poster

Góóól! II

 • Česko

  Mexická vlna 2

 • Velká Británie

  Goal! II: Living the Dream...

 • Slovensko

  Góóól! 2

Drama / Sportovní

Velká Británie, 2007, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  **

  Po výborné jedničce přichází další díl, který navazuje, ale nechová se jako správné pokračování. Právě naopak kazí a ničí všechno co bylo tak krásně, naivně a dokonale nenuceně vybudováno prvním dílem. Z dvojky se stala velká reklama na Real Madrid a hlavní postavu. To je velká škoda, protože fotbalové zápasy jsou snímány velmi špatně mnohem hůře než v jedničce a všechno, co by herec Alessandro Nivola nedokázal kopnout je doděláno na počítači. To je velmi smutný fakt, když si uvědomíme, že vedle něj stojí David Beckham, Raúl nebo Zidane. Co zápas to hlavní postava skóruje většinou neskutečným gólem, který by se každý zapisoval do kroniky nejhezčích gólů historie fotbalu. Z hlavní postavy se tak stává naprostý Bůh, kterému je jedno jestli právě vystřídal 10 minut nebo 10 vteřin před koncem, ale stejně dá gól. Jeho psychologie je tak málo nastíněná, že to vypadá jako by si všechno měl divák domyslet sám. Místo, aby dvojka byla ukázkou tlaku na hráče, ukázkou co jsou za zvířata páni fotografové a jaké to je přestoupit do nejslavnějšího klubu světa film ukazuje jen to, že vámi milovaný Munez z jedničky se přes noc stal Bohem a vy by jste měli utíkat pro podpis a minimálně jeho dres...(8.7.2007)

 • Fr
  ***

  Šlapající muzika, střih, fotbalové hvězdy a Real Madrid...Vše ostatní co se netýká fotbalu není nijak slavný. Oproti prvnímu dílu je tu víc fotbalu, ale na úkor příběhu. A jak ,,to" budete prožívat záleží spíš na věku. Pro děti ,,fotbalisty" by se mohl najít jaký si ,,motivační" stimul a my ostatní můžeme jen fotbalistům závidět možnost pracovat a bavit se zároveň...(23.12.2007)

 • Ollie235
  **

  Po celkem slušném prvním díle jsem se těšil, co udělá se Santiagem velký přesun do vysněného velkoklubu. Není moc velkým překvapením, že se naučí hvězdným manýrům, ale nakonec si zachová dobrý charakter a kus lidskosti a pomáhá svému z ničeho nic nalezenému bratrovi, to je klasické klišé. Kromě toho, ale ve filmu bohužel není vidět nic jiného, nic, co by mě potěšilo. Krom toho jsem snad méně sympatického herce než je Alessandro Nivola (Harris) ještě na plátně neviděl. I tak se dá říct, že to úplný propadák není, ale první díl je přece jen někde jinde.(15.3.2011)

 • Marek1991
  *****

  Prirobiť prvému dielu takéto pokračovanie je celkom logické. V tomto prípade Santi volaniu veľkoklubu neodolal, najmä ak ho preslávili takí skvelí hráči, akí sa vo filme objavia. Je to veľmi dôveryhodné a zaujímavé s veľmi fajn príbehom mimo ihriska. Opäť som si užil tento film o futbale, veľmi sa mi páčil, som veľmi spokojný.(13.9.2012)

 • Prochy38
  ***

  Tak druhé pokračování už není tak dobré, jako první, ale pořád se mi to moc líbí. V komentáři k jedničce jsem nezmínil, jak mi tam pěkně sedla A. Friel. Tak tady jí to sekne úplně stejně. Z Newcastlu se přesouváme do Madridu. Fakt je dobré nakouknout do zákulisí i mezi hráče světové extratřídy. Pro mě je to sice v průběhu zápasů trochu utrpení, ale nedá se nic dělat. Je hloupé, když ten zápas poznáváte a on ve filmu probíhá stejně, jen naše herecká dvojice průběh mění. Nechybí pohádkové motivy typu geniální góly, nůžky, zázraky a podobně, ale asi to tam být muselo. Jsem rád, ýe je nějaký takový film ze zákulisí fotbalu. A ta spousta hvězd... Supr! Škoda hloupého konce....(9.2.2011)

 • - Ve filmu se objevuje hned několik skutečných fotbalistů, mezi nimi hvězdy Realu Madrid Zinedine Zidane, Ronaldo, David Beckham, Iker Casillas nebo Roberto Carlos. (ricky4)

 • - Ve finále Ligy Mistrů z roku 2006 skutečně nastoupil Arsenal, avšak proti Barceloně, která zápas vyhrála 2:1. (fctp)

 • - Ve filmu David Beckham vyhraje s týmem Real Madrid Ligu mistrů. Ve skutečnosti však soutěž vyhrál pouze v dresu Manchesteru United. (Special One)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace