Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Konečně třetí příběh opět z pera režiséra Zdeňka Zelenky Vražedné překvapení, vypráví o významném kriminalistovi, jenž je doma pod pantoflem a v lázních se konečně těší na kýženou volnost svobodu. Ke své nelibosti zde však potkává svého mladšího kolegu, jenž zde vyšetřuje závažný trestní čin – vraždu. Náš hrdina se chce držet zpátky, do ničeho nezasahovat, přesto ale začne pátrat na vlastní pěst, zvláště když má vedle sebe upovídanou sousedku. Jeden z vážně podezřelých je „jejich“ oblíbený doktor, náš kriminalista má však pro doktorův čin jisté pochopení, neboť povaha doktorovy ženy velice odpovídá povaze jeho ženy vlastní!!! (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

No wow, ono se dá z čárového kódu zjistit, kdy byl výrobek koupený, u které pokladny a kdo ho kupoval a kde přesně parkoval?! Včetně detailních kamerových záznamů? Námět byl sice zajímavý, ale logika a reálnost bohužel úplně vyletěla oknem. Dávám průměr, protože mě epizoda vcelku bavila, nejradši bych ale za to stupidní rozuzlení dala hvězdičku maximálně jednu. ()

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zlata Adamovská je sice krásná baba, ale tady bych jí zabil a žádný soudce by mě nemohl odsoudit :P Nejradši bych si dal ještě nášup, kdyby to šlo --- no a proč by to nešlo...?! --- a vlastně proč by to nešlo, když nás nikdo nehlídá... :)))) jj svoboda :P Chudák jeden takové překvapení :))))) Napadlo mě, že bych si ten rýč taky měl koupit...!!! ;) ()

Reklama

Reklama