V tomto snímku nám režisér představí několik lidí a jejich příběhy, hlavně tedy jejich problémy. Každý příběh nám ukáže různý pohled na vztahy, ať už rodinné či milenecké. Zkoumá lásku z různých úhlů pohledu a jak se vyvíjí. (balone)

Lhurgoyf

Guláš. Áno, ak by som mal k tomuto filmu priradiť jedno slovo, bolo by to práve toto. All For Love je totiž skladbou šiestich príbehov priateľstva a lásky, ktoré sa niekedy náhodne, niekedy zámerne pretnú. Dá sa povedať, že je to taká kórejská verzia Love Actually s tým rozdielom, že v britskom príbehu režisér umne rozpráva a vedie jednotlivé segmenty tak, aby divák pochopil ich dianie. Jeho kórejský náprotivok mal s tým očividne problém. Úprimne povedané, prvú pol hodinu som tápal v temnotách, pýtajúc sa sám seba, kto je to more ľudí na plátne, čo vlastne robia a prečo sa dej neustále prepína z jedného miesta na druhé. V polovici filmu som mal vychytané asi 2 príbehy, a trošku som chápal čo sa deje. No a v závere, mysliac si, že režsér so mnou hral 120 minút nejakú dômyselnú hru, a že mi to proste musí docvaknúť, mi došlo leda to, že mi nič nedošlo. Mohol to byť dobrý film (hlavne emocionálny koniec má naozaj silu), len na jeho pochopenie je asi potrebných viacej zhliadnutí, na čo už ale nemám chuť, ani náladu. ()

May

All For Love je smesici umne protkane sestice pribehu, jejimz jedinym minusem je kratka stopaz jednotlivych do sebe volne zapadajicich, propletenych segmentu, ktere se oku nevycviceneho divaka mohou asi docela jednoduse slevat v jeden neprehledny celek. Presto si ale nemyslim, ze by pribehy vyznivaly nejasne nebo zmatene. Oproti Love Actually je tohle drama daleko dynamictejsi, 'akcnejsi' a hlavne vaznejsi a hlubsi. Dotyka se docela jinych problemu a promita je zive, lidsky a bez zlehcovani humorem. ()

Pethushka

Já tyhle filmy, kde se odehrává víc příběhů, které se navzájem proplétají, začínám milovat. Nedokážu říct, který příběh se mi líbil nejvíce a který nejméně, protože se mi to prostě líbilo jako celek. Díky pestrému ději jsem se nenudila a právě proto, že se tu odehrává víc linek, bylo potřeba bedlivě sledovat. Někteří si sice stěžují, že v tom měli zmatek. Já se od začátku v pohodě orientovala, jelikož jsem znala téměř všechny herce, kteří se ve filmu objevili. V průběhu filmu jsem se bavila, ke konci jsem byla dojatá... A o to přece jde, ne? 5* ()

sniper18

Je to celkom dobrý romanticky ladený film z juhokórejskej produkcie. Má dosť dobrý príbeh rozprávajúci o viacerých vzťahoch, psychologička, ktorá sa zoznámi s policajtom a obaja sa nevedia navzájom vystáť, ale postupne si k sebe nachádzajú cestu, dievča, ktoré sa má stať mníškou, ale je zamilované do speváka, starší majiteľ kina, ktorému sa zapáči majiteľka malej kaviarne, basketbalista, ktorý sa prostredníctvom televízie dozvie o svojej chorej dcére, o ktorej doteraz nevedel, bohatý, ale aj tak nespokojný muž, ktorý hľadá niekoho na pomoc v domácnosti a tak prijme mladíka a muž, ktorý má kvôli svojej práci predajcu problém uživiť svoju ženu, pričom navyše práve čaká dieťa. Spracovanie sa mi páči, ale mohlo to byť aj o niečo lepšie. Keďže je tu až šesť menších príbehov, tak to samozrejme ešte spočiatku nedokáže až tak zaujať, najprv si treba urobiť prehľad, ale po tej úvodnej dvadsaťminútovke je to už v poriadku, príbehy sa zameriavajú na rôzne medziľudské vzťahy, v prvom rade je to láska k opačnému pohlaviu, ale nechýba ani priateľstvo, prípadne vzťahy v rodine, či už medzi rodičom a dieťaťom, alebo aj súrodencami. Trochu ma prekvapilo, že príbehy sú navzájom dosť prepojené, ešte viac ako obvykle, s čím ale nemám problém, svojim spôsobom si ma získali všetky, ale kvôli ich početnosti sa len predsa ich potenciál nedokázal plne využiť. Najviac ma bavil jednoznačne vzťah medzi psychologičkou a policajtom, ten má skvelý náboj a chémia medzi hlavným duom funguje perfektne, takže som sa stále tešil na ich ďalšie spoločné scény a najslabšie svoj potenciál využila línia s mníškou, čo ma mrzí, keďže práve ten vyzeral na prvý pohľad veľmi zaujímavo. Ale aj tak sa na to po celý čas pozerá dobre, len to ukončenie nebolo úplne ideálne, niekde sa vydarilo viac a niekde zase menej. Nemám problém ani s rozdelením jednotlivých žánrov, okrem romantického má slušný priestor aj komédia, hlavne v prvej polovici sa nájde pár vtipných scén, časom to už prejde skôr do drámy, ktorá je tiež dobrá, ale aj tak mi viac vyhovovalo to počiatočné komediálnejšie pojatie. Herecké obsadenie je veľmi dobré, najviac mi sadli skvelá Uhm Jung-Hwa a výborný Hwang Jung-Min v spomínanom príbehu o psychologičke a policajtovi, ale bavil ma aj Cheon Ho-Jin, Oh Mi-Hee a viacero iných hercov, ktorých vždy rád vidím. Réžia a technická stránka sú bez problémov, na žánrový vrchol to určite nemá, ale slušný nadpriemer je to aj tak. Na filmy ako Sad movie alebo My love, ktoré sú tiež rozdelené na niekoľko menších príbehov to síce nemá, ale aj tak je to slušný filmový zážitok a hlavne ten prvý príbeh by som si rád pozrel aj v celovečernej verzii. 75% ()

balone

Takové drama pro někoho, který si nedokáže vybrat jaký dramatický příběh zrovna chce, protože zde je těch různých příběhů několik a tak jako v Crash a v Amores Perros lidi si ty životy tady ovlivňují, i když jen maličkostmi. 75% ()

ainny

Krásné zakončení Velikonoc, které pro mě byly filmově průměrné. Osudy lidí v něm mě do sebe pomaloučku vtahovaly, abych ve finále zapomínala dýchat. Nemám nad čím váhat. U mě to je plný počet. ()

Lacike

Mozaika šiestich príbehov o láske. Nie, nespomeniem ten film ku ktorému ho všetci prirovnávajú. Nebol to predsa prvý film, ktorý prišiel s týmto konceptom. Ale All For Love je o dosť horší z dvoch dôvodov. Ten prvý je spôsob ako sú príbehy podané. Strašne dlho trvá, kým sa v nich začnete orientovať, pretože dej medzi nimi preskakuje bez akéhokoľvek zmyslu a dokonca aj citu. Nakoniec som sa zorientoval, ale vďaka tomu úvodnému chaosu film zo začiatku skôr nudí namiesto toho, aby vás hneď strhol. A aj keď už som bol zorientovaný, tak mi stále to bezcitné skákanie vadilo. Vo chvíli, keď som chcel vidieť jak sa vyvíja niektorý príbeh, tak sa zase skočilo na druhý. Takéto otravné preskakovanie medzi dejovými líniami som videl naposledy v telenovelách. No a druhý hlavný dôvod, prečo to nie je až tak dobrý film je ten, že je pravdepodobne malá šanca, že vás zaujmú všetky príbehy a tak sa pri nich budete nudiť. Mňa si získala presne polovica z nich. Romantika medzi párom, ktorý sa nevie vystáť v ktorej ma prekvapilo, že chémia medzi Jeong-hwa Eom a Jeong-min Hwangom tentokrát oproti filmu Dancing Queen, kde hrali hlavnú úlohu, funguje dokonale. Príbeh o zatrpknutom boháčovi, ktorý si nevie nájsť cestu ani k vlastnému synovi, ale našťastie je pre neho darom z nebies nová hospodyňka. Teda vlastne hospodyniak. :) A napokon príbeh o zadĺženom chlapíkovi, ktorý nedokáže uživiť rodinu a na ceste majú dieťa, takže žena rozmýšľa či neísť na potrat. Zvyšné tri ma vôbec nebavili, takže polovicu filmu som sa prenudil. Takým hlavným motívom, ktorý sa tiahne väčšinov príbehov je neschopnosť lásku prejavovať. Vďaka tomu chaosu a necitlivému preskakovaniu nakoniec ani finále emocionálne poriadne nefunguje a výsledok je dosť vlažný. Ako stratu času by som to neoznačil, ale mohlo to dopadnúť oveľa lepšie. Ako ten spomínaný film, ktorého názov na rozdiel od ostatných nenapíšem. 6/10. ()

Folpa

Opět tomu chybělo málo do maximálního hodnocení. Nevím, jestli je vhodné to srovnávat s Láskou nebeskou, jediné co to má stejné je, že to má více příběhů v jednom filmu. Nejvíce se mi líbila asi ta linie s mrzutého majitele domu a paní, která si tam projímala stánek. ()

Tyckin

Několik nezábavných a mou maličkost nijak neoslovujících příběhů na téma lásky, skončil jsem po 50 minutách. ()

forsythia

Zpočátku to na mě působilo jako přehlídka korejských hulvátů. Jak se ale postupně příběhy odvíjely, postavy začaly dostávat konkrétnější obrysy a já si uvědomila, že s napětím sleduji, jak která linie dopadne. Chvílemi se zablesklo i nějaké to dojetí. Srovnávat s Love Actually to nebudu, to by bylo zavádějící. ()

Estrellita

Kdybych neměla tak zakrnělou schopnost rozeznávat ksichty, určitě bych dala plný počet hvězdiček. Bohužel jsem se ale ztrácela v tom, kdo je kdo, což samozřejmě není chyba tvůrců. Nic tu nechybí a oproti vyumělkované (ale samozřejmě dokonalé) Lásce nebeské to má učitý syrový náboj, nádech reality. 80% ()

rockwoman

"Dávám ti čtyři hvězdičky. A mínus tři, pokud jsi měl hříšný myšlenky." ...Zajímavá korejská mozaika poskládaná z pocitů & nečekaných setkání & emocí & osudových okamžiků. A jako příjemný bonus krásný song, který mi vždy připomene jedinečnou Audrey Hepburn. :-) ()

kubka4

Spojení několika příběhů, které se navzájem ovlivňují a prolínají. Většina je velmi emotivní a má silný příběh, některým je však věnováno zbytečně málo času, a není tak možné využít jejich plného potenciálu, což je velká škoda... Ze začátku je trochu obtížnější se v jednotlivých příbězích zorientovat, ale po chvíli si na to zvyknete a vše už jde hladce. Lze tu najít určitou podobnost s vynikající Láskou Nebeskou a film jako celek za ní příliš nezaostává. 85% ()

Ygnor

Dramatická linka ve druhé části byla silnější a zatlačila na mou emotivní strunu, aby vydolovala pár krůpějí rosy. Samozřejmě dílko je hodně ovlivněno Láskou nebeskou, dokonce i účes hlavní hrdinky. Mrzí mě, že můj oblíbenec Yoon-seok Kim tam měl cameo jen pár vteřin. Každopádně ale nakonec spíše nečekaná spokojenost. ()

rivah

První půlka je přehlídka jihokorejských hulvátů, celé je to výrazově zdůrazněno do líbivosti. Jen pro toho, kdo s tím má trpělivost. ()