Modrá poušť

Scénografie:

Michael Perry

Kostýmy:

Colleen Kelsall

Courtney Cox v době, kdy jí do Přátel a slávy ještě nějaký rok chyběl. Tady je za malířku komiksů. Pamatuju si, že zakotví někde na samotě, aby měla klid na práci, ale objeví se tam Craig Sheffer, který se chce kamarádit, a začnou se dít věci.(13.3.2005)

Na poměry filmu, kterej jsem jen tak náhodou zapnul v telce někdy okolo půlnoci je to docela slušné. Koukal jsem na to hlavně kvůli Courtney Cox, která hraje obstojně. Atmosféra je zdařilá a hodně k tomu přispívá to, že mám rád filmy z takovejch těch americkejch buranovů v poušti. Škoda, že film degraduje poslední půlhodinka a Craig Sheffer, který nejspíš přesně postupuje podle příručky "10 rad jak podat katastrofální herecký výkon."(24.5.2006)

• Omnibus

Tenhle rádoby modrý thriller jsem si před lety nahrál z TV. Jednak jsem měl novou hračku – DVD přehrávač s pevným diskem s kapacitou habakůk gigabytů (tý brďo!), takže jsem nahrával nemilosrdně, padni komu padni, a druhak kvůli Courteney Cox... Monica z eroticky krotkého seriálu Přátelé v odvážných postelových scénách? Vrrr... Sem s ní! No, popravdě, zase tak odvážné to nebylo. Použitelnost pro nějakou tu autoerotiku nic moc ... :-) A samotná zápletka filmu zpracována průměrně, s patřičnou dávkou povinných pitomostí ve scénáři. Ale jak říkám, pokud jste milovníky (nebo pomilovníky...) Přátel a pokud vám zvědavost nedá... Ale žádné zázraky od toho nečekejte.(3.1.2013)