Góóól! II

• Česko

Mexická vlna 2

Goal! II: Living the Dream...

Góóól! 2

Drama / Sportovní

Velká Británie, 2007, 110 min

• Le_Chuck

Preafektovana mexická telenovela s lookom reklamy na Nike. 30%(26.6.2007)

Jako velkého fotbalového fandu mě i tento druhý díl potěšil. Zápasy jsou samozřejmě přehnaně efektivní a každé Munezovo zakončení si říká o gól století, ale koukat na všechny ty fotbalové megastar mě strašně bavilo. I hlavní příběh zaměřující se na Munezovo osobní život není vůbec špatný. Je tu krásně vidět, že sláva je vrtkavá a ne každý s ní dokáže vhodně naložit. Potěšil i Rutger Hauer v roli trenéra..75%(14.2.2012)

Slabší než jednička, to očividně, ale pořád velmi dobrý film o fotbale... To co se na konci jendičky dalo očekávat, že Munez přestoupí v dvojce do věhlasnějšího, špičkového evropského velkoklubu. Nakonec to byl asi ten největší - Real Madrid. Film krásně ukazuje život špičkového fotbalisty. Miliony korun vydělávající, luxusní život. Krásný byt, nabouchané auta, ženy, prostě vše co si může člověk přát. Ve fotbale asi vše očividní jak to asi dopadne, to v jedničce úplně zřetelné nebylo, ale i tak dobrý film, u kterého jsem se nenudil. Dávám 4*, dal bych 3, ale jedna navíc je zato, že to je film o fotbale, mojím suveréně největším koníčkem:-))(31.1.2010)

To samé co jednička. Jen méně sentimentu a více fotbalu. Ale pořád strašně vyumělkované a předvídatelné.(18.6.2007)

Stejně jako v prvním díle... nádherný!! 4-5 hvězd :)(27.6.2010)

• - Ve filmu David Beckham vyhraje s týmem Real Madrid Ligu mistrů. Ve skutečnosti však soutěž vyhrál pouze v dresu Manchesteru United. (Special One)

• - Ve finále Ligy Mistrů z roku 2006 skutečně nastoupil Arsenal, avšak proti Barceloně, která zápas vyhrála 2:1. (fctp)

• - Ve filmu se objevuje hned několik skutečných fotbalistů, mezi nimi hvězdy Realu Madrid Zinedine Zidane, Ronaldo, David Beckham, Iker Casillas nebo Roberto Carlos. (ricky4)