V hlubokých chladných vodách Japonského moře se americká ponorka stala obětí nečekaného útoku. Přestože radar nic nezaznamenal, komandr Hable si je zaručeně jistý, že zahlédl nepřátelskou ponorku těsně před útokem. Když se to snaží na základně vysvětlit, je považován za blázna a zbaven funkce, pro velice tajnou misi jej však povolají zpět do služby a rozhodne se, že odhalí tajemného fantoma. (Intersonic)

RHK

Hodně mizerný ponorkový laciný TV film - kvality éé. Amíkům už musejí docházet seriózní nepřátelé, takže si vymysleli nezachytitelnou ultramoderní ponorku z KLDR, která potápí ponorky USA a Japonska. Po 95% filmu kapitánovi US ponorky pořád někdo ubližuje, admirálem počínaje a zaujatými kariéristickými důstojníky konče, až povolán k záchraně ponorky v hodině dvanácté vypustí pár střel, potopí všechny nepřátele a stává se národním hrdinou. Kvalita triků je tak na úrovni patnáct let staré počítačové hry a scénář je slabý jako 3x převařený severokorejský čaj. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=VPdbwn7mzdo ()

Damiel odpad!

Fantom z hlubin je film jako vystřižený z programu Novy na všední den. Mám pocit, že scénáristi béček mají jednu šablonu, kterou používají pro každý film, jen změní prostředí a jména postav. Dialogy jsou kožené, výkony herců jakbysmet, z kamery čiší „televiznost“. Zkrátka se na to podíváte a zítra nebudete vědět, jak se to jmenovalo. ()

igi B.

Vzorově hluboký dialog: "Záklopka na jedničce je ucpaná..." "...Sakra! Opravte to..." . . . Sakra, nějak se mi postupně uvolňovala záklopka! %-] . . . Fantomózní film! A ta téměř duchhovní hudba!! A ty bublinky!!! 8-o - - - - - (Poprvé a zcela jistě naposledy - navíc s /h/úmorným tušašským dablinkem - protrpěno 27.4.2011 na >cinemozní nové tv< , hodnocení 133., hlubokomyslný komentář coby splasklá bublina zde jako šestnáctý - 27-4.2011) ()

flanker.27 odpad!

Bože, to bylo něco tak strašnýho. Myslim, že tvůrci věděli o ponorkách asi tak to, že plujou pod hladinou. K tomu ty fakt příšerný triky a neherectví... Koukal jsem asi od půlky proto, abych se alespoň dověděl, co že ta ponorka má bejt zač. Tohle už fakt ani neni nechtěná komedie. P.S. Tomahawky jsou protizemní, ne protilodní střely. Když už tak Hapoony. ()

Eddard

Televiznímu filmu bych klidně odpustil méně zapálené herecké výkony, třeba i ty mizerné triky... Ale ať mi nikdo neříká, že byl scénář tak tupý (telenovelové dialogy, absurdní psychologie, nepatřičné hlášky) a režie tak nevynalézavá, protože si to producenti nemohli dovolit zaplatit... Na světě je spousta schopných hladových scénáristů a režisérů, kteří čekají na příležitost, třeba i u filmu s takovýmto rozpočtem... No a to co předváděli herci v čele s velkým Adrianem Paulem - radši nekomentovat... 10% ()