Aréna

• slovenský

Aréna

Sci-Fi / Sportovní

Itálie / USA, 1989, 115 min

Další případ filmu, kterej je tam debilní, až je radost na něj koukat. V hlavní roli nesympatickej hezounek s inteligencí idiota, jeho kamarád nebulita (je z Nebularu), co vypadá jako čtyřrukej hobit, a slizce charismatickej záporák se slizce necharismatickýma pohůnkama a vysoce charismatickou čubičkou. No neberte to.(10.5.2012)

• dr.horrible

Nehorázny trash.Ale vážne že výstavný.Kľudne by mohol slúžiť ako definícia slova papundekel; navyše vykráda čo sa dá a všetko v ňom; od výpravy,cez scenár,až k tomu čo býva normálne nazývané hereckými výkonmi; je lacné,až to bolí.Paradoxne preto som film sledoval.Stiahol som ho vlastne len kvôli tomu hustému modrému mimozemšťanovi z coveru,ale čo?Vôbec sa vo filme neobjaví!A mimozemšťania vôbec sú tu nudní.Od začiatku do konca síce nezlezú z obrazovky,ale väčšinou len tí nudní.Ten štvorruký,alebo Rogorovi pomocníci alebo banda ukrutných televíznych hercov a ten modrý z coveru nikde; Horn sa objaví možno päť krát; a súbojov (o ktorých to celé malo byť) je tiež zhruba toľko.Dve hviezdičky dávam vlastne práve za tú lacnosť (celkom sranda nato pozerať) a za super príšeru z tréningovej scény.Inak nuda. PS: Aby sa nepovedalo že kradli len oni: Baz Luhrmann napríklad odtiaľto skopíroval svoju zelenú vílu :D(21.2.2013)

• Kryton

Když se nebojuje, pak je film nudný a probíhají tam dialogy na hlavu. Pokud se však bojuje, pak je to celkem zábavná variace na Rockyho ve Vesmíru. Celkem se mi líbili emzáci a jejich masky. Armin Shimerman si tady vyzkoušel roli ve Vesmíru s maskou (zde krysomuže), kterou si zopakuje za 4 roky ve Star Trek: Hluboky Vesmír 9 (Quark).(27.11.2011)

V pubertě jsem měl tento film spolu s jinou nesmrtelnou B-klasikou SADOREM, VLÁDCEM VESMÍRU stočený z videopůjčovny na jednu kazetu a i když jsem v té době žral něco úplně jiného, nebylo to zlé. Na nic si to nehraje, má to spád a hlavně je to natočené s nadsázkou a takový film není nikdy opravdu špatný. No a pak je tu ta úžasná kost Claudia Christian, na jejíchž bijácích jako TAJEMNÉ ZLO nebo MANIAC COP II jsem vyrostl a která se tu roztrénovala pro svou životní roli v BABYLONU 5 (který mě paradoxně totálně minul). V mém hodnocení je trocha nostalgie, ale taky vědomí, že jde o nezávadnou zábavu pro dvanáctileté kluky, která se necpe mezi nějaké VESMÍRNÉ ODYSSEY a BLÍZKÁ SETKÁNÍ TŘETÍHO DRUHU, ale prostě se jen v rámci nízkého rozpočtu snaží pobavit, což se jí dle mého daří. Nevím, jak by se mi to líbilo dnes, ale zmíněný SADOR mě spolehlivě chytl i po těch letech.(3.1.2006)

Tak zas takova kokotina, jak jsem podle hodnoceni cekal, to nebyla, nicmene porad to je becko jak svin. Jenze ona je to vlastne takova variace na Rockyho, akorat v budoucnosti, kdy nepratele jsou ruzny druhy mimozemstanu a ackoliv souboje pusobi spis usmevne, zabavi to celkem slusne. Bohuzel, kdyz se zrovna nebojuje, tak film misty lehce nudi a herci to rozhodne neutahnou, jedinej, kdo mi prisel v pohode, je zaporak Marc Alaimo. Ale ty 3* to nakonec da.(7.6.2008)

• - Hoci bol film dokončený v roku 1988, do distribúcie v USA sa dostal až o 3 roky neskôr, v roku 1991. (beso74)