Brian McBride a jeho bratr Carl získají mapu legendárního pokladu na karibských ostrovech. Zatímco se chystají na blížící se bohatství, Carl je unesen. S pomocí krásné pilotky se Brian pokouší zachránit bratra a konec konců i získat poklad ... (oficiální text distributora)

Wacoslav1

Další standartní Wynorskiho šílenost. Kdo zná jeho tvorbu a má ji rád, tak dostane přesně to co očekává. Nic víc ani míň. Takže záplavu geniálně stupidních hlášek a samozřejmě pár záběrů vybraných odjinud. Takže jak je podle příběhu zřejmý je to lehce vykradenej hurikán, ale opravdu jenom lehce. Jaenickemu ta záporná role docela sedla a Baldwin Stephen není takovou hrozbou jako Baldwin Daniel. Jinak ten konec s tou jeskyní a s tím jak hrdinové najdou poklad mě nepřekvapil. Konec konců je to Wynorskiho film, tak co by kdo čekal.55% ()

Jordan odpad!

žánrová schematickosť pri akčných béčkach by sa mohla demonštrovať na tomto paskvile, ktorý mal úplne všetko a úplne latentne na seba naskladané - trápne efekty, nepodarená akcia a totálne zle zrežírované scény, toporné neherectvo a údesný scenár bez vývoja nielen obpozeranej zápletky ale aj spôsobu smerovania deja, absencia dramatického oblúku ako aj skutočne sympatického hrdinu na strane dobra a peknej hrdinky po jeho boku tak aj skutočne uveriteľného, zapamútateľného a aspoň trochu zlého záporáka na strane zla, to, že tam je hračkársky svietiaci poklad, tsunami, prestrelky, bradavky trčiace spod tielka blonďatej pilotky, explózia a naháňačky nočnou upršanou džungľou by mohlo znieť ako materiál na celkom slušný akčný snímok, ale keď to všetko vyzerá len ako stokrát prelúhovaný odvar týchto substancií a navyše to je k sebe radené spôsobom jarmočných kolotočov (všetko bez rozmyslu vedľa seba), tak to vyzerá ako pekne trápny pokus o amatérsky film; Veru tak - toto je tá povestná kategória "filmové D", pretože ak si niekto chcel natočiť poctivé akčné béčko (čo sú filmy, ktoré ja mám rád) tak šliapol tesne vedľa a jeho noha miesto toho, aby dopadla na pevnú zem, pokĺzla sa na lajne. . . ()

klerik

Nebojte sa, nie je to taká hovadina ako bol HURIKÁN s Dudikoffom, ale je to strašné. Nicolette Sheridan je kosť, Baldwin ako drsňák tiež nie je najhorší, ale celé je to blábol, ktorý nemá scenár. Sympatické na tom je, že to už vyplýva z debilného názvu. Nie je to veľký prúser je to však zbytočnosť. A prečo som to pozeral? Lebo si tam zahral aj Jerry "Garibaldi" Doyle... ()

Lacike

V rámci tejto Z-kovej kategórie v ktorej sa vykrádajú zábery z iných filmov to je úplne v pohode film. Našťastie som väčšinu pôvodných filmov nevidel, takže som si užil aj vykradnutú akciu. Ohnivý začiatok, cool naháňačka jak od PM Entertainment a následné blbnutie na ostrove. Sadlo mi aj herecké obsadenie. Stephen je mojím najobľúbenejším Baldwinom a jeho špičkovanie s filmovým bratom obsahuje pár vtipných hlášok. Nicollette Sheridan je sexy blondína, Jaenicke akceptovateľný záporák. Potešil ma Jerry Doyle z Babylonu 5 a vtipné černošské postavy. Nudný béčkar Keoni Waxman sa tentoraz ako scenárista vytiahol. Alebo to boli tí ostatní traja scenáristi? Kto vie. Celkovo to je zábavné dobrodružno akčné zetko, ktoré sa raz dá v pohode zvládnuť a neraz aj dobre pobaví. 4/10. ()

C0r0ner

Tak se mi jednou zachtělo podívat se na nějaké to céčko. No, už asi nikdy nemusím nic podobného vidět znova, protože taková sračka je teda k pohledání. Jednu hvězdičku dávám za to, že jsme se docela dost nasmál (víc než u většiny komedií). Jinak je to ale odpad ve všech ostatních kategoriích. Proč se něco takového vůbec točí? 15% ()

Paity odpad!

Stephen Baldwin je skutečně jen brácha svého bráchy. Nebo je to minimálně herec, který si vybírá dost příšerné role. A tahle mezi ně zapadá. Ztracený poklad by se také dalo přeložit jako Ztracený čas. To vám totiž vyvstane na mysl, pokud tohle shlédnete. ()

KdG

Tak to byla slabota a ani vystouplé bradavky Nicolette Sheridan to nezachrání. Slabý děj, žádná atmosféra, nic moc herecké výkony. ()

Fejky13

Mizerné herecké výkony, mizerný režisér, scénář jak ze školky, ale kupodivu jsem u toho vydržel sedět až do konce.Na druhou stranu u toho amatérismu jsem se aji docela pobavil. ()

ostroz odpad!

Měl to být asi trhák, ale příšerné.. Další z méně movitých režisérů, kteří chtějí prorazit s nějakým mega trhákem, ale bez peněz to prostě nejde. Plno režisérů se proslavili tím, že po schůdkách slávy šli postupně a neskočili hned po posledním nejvyšším schodu. ()

Aceboris odpad!

Tomuto filmu chybalo snad vsetko co vas moze napadnut, pocnuc poriadnym dejom, hudbou, vykonom hercov atd. Take strohe vykony som uz dobre dlho nevidel, jedna super hlaska strieda druhu. Cely dej, no aspon vacsina sa odohrava na ostrove, na ktorom ma byt ukryty poklad Kristofa Kolumbusa. Zo zaciatku sa film snazi dostat aspon na uroven "B" filmu, co sa mu aj miestami dari, no neskor sklzne do totalnej jamy a snej uz nieje nadej dostat sa von, ak mate nejaky iny film pustite si ten, lebo vsetko bude lepsie nez toto podarene dielko, a nezachrania ho ani trciace bradavky uz teraz znamej zufalej manzelky Nicolette Sheridan, aspon na nieco sa dalo pozerat. Trapne vykony jednoho z bratov Baldwinovcov nestoja ani za zmienku, ze hlavny hrdina ten kokos co bol pouzity v jednej scene bol lepsi. Tsunami a nekonciaca burka, vzdialenosti na ostrove su velmi zaujimave co ma byt blizko k tomu idu pol dna a co je daleko hned su tam, na kazdom rohu su opustene chatrce. Skratka odpad ak sa patri. ()