improvizácia, je o ničom je hrozná a nedá sa na ňu pozerať.(9.1.2014)

 • humanbeing
  ***

  Slušný B film, kterému k dokonalosti chybí lepší propracovanost soubojů v aréně.(19.12.2009)

 • emo
  **

  Totálne trápny film, ale z nostalgie mu musím dať tie dve hviezdičky...(4.5.2003)

 • Javad
  **

  Takisto dávam ** hviezdy z nostalgie, filmy z produkcie INTERSONIC som ako malí totálne žral.(1.12.2009)

 • Vaklaf
  ***

  Další případ filmu, kterej je tam debilní, až je radost na něj koukat. V hlavní roli nesympatickej hezounek s inteligencí idiota, jeho kamarád nebulita (je z Nebularu), co vypadá jako čtyřrukej hobit, a slizce charismatickej záporák se slizce necharismatickýma pohůnkama a vysoce charismatickou čubičkou. No neberte to.(10.5.2012)

 • Joll
  *

  Jak já se na ten film těšíl jako malej! když jsem viděl od intersonicu upoutávky běhal jsem do půjčovny skoro každý den esi už to nemají:) Ale už tenkrát jsem byl lehce zklamán a dnes mohu říct že před odpadem to zachránilo jen mé tehdejší nadšení:D(15.2.2007)

 • foundation
  ***

  neuveritelna nostalgia..a prekvapenie ze som si na ten film spomenul az teraz(30.11.2009)

 • Hapretor
  odpad!

  Sci-fi? Spíše Shi-ty!(29.12.2010)

 • AxelWers
  **

  Film som videl pred vyše 15 rokmi, takže si pamätám len málo. Vtedy to mohol byť dobrý sci-fi, ale dnes už by to bolo o dosť slabšie. Béčko ako vyšité.(24.12.2011)

 • kesty
  ***

  nostalgia nahraná na VHSke, s efektami blížiacimi sa ku kvaite Star Wars, hrozivým (v tej dobe, v tom veku) diablom Hornom, super maskami a sexy Quinn :))(4.8.2013)

<< předchozí 1 2