Děsnej doják

Date Movie

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

• kOCOUR

Snůška samoúčelných nechutnostní a zmatených filmových citací, která je během 71 minut (Chewie, viděls director's cut? ;) přesně jednou vtipná a po zbytek času čistě k pláči. Bez nápadu, bez hereckých výkonů, nedomrlá, zhovadilá, trapná, otřesně natočená. 1* za Smithovic psychologickou poradnu.(25.4.2006)

• Matty

Antikrist je film! 0% Zajímavé komentáře: pshimi, jojinecko, sidzej(1.6.2008)

• Enšpígl

Musel jsem přetrpět 82minut nevtipného a ubohého fekálního děje, abych se dočkal minuty 83 -poslední --Carmen Electry ve spodním prádle!!! Wauuu ! No docela doják ten můj koment , ne?(18.11.2006)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $48,548,426Tržby Celosvetovo $84,795,656Tržby za predaj DVD v USA $18,760,285 //počet predaných kusov 1,049,988║ ....strašná blbosť, ktorá je len o niečo málo znesiteľnejšia než nasledujúce počiny režisérskej dvojice tohto filmu, pokiaľ vôbec sa toto dá považovať čo točia za režírovanie, fakt načali možné dno znesiteľnosti, "z minima pozerateľných obrázkov patrili sexi kosti Sophie Monk" /0%/(13.2.2009)

• Dever

Soundtrack David Kitay: 1. Milkshake - Kelis ,2. Party Hard - The Perceptionists ,3. You're the First, the Last, My Everything - Barry White ,4. Toma - Pit Bull/Lil Jon ,5. Funhop - Todd Schietroma ,6. Do You Believe in Magic? - The Lovin' Spoonful ,7. Too Much Booty (In Da Pants) - Soundmaster T ,8. Break It On Down - Flii Stylz/Tenashus ,9. Baby Come Back - Player ,10. The Price is Right - David Kitay ,11. Break It Down - Alana D. ,12. Cone On Shake - Classic ,13. What Will You Do? - Sparklemotion(9.6.2011)

• tron

„Vy ste boli zasnúbení?“ – „Išlo skôr o sex.“ Hoci sa mi páčia inteligentné komédie MÔJ BRATRANEC VINNY, ZOOLANDER a TROPICKÁ BÚRKA, v poslednom čase zisťujem, že prestávam nenávidieť záchodové bláznivé komédie bez IQ, scenára a hereckých výkonov a že mi na nich spravidla neprekáža ani tak to, že sú v nich hovná, ale že je v nich MÁLO hovien. Zabite ma. Divák (niektorý) proste pri týchto sračkách fajn zrelaxuje. Samozrejme, musí zabudnúť na doby, kedy paródia mala rozpočet, kvalitný scenár a herci v nej podávali miestami takmer oscarové výkony. Dnes je tam natrepané všetko a najväčšou hviezdou v obsadení je Carmen Electra. Smršť primitívnych gagov je ale natoľko masívne mohutná, že zúbožený divák nezvládne situáciu a vyprskne od smiechu (sex-kocúr, Guča mužských chlpov, „Predstavte si chlpatú mrkvu.“, vyrážka, „Pripravil ho o panictvo.“). Nikdy si však asi nezvyknem na to, že noví tvorcovia paródií parodujú nielen vážne filmy (PÁN PRSTEŇOV, KING KONG, KILL BILL), ale i komédie; je bizarné robiť si srandu z vecí, ktoré boli vtipné už v originály (PÁN A PANI SMITHOVCI, ŤAŽKO ZAMILOVANÝ).(9.6.2009)

Dalsi z tech druhu filmu, ktery jsou tak dementni, az jsou docela vtipny. Prvnich zhruba 20 minut je pekelne sviznejch, jeden for za druhym a docela slusny, ale v momente, kdy je dlouhej zaber na kocku na hajzlu, uz filmu trochu dojde stava a od ty doby uz se jedna o prumernou parodii, kde je sem tam nejakej dobrej vtip. Ale rozhodne bych podle hodnoceni cekal vetsi sracku, nejaky veledilo to neni, ale v ramci zanru to je slusnej prumer. Co se tyce pribehu, tak to je fakt "desnej dojak", takze se muzete tesit na ruzny scenky z romantickejch komedii, ktery vetsinu casu dobre drzej pohromade. Jenze to tvurcum nestacilo a tak museli sem tam hodit do deje nejakou radoby vtipnou scenku, ktera je tam navic a nema s dejem nic spolecnyho. Sesla se tady docela dobra parta hercu, ktera je pro danej zanr v pohode. Diky svy delce a docela slusnymu tempu jsem se nestih nudit a obcas jsem se i zasmal, takze nevidim duvod, proc tenhle film uplne odstrelit.(8.10.2006)

Při sledování tohoto filmu jsem si připadal jako na horský dráze. Některý scénky jsou na 5 hvězdiček, některý jsou zralý na odpad. Tzv. "fekální" humor je opět hojně zastoupen, ale mně tohle nevadí. Bohužel teda neznám některý filmy, který jsou zde parodovaný (Moje tlustá řecká svatba nebo Meet the Fockers), ale přesto jsem se docela zasmál. Když jsem viděl, jaký to tady má hodnocení, tak jsem čekal, že to bude mnohem horší. Nasraly mě jenom dvě věci. 1) Ve filmu hraje pořád nějakej příšernej hip-hop a RnB. 2) Původně jsem myslel, že Carmen Electra tady bude mít jednu z hlavních rolí a ona se tam objevila jenom na pár vteřin až v úplně poslední scéně. No aspoň něco...(15.8.2008)

• Shit

Tak tohle opravdu na Scary Movie ani zdaleka nemá, většina vtipů vyšumí do ztracena a některý sou skoro až trapný, ale zase na druhou stranu někdy jsem se docela i bavil. Velkej problém filmu je, že servíruje jednu parodující scénu za druhou a zvůtcům je celkem jedno jestli to vůbec souvisí s příběhem, prostě je napadlo nějaká vtipná scéna z nějakých romantických komedií a rovnou jí šoupli do příběhu, pak se z děsnýho bijáku stává jen sled nejrůznějších scének, který jsou jen tak lehce pospojovaný příběhem. Ale i tak to občas vtipný je, tak proto ty 2*(30.11.2006)

Tohle není film..jen taková srandička..ale já se smála non stop.(2.11.2010)

• Dudek

''Sakra, ta Scary movie je docela legrační záležitost a dokonce má i úspěch. Navíc parodovat nějaký jiný snímek přece nemůže být tak těžké... Dokonce se to zdá jako velice snadná cesta k úspěchu. Co kdybychom to zkusili také, jen místo hororu vezmeme romantické komedie?" Tak nějak takhle nejspíše přemýšleli dva chytráci, kteří se rozhodli natočit film s velice originálním názvem Date Movie. Vzít si na paškál romantické filmy se ovšem již pár minut od samotného začátku začne ukazovat jako opravdu špatná volba. Parodovat komediální scény totiž není nijak lehká věc a při nejlepším lze z dané situace vytěžit alespoň trapnou scénku, díky které divákovi alespoň trochu cukne koutek. Ono je slovo scénky vůbec u tohohle děsu příznačné, protože se skládá z více či méně zhovadilých scének, ale nechme toho, i tenhle film může přinést radost, tedy jen někomu. Například já jsem na něj šel jen pod podmínkou, že se přítelkyně podívá na Hills have eyes... :) 5%(28.4.2006)

• Gilmour93

Při pohledu na to, kam až to s jejich vynálezem zašlo, se bratři Lumiérové otáčí šest stop pod zemí jak vrtule od Messerschmittu.. Prdící, depilační a beďarový humor, jehož účinnost kdyby se monitorovala na přístroji podobně jako srdeční činnost, tak celých 79 minut budete civět na rovnou přímku dávno zesnulého pacienta. Hvězda za absenci explicitního zvracení a kadění, což je známka toho, že se invence autorů má v budoucnu od čeho odrazit..(10.12.2009)

• genetique

No a je to tu znova. Ďalší "ťažký, hlboké posolstvo nesúci a hodnotný" vyrabovák príjemných a normálnych komédií a filmov. Už keď chce niekto robiť paródiu, tak nech si pozrie tento brak a uvidí ako to robiť rozhodne nemá. Každou minútou sa oddiaľuje možnosť poriadneho výbuchu smiechu, pár pousmiatí ale ledva stačí tak na 20%.(8.12.2006)

Budu rozumný dám 3 ale nechápu jedno: Proč v takovýchto filmech mají scenáristé pocit, že jsou vtipné scénky na záchodě jak tam serou a prdí?(2.8.2007)

• PinokKio

V rámci pozdějších filmů od Friedberga a Seltzera je tohle docela stravitelný kousek.(8.8.2010)

• Dan9K

Ne, tento film není tak blbý až je vtipný, tenhle film je tak blbý, že chcete zabít jeho tvůrce. Nechápu, že v posledních letech se v podobných amerických parodiích (takovou dehonestaci si tento žánr nezaslouží, ale ono jich už bylo tolik, že další hřebík do rakve parodie tolik nevadí) humor vytváří takřka pořád stejným způsobem; fekály, nadměrnými velikostmi prsou, zadků a penisů, afektovaným tancem, sexuálními narážkami, pitvořením, společenskými trapnostmi a vtipy hodné animované grotesky pro tříleté děti. Děsnej doják je vlastně extraktem toho, co nesnáším, tak proč dávám tak vysoké hodnocení? Ono je tu totiž přecijenom pár momentů, které mohou vést až k pousmání, kdyby nebyly zase okamžitě zabity například nedostatečnou pointou či zbytečným nastavováním původně slibné myšlenky. Nejlepším vtipem tak pro mě byla podařená scénka na motorce, kdy hlavní postavu dublovala absolutně nepodobná kaskadérka. Bylo to vtipné, protože to byl vtip nenucený, na který nebylo předem ani potom upozorňováno a skončil v pravý čas, kdyby se takového schématu tvůrci drželi častěji, nemusel to být takový průser.(30.6.2008)

• petero

+ za tie prehodené kozy, Jinxesa na toalete a basketbal =), za prekvapivo sympatického Eddie Griffina a „vyzeráš ako šlapka“ Sophie Monk, - za nechutnosti, asi prvý krát som ľutoval že som počas filmu jedol =/.(5.11.2008)

Tuhle parodii jsem viděl více než před rokem, kdy jsem ještě neměl moc shlédnutých zde parodovaných filmů, zejména pak Fotr je lotr. Tudíž jsem nedocenil některé pasáže, které doceňuji teď a jako správný milovník parodií si prostě neodpusim zvýšení svého hodnocení.(16.1.2011)

• Mahalik

Hmm, tohle je fakt hrůza. Tohle má být parodie? Tohle je od 2 ze 6 scénáristů Scary Movie? Jediný klad na téhle hrůze je Alyson Hannygan (protože mám pro ní slabost), ale toť vše! Vtipy jsou nedotažené do konce a když se najde konečně něco normálního zvrhne se to v nechutnou kravinu. Pokud se přesto budete na tento výtvor chtít podívat, dám vám radu: Až uvidíte scénu s basketbalem připravte si kýbl!(25.10.2006)

• lesumir

Fekálnosti, fekálnosti, fekálnosti. Řekl jsem, že je tenhle film fekální?(4.12.2006)

• Davies182

Je to vážně neuvěřitelné, ale asi desetkrát jsem se (po novoročním ohňostroji a se dvěma promilemi v krvi) zcela upřímně zasmál! Tak teda PF 2015 a "jak na Nový rok, tak po celý rok"!(1.1.2015)

• ajuska

Nevtipná rádoby parodie, která mnohdy upadá až do naprosté trapnosti. Většina "vtipů" je založených buď na ochlupení nebo na vyměšování. Jediné čím se tu divák může trochu bavit, je asi to, že si zkouší, kolik filmů v různých scénách poznal. Ale třeba scéna s Pánem prstenů by mohla být i dobrá, pokud by si tvůrci odpustili to degradující zakončení ve stylu zbytku filmu.(8.1.2007)

• LiVentura

Neuvěřitelné..... :-()(10.12.2009)

• Boogeyman

Parodie komedií i parodií, no to mě poser. Jako hlavní objekt zesměšňování si Date Movie vybralo filmy Fotr je lotr 1,2, což jsou dle mého zdařilé komedie, ale mamutí zásluhu na tom má bezelstně tupý výraz Bena Stillera a charisma Roberta De Nira. Co se může stát, když tyto herce nahradíte dvěma nepříjemnými trapáky a většinu vtipných situací z originálů zparodujete stylem „do extrému, pokud možno nechutně“? Vznikne Date Movie, film který vydělá spousty peněz a miliony teenagerů z něj budou na prášky. Jo, časy jsou zlé, Kamile! Ale abych nebyl tak nekompromisní, musím uznat, že jednou jsem se pousmál (Pan a Paní Smithovi – „Jsme spolu pět dní“, „Šest“, „Pět,šest dní“) a smrsť parodovaných snímků byla tak vysoká, že člověka bavilo hádat filmy, ze kterých si zrovna tvůrci „utahují“. To dohromady dá celou jednu hvězdičku, ale když si vzpomenu na všechny scény s kocourem, mám sto chutí jít do odpadu!(21.7.2008)

I když tohle je spíše romantická parodie, já se i přesto neskutečně dobře bavil a možná i o něco víc, než když jsem to viděl poprvé. Alyson Hanniganová úžasná jak hubená, tak při těle, Eddie mě také bezvadně pobavil, Jennifer bych skoro v těch kudrnatých vlasech nepoznal, no celá skvadra, která se později setkala v Gnarnii byla super. Já snad z těch parodií nikdy nevyrostu. :D(3.3.2013)

• Jacinda

Hodně, hodně velká sračka(29.11.2008)

• Stegr

5% - Takhle nějak vypadá naprosto zbytečný film. Kdyby to nebylo nikdy natočeno, bylo by mnohem lépe... Zlaté maliny 2006 - 1x - Nejhorší herečka VR - Carmen Electra...(27.10.2007)

• Deimos

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +dobré obsazení, hudba, postavy, občas vtipné -především však naprosto nechutné, spoustu tělních tekutin/// Napoleon Dynamit, Těžce zamilován, Nesvatbovi, Riskni to s Polly, Moje tlustá řecká svatba, Star Wars, Mr. and Mrs. Smithovi, Jeho fotr to je lotr, Hitch: Lék pro moderního muže a určitě jsem něco vynechal. Slušnej výčet z něhož můžou tvůrci vycházet. Nebýt těch nechutností, dám klidně i 3*, pač nosnej příběh to překvapivě mělo a několik trefných parodíckých scének taky. Bohužel ale s těma nechutnostma se mi moc nechou dávat ani ty 2*, ale co nadělám když to mají dobře natočené./// Celkem 49%///(9.1.2008)

• salahadin

Byl jsem na tom v kině...omylem! Spletl jsem se, myslel jsem, že dávají Šifru...radši jsem měl to vstupný hodit do kanálu, vyšlo by to nastejno!(19.9.2006)

• ChewieDC

Parodie typu Scary Movie, která je během 85 minut celkem čtyřikrát srandovní. Když je ale ve filmu nejvtipnější logo restaurace a mlácení somráka, člověk si říká, že je asi něco špatně.(21.4.2006)

• 2-Xtreme

Film chce byt tak nasilu vtipný, že to je až trápne. Miestami sa dačo dialo s mojou perou a niejak sa mykala. Hovorím si, asi sa usmievam (síce len trochu, ale je to niečo so smiechom), no po pár seknudách to prestalo a počas filu sa to zopakovalo asi tak tri krát. Takže preto také vysoké hodnotenie. Date Movie je hanba parodií. Celá recenzia: TU(15.10.2010)

• Carol Pifková

Keď v kine nič iné nepremietali.....(14.1.2013)

Nevím, jestli to bude tím, že jsem viděl snad všechny zde parodované snímky a navíc je to svým způsobem můj oblíbený žánr (jak romantické komedie, tak parodie) - nebo proto, že tohle je jeden z těch lepších (doplň si) movie, každopádně jsem byl velmi spokojený. Tenhle film do odpadu nepatří.(15.5.2009)

Spoločnosť sa pri sledovaní tejto paródie na všetko a aplikácii ovocných destilátov bavila, účel splnený.(9.6.2009)

• MikeCool

Pokud chcete vidět odpad s velkým "O", podívejte se na tuto americkou, trapnou snůšku scén, při kterých se člověk pousměje nad nehoráznou a kýčovitou trapností. Musím uznat, že mě malinko pobavila parodující scéna na Tarantinův kult Kill Bill, ale to bylo asi to "nejpozitivnější" co jsem v tomto odpadu viděl.(19.1.2014)

• boshke

Nevěřil bych, kolik filmů zároveň se dá parodovat. V tomto případě je to však nepřímo úměrné zábavě. Sem tam se povede náznak vtipu či nějaká trefná parodující scéna, nad nimi však zcela převládají nechutné scény plné trapnosti, kterých je tu přehršel. Hnus, odpad, hnůj... 10%(15.1.2010)

• EMMY

Nic moc ,určitě chtěly napodobit Scary Movie ,ale nepodařilo se , Scary je lepší .Skoro to vúbec nebylo směšné , pro mě to bylo hloupé,možná i stráta natáčecího času.(22.4.2007)

• LaciLC

Nevtipný, trápny, nechutný, zle zahraný a natočený odpad. Nikdy viac! Som fanúšikom bláznivých komédií alebo paródií a napr. Scary Movie považujem za výbornú záležitosť, ale toto malo čo znamenať?! Hanbil som sa za tvorcov, hanbil som sa za hercov, hanbil som sa za seba, že som sa vôbec niečo podobné odhodlal pozerať. Trapas najväčšieho kalibru...(6.6.2007)

Strašná sranda, která funguje i bez znalosti parodovaných předloh (s každou rozpoznanou narážkou ovšem zábava samozřejmě roste). Asi jsem dostatečně otrlý a odkojený přívalem pokleslých amerických filmů, abych si dokázal podobnou zábavu náležitě užít - za sebe nemám problém napsat, že mě tenhle film hodně bavil a celou tu šílenou nálož nechutností (typu stříhání beďaru kleštěmi nebo odsávání tuku ze zadku v autodílně) a pokleslé zábavy jsem si užil měrou vrchovatou. Současně je to film, u něhož mě mrzí, že na ČSFD není možné vidět procentuální hodnocení filmu VOLITELNĚ, respektive až poté, co člověk sám film ohodnotí. Podle mě totiž zrovna u tohoto filmu dokonale zafungoval stádní efekt - pár lidí to na začátku vyhejtovalo a stáhlo mezi nejhorší filmy, a pak už se to veze setrvačností, a každý, kdo sem přijde, vidí, že je to v TOP 300 nejhorších filmů, a stržen názorem ostatních automaticky snižuje své hodnocení na minimum. Nevím, je to jen můj názor, ale podle mě to tak nějak bude, a za sebe nevidím důvod, proč na tento film uplatňovat nějaká náročná kritéria. Je to prostě oddychová píčovina, kterou je nejlepší vidět s dostatečnou hladinkou v krvi, a osobně jsem viděl bambilion horších filmů. Za mě tři hvězdy nejen jako adekvátní hodnocení vtipnosti tohoto filmu, ale tak trochu i natruc ostatním.(14.4.2015)

• zahadna

Myslím si, že to bola, ale dosť trápna komédia...(8.6.2009)

tohle aspon za něco stálo ale furt je to pěkna kravina ale já se zasmál :D(27.6.2010)

• jojinecko

Waw, to bolo skvelé...bude aj dvojka???(3.5.2006)

• AlfaNumerO

S rozeběhem hlavou proti zdi, prsa Keiry Knightley, Eva a Vašek, Michal David naživo, tohle všechno raději než tuhle vy........... sračku. Děs běs. 16%(9.4.2015)

• becki_tu

Kočka sedí na záchodě a asi dvě minuty prdí. Sakra, co je na tom tak vtipnýho, pánové tvůrci? Pokud bych vystříhal všechny trapné, fekální, nechutné a zoufale neoriginální scény a vtípky, zbyde mi zhruba tak deset zábavných minut s několika dobrými momentky, mezi než bych určitě zařadil povedenou parodii na Pimp My Ride v trochu pozměněné podobě nebo variaci na Pretty Woman. Čekání na alespoň trochu inteligentní parodii tak stále pokračuje.(25.5.2008)

Je mi úplně jedno, že je to pro většinu trapný humor. Já jsem se u toho smál a nahlas. Obzvlášť když jsem viděl všechny filmy, ze kterých si Děsnej doják utahuje...(3.3.2009)

• Thomick

Ani obědvat se u toho nedalo!(12.8.2010)

• Jenda

Mohla by vás odstrašit už věta o filmu od scénáristů Scary Movie 2. Proto jsem se ani nedivil, že místo humoru oplývá film nechutnostmi a vtipy mají kadenci zaseklé pušky. Možná jsem se dvakrát pousmál, ale jinak nic.(1.10.2006)

• Bauer

Scary Movie. Epic Movie. Date Movie. Parodie, které spojuje slovo Movie. Ale vážně si tvůrci mysleli, že si lidé budou myslet, že když je tam Movie, takto bude fungovat stejně dobře jako Scary Movie? V žádném případě. Scary Movie je celkem vydařená série, co se parodií týče. Epic Movie byl něčím příšerným a Date Movie je pro mně docela i překvapením. Mezi 200 nejhorších filmů bych ho asi nezařadil, protože jsou i horší filmy. Tato parodie si bere na paškal snad naprosto všechno. Od filmů, přes song od 50 centa "Candy Shop" a nebo i třeba Pimp My Ride, což bylo spolu s kočkou na toaletě nejlepší scéná ve filmu. Jako humorných scén až tak moc nebylo a je dobré, že narozdíl od Scary Movie to šlo bez slušné řádky vulgarismů a hlavně bez jakýchkoliv fekálních hmot a nebo lidských výpadů. Koukám, jak Alyson Hannigan od American Pie zkrásněla a navíc je roztomilá. Její výkon není nic moc, ale od mladé herečky se nedá taky nic moc čekat. Jako vždy mně dostával Eddie Griffin. Jinak ostatní byli docela otravní a jejich výkony mně nebavili. Jako co ale s počtem *? Dávám dvě ale osobně je to spíše 2,5*!(29.12.2008)

• Jansen

Po zhlédnutí tohoto filmu jsem měl tak vymytý mozek, že jsem si večer pustil Ordinaci v růžové zahradě. Bezhnutě jsem seděl a vychutnával si ty doktorské příhody.(28.1.2008)

• prome

Tak k tomuhle mam jen jednu vec a to , ze to nemelo spatrit svetlo sveta(26.10.2006)

• Stanislaus

Dokud na sobě měla Alyson ten latexový oblek, tak to bylo celkem fajn, ale potom ... během filmu jsem se (opravdu) zasmál asi 3x - na začátku, když se baculka promenádovala; když si (už ne baculka) vymačkávala beďara a pak jak tam byla ta svatební koordinátorka, jejíž zadek vypadal jak ozdoba na stromeček.(4.12.2009)

• ARI50

Ano byl děsnej a nezachránilo to vůbec nic.(18.9.2018)

• moviesfan

Parodie mě většinou baví. Tahle ne. Připadala mi opravdu trapná (až na ten taneček s dívkou s kilama navíc). Hodnocení: 5%(22.8.2008)

• Handle

Tenhle film je v Top 200 nejhorších filmů všech dob? Proč? Znám spoustu trapnějších a horších filmů... A ač to byla kravina, někdy i trapná, já jsem se občas docela i bavil.(27.7.2009)

• Genero

Komentáře na CSFD.cz formulujeme kulantně, nepoužíváme zbytečné vulgární výrazy, abychom tím nepohoršili inteligentnější, rozumněji uvažující kolegy a nekazili zdravý vývoj dětského čtenáře. Svůj názor vyjadřujeme srozumitelně, aby z něj tak byly patrné naše osobní pocity z komentovaného díla i ostatním uživatelům. Protože v případě tohoto veledíla jsou veškerá slova a vulgární výrazy zbytečnost, rozhodl jsem se na tomto místě v brzké době zveřejnit fotografii Seltzerova ztopořeného pohlavního údu zaraženého až po kořen ve Freidbergově řitním otvoru jako poctu oběma fachmanům za nezapomenutelný zážitek.(24.11.2011)

• hejahou

Parodie na parodii.......obcas pobavi,ale spis jen trpite.........(15.3.2012)

To ještě duo Friedberg/Seltzer mělo ohledně režie ještě nějaké kulky v zásobníku. Později je však rychle vystříleli, nějak jim to stouplo do hlavy a jejich parodie začaly stát za prd. Tohle je ještě pro mě dost často příjemně zábavné. Výšin králů parodií to nedusahuje, ale pobaví to. Mám rád úvodní taneční scénu a výtahovou scénu ke konci. Je to přesně ta dutá, tupá a debilní parodie, která vám může sednout.(26.10.2016)

• ConanVJ

Hrozná chujovina tento filmek. Je to zplácaný ze všeho možnýho, ale tak nějak to funguje. Občas jsem se i zasmál u pár kravinek :) Za mě dávám 30% za tu kočičku :D(4.3.2013)

• Torision

Tak tohle fakt ne. Pár scének ušlo,ale celkově to nemá daleko k legendárnímu Kameňáku.(4.11.2007)

• NeutrinoX

Tak tohle už fakt není pr*el...(7.11.2008)

• ivishka

Znám teda mnohem lepší parodie , ale pár filmů opravdu trefili..většina byla ale velice nevhodná a to je jistě také důvod proč se to vysílalo opět na nově a dokonce kolem půlnoci..Čemu jsem se tedy opravdu nesmála byla parodie na Pretty woman,kterou miluju..(28.5.2012)

• ScarPoul

ono je to podla mna nepochopené umelecké dielo. hahaha no vážne(24.8.2007)

• spaceboyCZ

Ale vzdyt zas tak spatny to nebylo :D, pravda, koukal jsem na to pod vlivem pul flasky cervenyho, ale mam pocit, ze jsem se smal docela hodne :)). Svuj ucel to splnilo...pobavilo me to...vic od takoveho filmu necekam :)(25.5.2006)

• Květula

Prvních deset minut vypadal můj obličej zhruba takto: 8-O !!!! A pak přišlo to otřesné poznání: "Panebože, to je Lily!!!" (příznivci HIMYM jistě chápou). To bolelo. Strašně. Dál už jsem se nemohla dívat.(24.7.2008)

• katasta

Jedním slovem prostě trapný.(2.2.2009)

• Dale

Nechápem, ako vôbec môže niekoho napadnúť natočiť niečo tak úbohé a nechutné, čo má od paródie tak ďaleko ako Maďar od Slotu. Ale možno ľuďom, čo majú IQ menej ako 20 to príde vtipné...(26.4.2010)

• SexyAjinka

Viděla jsem 20 minut a chtělo se mi zvracet! Víc jsem nezvládla a přesto hodnotím, protože jsem jednoduše musela vyjádřit svůj názor. Já mám parodie docela ráda, ale tohle je doslova odpad a ani se nesnaží to nijak změnit.(3.3.2013)

• sidzej

niečo tak nechutné, príšerné a odporné som ešte nevidel. Zatiaľ sa jedná o najväčšiu sračku akú som vo svojom krátkom biednom živote videl. Maximálne nevkusné, nevtipné. Pod pojmom romantická komédia si dokážem predstaviť čokoľvek ale tomuto by som dal nálepku horor pretože tento "film" ma vážne vydesil. Pri pozeraní tohto odpadu spomedzi odpadov ma napadli dve veci.1- ako som to dokázal vydržať pozerať dokonca. 2- koľko hladných krkov v Afrike by za tie prachy nakŕmili...........ach, áno. Napadla ma ešte jedna vec...ak to takto pôjde ďalej(a to pôjde, keď nám tvorcovia tohto paskvilu naservírovali najnovšie Epic movie)Armageddon tu bude čo nevidieť..........(9.7.2007)

• ladko

Tvorcovia tohto a Epic movie musia brať veľmi ťažké drogy a vo veľmi veľkom množstve a veľmi veľmi často. To snáď ani nie je možné aby toto mohli vážne myslieť...WTF????(15.1.2008)

• Kryton

Jen jedna nebo dvě vtipná scena nezachrani cely film. Zaručeně celý filmovy prumysl , ale zachrani až dvojice Jason Friedberg a Aaron seltzer prestanou delat filmy. Absolutně nechapu jak to mohlo v USA vydělat. Zrejme tito dva lidi zkoupili po cele Americe listky , aby mohly i nadale dokazovat , že parodie a celkově komedie umí kdekdo jen ne oni.(28.8.2007)

• Tommassi3

"Proč mě pořád oblíkáš do těch teploušskejch kovbojskejch šatů ?? Vezmu to lízátko a narvu ti ho do prdele !!" ;)(1.1.2015)

• mysiak

Obludnosť gigantických rozmerov, kde sa hádžu filmy do jedného vreca a je tu veľmi zle navarený parodický guláš...(10.7.2008)

• Paxxx.cz

Takový myšmaš gegů z hodně velkého počtu filmů. A jak to u parodii bývá jsou tu vtipy trapné a vtipy, které rozesmějí. Trapné vtipy převažují, ale někdy jsem se celkem nasmál.(9.5.2009)

• JJ.Gibson

Kristova noho!!!!! To bylo děsný!!!! Už nechci!!!!! Otázka proč dávám hvězdičku, má jednoduchou odpověď : za parodii na Pan a Paní Smithovi a za píseň u slavnostní večeře. Jinak bych ten film zahodil a spálil...(4.8.2006)

• numi

Jestli vám nepřipadá vtipné, když otřesně vypadající pokus o živého kocoura doslova šoustá vysušenou mrtvolu zemřelé babičky, a to přesně tři minuty poté, co jste ho dvě minuty sledovali, kterak úzkostlivě prožívá hlasitý průjem na záchodové míse, pak od tohohle dejte ruce pryč. Jinak doporučuju kilo travky, proložit ji Red Bullem s vodkou a pak se možná místy fakt i zasmějete. [září 2008](1.9.2008)

• speedy3

Doják? Jojo je to fakt k pláči...(14.11.2009)

• SaNcHeZ_cz

Jeden z těch snesitelnějších avšak i přesto tupě natočený, s minimem normálního humoru a bez špatky talentu. Ovšem i v tomto nánosu nečeho, co zanechalo stádo koní se dají najít vtipné okamžiky. Spočítat se ovšem dají na prstech jedné ruky po amputaci několika prstů.(6.11.2010)

Dokonale do krajnosti přehnané. V podstatě hraná obdoba South Parku...... tak jako Disaster Movie, tohle je ideální volba pro úterní večer ... zavoláte kamarádovi, dvěma, třem ... něco pošmelíte ... a už se vezete =)(4.3.2009)

• J3dla

Co je to parodie? Žánr, který si dělá legraci z úspěšných snímků, ironickým či satirickým způsobem. Typický rys - mělo by to být strašně vtipné. Co je Date Movie? Parodie, která není vůbec vtipná. Nevěříte? Tak se přesvěčte sami.(20.2.2006)

• UncleG

Nechutné až k zblití. A tentokrát nejde o slovní obrat. Chápu, že se nedají točit jen inteligentní filmy s charakterními herci a vytříbeným humorem, ale co je moc, to je příliš. Něco tak strašlivě odpornýho aby člověk pohledal a scény, které jsem zahlíd před tím, než jsem tenhle film poslal dálkovým ovladačem do věčných lovišť, mě budou pronásledovat ještě hodně dlouho. Tenhle pokus o komedii je ryzí exkrement. Zhovadilost. Nejnižší možná úroveň, kam až se dá klesnout. Absolutní dno. Aarone Seltzere a Jasone Friedbergu, jestli existuje něco jako peklo, mají tam pro vás připraveno Lože Vyvrhelovo. Pak budete litovat, že vás matka z lůna kdy vyvrhla. Stejně jako toho litujou ti, kteří si ještě udrželi poslední zbytky vkusu.(8.12.2010)

• Aleee89

Na film jsem se chtěla podívat a říkala jsem si, že to asi bude podobné Scary Movie. Ani Scary Movie nejsou moje oblíbené filmy, beru je jako podprůměrné až průměrné zpestření a to ještě jednou za čas, ale po shlédnutí tohohle hnusu si říkám - bože, to snad nemyslí vážně? A hodnocení na Scary Movie trochu u sebe přehodnocuju, protože ve srovnání s tímto jsou to docela povedené filmy. Tohle bylo trapné, vůbec ne vtipné, spíše ještě nechutné. Herecké výkony, děj, o tom se vůbec nedá mluvit. Hrůza.(26.6.2013)

• blackrain

Parodie by měly především pobavit a rozesmát vás až vás bude břicho bolet od smíchu, ne vás přivádět do rozpaků svou trapností. Od takových filmů nemůžete chtít nic jiného, než to, že vám předhodí spoustu odkazů na jiné slavné filmy v poněkud odlehčené formě. Doják si utahuje z romatických komedií, ale určitě poznáte i jiné. Pokud máte radši Bláznivou střelu a Žhavé výstřely, pak vás stejně jako mě bude očekávat velké zklamání. Parodie už bohužel nejsou to, co bývaly.(18.6.2009)

• Makky

Tých dvoch už zastreľte!(18.7.2010)

• K.I.N.G.

Jeblej hnoják. Člověk, který by tento "film" hodnotil hvězdičkami musí být stejný jako on, protože tam kde končí sranda, začíná beznaděj a zoufalství a tam, kde končí beznaděj a zoufalství začíná děsnej doják. Do té doby, než jsem dokázal vidět asi 20 minut tohoto jsem tvrdil, že nejhorší film všech dob, který jsem zažil je velkej biják (vyjma třeba kamenáků, které jsem nedokázal vidět víc než 5 minut). Ted' už to asi tvrdit nemohu.(10.5.2009)

• Patw

Zlatá Alyson Hannigan to zachránila...(19.9.2010)

Musím dát 3* protože i když začátek naznačoval odpad, zhruba od momentu parodování filmu Jeho Fotr To Je Lotr jsem se bavil a tak nějak to pokračovalo až do konce. Až na ten začátek to rozhodně nebylo tak špatné jak Scary Movie 4.(26.5.2006)

• dr.Orlok

Tato americká obdoba našeho Kameňáku ( s tou výjimkou, že si za námět neberou anekdoty ale různé scény z filmových hitů posledních let). Vtipy jsou laciné a hlavně dopředu předvídatelné.K tomu jsou neskutečně protahované (například vymáčkávání velkého uhru či umývání auta blondýnkou,jenž při této činnosti konzmuje dva hamburgry). Někomu se možná zdá vtipné když kluk říká dívce :"I'm just a girl. Standing in front of a boy. Asking him to love her." ... Mně ne(26.6.2006)

• fallangell

odpad!(17.6.2008)

• sssssycak

Ano, není to příliš inteligentní snímek. Ale je to parodie. A tak se to musí brát. Ovšem je to podprůměr i mezi parodiema, a na to už žádná další omluva neexistuje.(5.1.2010)

• balba

Děsná hovadina ,která byla přeplácaná.Jediný co se mi líbilo byla přeměna hlavní hrdinky za okouzlující dámu.(30.9.2006)

• maverick10

Ja proste miluju blaznive parodujici filmy. Ale co bylo tohle? Chvilema....ne to neni to spravne vyjadreni.........po vetsinu filmu trapne(radoby humorne)scenky, parodujici nejruznejsi filmy. To uz se tvurci nezmuzou na nic inteligentnejsiho nez na kocoura sediciho na zachode a vydavajiciho neuveritelne zvuky?? Nebo co ta depilace hrudi usty??? Pri techto scenkach jsem se citil dost trapne, ze se na to vlastne vubec divam. Ve filmu byly snad jen dve svetlejsi mista a to scenka v pozadi s Michaelem Jacksonem a (kdyby to nezkazili tim kopancem do Gandalfova rozkroku)scenka s hobbitama ve zlatnictvi.Proto vlastne i ta jedna hvezdicka(18.12.2006)

• janek85

Nekvalitní, trapný americký film. Většina scén mi přišla trapných a stupidních, výkon herců nic moc, hudba byla dobrá za hudbu dávám 1*. Celkový dojem není dobrý.30%Přístupnost:přístupný(3.3.2007)

• stration

Hrůza! K pláči.(9.6.2009)

• corpsy

Takmer bez deja, pospájaný so scén parodujúcich iné hity. Ale v podstate je taký každý film dvojice Friedberg a Seltzer, rovnaký recept a rovnaká pachuť. Kde sú tie staré dobré paródie typu Bláznivá strela.(25.8.2010)

• Reesam

Asi nejsem typ, co by podléhal "kouzlu" těmto filmům. Spíše trapné než vtipné.(4.5.2013)

• kaposlav

Nebolo to vyložene zlé, ale toto su filmy na obrazovky komerčných TV pre jednoduchých, pohodlných a tuctových ľudí. Viac tam bolo toho trápneho a síleneho ako zábavneho, ale to je bežný problém paródií.(1.1.2015)

• Vojťas

NE NE NE - Nevtipné, Nevkusné, Nemožné! :-(((11.12.2006)

• marcek

Trapas - ne že bych se u toho OBČAS nezasmál (proto ta jedna hvězda), ale nektere parodie proste nejsou tak stavnate jako napr. Scary Movie(13.5.2007)

• HappySmile

To byl teda děsnej doják, až sem se málem rozbrečela nad tím, jak je to trapný a stupidní...(19.11.2008)

• zdepapepa

Podobně jako nedávno vyšlé Scary Movie 4, i toto se snaží parodovat hollywoodské trháky. Upozorňuji, že slovo snaží myslím smrtelně vážně, protože aby se dalo říct, že paroduje, to by to muselo být nejdřív vtipné. Ano, zasmál jsem se, ale jen asi 4x (nastřelovač hřebíků,mlácení bezdomovce,capoeira,stop motorky). Ano, čtete dobře, ani jedno nebyl pokus o parodii, to byly "jen" originální nápady v komedii. Bezduché odcitování dialogů z pokusně parodovaných filmů rovněž nepovažuji za zábavné. 1. hvězda za vtipy, 2. za Alyson(29.5.2006)

• dezorz

ze ich to stale bavi.... ludi .. chodit na taketo filmy.... koniec koncov ... sam seba sa pytam ... preco som to pozeral .... ono to fakt bavi .. aj taky trapny humor....(27.6.2006)

• Petoss1

Skutočne strašná "haluz". Tak, už musím videť len 152 filmov. 15%(21.12.2008)

Jako já jsem se zasmál, ale přehnaný to bylo až moc...(5.7.2010)

• baaaja

Zase jedna z těch trapnějších komedií, na které by bylo lepší se snad ani nekoukat. Nebo se podívat, ale maximálně jednou a to ještě jen jako odstrašující případ pro začínající režiséry, kameramany, scénáristy apod. Možná by se našly dva nebo tři okamžiky, u kterých jsem se zasmála, ale jinak převažovaly naprosto debilní scény, u kterých se podle tvůrců máte smát div se nepočůráte, ale smích jaksi nějak nepřichází.(8.4.2009)

• DominikV

Šílená hovadina. * za tanec tlusté dívčiny na začátku filmu, který mě jako jediný pobavil.(7.6.2009)

• Hennes

Když parodie, tak Žhavé výstřely či Scary Movie. Tohle chtělo zabřednout do podobného tématu, ale většinu scén z původních filmů měla dotáhnout k vrcholu spíše nechuť či perverznost. Neříkám, že není pár scén, kde jsem se zasmál a to byl účel, ale parodie by mě měla rozhýbat bránici a ne žaludek.(4.3.2013)

Neni to spatne, tj je to slusna oddechovka. /// Malej cernej kvikveg a velka bila verlyba?(14.1.2009)

• Fallen_One

Stačí prvních 15 minut, abych věděl, jakým směrem se to bude ubírat. A nezachrání to ani narážky na Star Wars a Pána prstenů...(9.12.2009)

• Chen

Klasický případ toho, kdy je trailer mnohem zábavnější než celý film. Je sice pravda, že pár povedených vtípků by tu bylo, ale slovo pár berte vážně. Jinak jde jen o sousled "vyždímaných" a někdy i trapných scének. 50 %(22.2.2006)

• Wladi.mir

To zas jednou byl výtvor.Ani jsem to neviděl celé a pouze jsem to přeskakoval ,ale i tak to bylo dost nechutné a bohužel dost trapné.Kde jsou parodie typu žhavé výstřely a blaznivá střela kde??(8.12.2009)

• chelseaman22

Tak, co jen říct... Takových filmů už tu bylo... No habaděj. Bohužel jsem se ani nesmál. Humor mi připadal okázalý a úmorný. Bohudíky za délku filmu. Pouhých (ale v tomto případě plně dostačujících) 79 minut uteče jako voda. A to, jaké má film kvality, je již v jeho názvu samotném. 15%(4.8.2011)

Pardon! PARDON! Ale já vážně nemůžu jinak... Skvělá parodie! :))(12.4.2012)

Je to další z mnoha pardoií na hollywoodskou tvorbu. Film nepostrádá vtip a báječně se u něj bavíte. Tentokrát si tvůrci vzali na paškál takové tituky jako je Deník Bridget Jonsesové, Kill Bill, Pretty Woman, King Kong, Pán prstenů, Pán a paní Smithovi a tak podobně. Parodují se i různé osobnosti šoubiznisu. Michael Jackson, Julia Roberts, Britney Spears. Film je vhodný k pobavení a oddechu. Nižší hodnocení dávám z toho důvodu, protože snímek nemohu považovat za umělecký přínos světové kinematografii.(18.6.2006)

• Magneto

Jedna trápnosť strieda druhú...Štastie že to trva tak kratko...(23.6.2006)

• Flyer

Ta hvězička, kterou tomuto filmu dávám, je ale hodně s odřenýma ušima. Prakticky 90% filmu se totiž skládá z totálně trapných a nevtipných scének, které na sebe prapodivně navazují ve snaze zparodovat co nejvíce filmů. Těch zbylých 10% je alespoň jakž takž vtipných a tato cifra je i pomyslným hodnocením, jenž tomuto snímku uděluji. (P.S.: pokud se těšíte na Carmen Electru, tak té se dočkáte až v poslední minutě před titulkami).(28.6.2006)

• Noviik

Viděl jsem to celé, což je co říct, takže za to tu jednu hvězdičku...(9.6.2009)

• tomeek

Sem tam vtipné místečko, jinak slepenec nesouvislých kravin bez jakékoliv časové nebo dějové návaznosti. Kam zmizely Bláznivé střely a Žhavé výstřely?(21.10.2009)

• Tomasso001

Trapná parodie všeho možného včetně komedií, kterým tahla břečka nesahá ani po paty....(10.12.2009)

• Streeper

Co k tomu dodat? Parodie na několik filmů, místy i nechutná. Ovšem některé scény mě pobavily.(1.12.2012)

• otík

Je těžké natočit dobrou parodii na jakýkoli žánr. A zvláště z vtipných scén udělat ještě více vtipné a zároveň se neztrapnit, je nesmírně těžké. Tady se povedlo jediné. Napráskat do filmu scény z neuvěřitelného množství romantických či jiných komedií (jen namátkou: Když Harry potkal Sally, Nevěsta na útěku, Pretty Woman, Jeho fotr, to je lotr & Fotr je lotr, Svatby podle Mary, Pán prstenů, Mr. & Mrs. Smith, Kill Bill, Hitch, 40 let panic, Trosečník, King Kong, Slečna Drsňák) a dokázat udržet dějovou linii takovou, aby to aspoň dávalo jakž takž příběh. Jinak je na tomto filmu špatné úplně vše, svými prdícími a dalšími nechutnými scénami je trapný, parodované scény jsou vždy slabší než originál. Ale jedna hvězda je alespoň za to, že díky této trapárně si uvědomíte, jak se vám všechny ty zparodované filmy líbily a že to tehdy mohlo dopadnout daleko hůř.(2.9.2007)

• Šimpy

Takhle to dopadá, když už ani parodie nejsou vtipný. Plno samoúčelných nechutností, který ani nejsou vtipný. Asi dvakrát jsem se zasmál upřímně, možná kdybych si k tomu dal víc piv......(29.4.2008)

• Danny F.

Stejné jako všechny trapné parodie v poslední době. Co dodat. 35%(14.12.2008)

• haushinkaa

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE (nebo by aspoň mělo varovat): TAKOVÉTO RÁDOBY PARODIE (rozumějte SRAČKY) MOHOU ZPŮSOBIT NEVOLNOST, ZVRACENÍ A SOUCIT S AUTORY.(18.8.2010)

• LiborGondek

Alyson Hannigan mám zafixovanou jako velmi nadprůměrnou herečku z Prciček a HIMYM. Tady u mě bohužel trochu klesla. Nepovedlo se... 25%(5.12.2012)

• Martin741

Tento film splna vsetky atributy demencie a mentalnej retardacie do bodky. Pure Evil 0 %(3.3.2013)

Znám mnohem horší filmy než je tenhle :)) pobaví to. Dokonalá parodie na vše možné :)) .. Je tam spousta chyb, ale to je vedlejší .. Alyson Hannigan je dokonalá :))(4.4.2013)

• TO

Bulšit považuji za celkem zdařilou parodii, až na nějaké maličkosti. Tenhle film je horší, o hodně horší, až na nějaké maličkosti je to úplná kravina.(12.9.2006)

• Ivush

Často dost nechutnej film, přesto třeba první scéna se mi líbila.(11.3.2007)

• Endyis

Scary movie mi nějak nevadí, ale tohle už je opravdu síla...(9.2.2009)

• MiCM

Tak nevím jestli je to parodie na Fotr je lotr, nebo je to prostě jen nechutně sprostě obšlehnuté.. Samozřejmě žádná sláva no.. Ale stejné i jména (kočka - Jincers, Jebal), kurňa to je přeháňka jak šlak..(9.12.2009)

• lennyd

Julia Jones (Alyson Hannigan) sní, jako každá holka, o té pravé lásce - jenže ta se jí neustále vyhýbá (ani není divu, Julia váží asi 250 kilo a celkově je docela odpudivá). A tak navštíví láskoporadce Hitche (Tony Cox), který jí má dopomoci k jejímu vytouženému sny. Nejdříve jí ale musí vzít do autoklempírny, aby jí automechanici trošku vylepšili fasádu - a hle, je z ní kočka. Nyní se konečně může seznámit se svým vysněným princem Grantem (Adam Campbell). Oba ale musí nejdříve o své lásce přesvědčit své rodiče a musí se vyhnout nástrahám v Grantově nejlepším příteli .. ehm přítelkyni, sexbombě Andy (Sophie Monk)... Parodie mají jednu velkou výhodu, že se na ně vždycky dá alespoň jednou podívat. Sice si člověk pak řekne, jaká to byla sračka, ale tím jedním shlédnutím až tak velké újmy nedojde (navíc může hádat, které všechny filmy si parodie bere na paškál). Děsnej doják není v tomto ohledu ničím vyjímečnej, a určitě už se na něj znovu dívat nebudu. Některé vtipy se povedly více, některé naopak méně a ani fekálnímu humoru se nevyhneme (naštěstí jen ve zvukové formě - kocour na wc)...(12.1.2010)

• karlik4801

Co? Zase se něco snaží napodobit vtip Scary Movie? Ne děkuju, že já s tímto ztrácel čas, který už mi nikdo nevrátí. Jsou filmy u kterých se já zasměju, ale spousty lidí ne. Tohle je moc silné kafe i na mě.(13.11.2012)

• Beky

….ty krávo, co tohle bylo za film!!!!....proč člověka nutí se podívat občas na film o kterém ví, že odpadem ho hodnocení nemine?????...je to prahbídná zvědavost, nebo úchylka….nebo si možná občas přejem aby ty špatné filmy opravdu existovaly, protože se jim můžeme smát, nadávat na ně, psát sprostý komentáře ( …decentně sprosté, kurvadrát)!!!!!....jo,jo….smál jsem se!!!...musim se přiznat!!!!.....když vypadla s té vázy celá mrtvá máma a ta hnusná kočka ji vojela!!!!!...scéna mi přišla hrozně hnusná, ale já se fakt smál, protože….kurva jak dostaly tu mrtvou bábu do tý vázy???.....ne, dost keců…jednu hvězdu za Eddiho Griffina!!!!!!(5.10.2006)

• Ewey

Děj filmu založený na ne zrovna logicky seřazených parodujících scénkách (i když opravdu nechápu jaký smysl má parodovat komediální scény), které jsou navíc dost trapné, takže zesměšnují spíš herce než filmy co měly zesměšnovat.(9.2.2008)

• Brain-D

hrozná shitovina(3.8.2009)

• Compadre

Děsnej doják je z celý řady DĚSNÝCH parodií asi největší píčovina...i když některé scénky pobaví, zbytek filmu to zazdí kvantem úplně šílených ptákovin...humor tohohle filmu se fakt vymyká všemu. nehorázný.(31.5.2012)

• morena.jea

Ale scéna zo Smithovcov bola celkom vydarená.(4.3.2013)

• davidek

jsem to ani nějak nedodíval do konce. Pár dobrejch vtípků, lae celkově hodně uhozenej film.(3.10.2006)

• Philoun1

Co to mělo bejt? Už jen to jak někoho může napadnout zparodovat romantický filmy:D, ten člověk musel mít v hlavě ůplně vyhuleno.(3.4.2007)

• smolicek04

Nechápem ako som si to mohol vypožičať s požičovni.(20.4.2007)

Hlášky: Frank Jones: - "Julia zmínila vaše příjmení. Jak se to vyslovuje?" Grant Funkyerdoder: - "Tak jak se to píše." (Pauza.) "J-E-B-U-V-Á-M-D-C-E-R-U." Frank Jones: - "JebuVámDceru?" & Andy: - "Tolik jsem o tobě slyšela. Grant říkal, že jsi půvabná, ale nezmínil se, že jsi plochá." & Frank Jones: - "Když jsme se poprvé brali s maminkou, sotva jsme se znali. Byla to zprostředkovaná svatba, stěží jsem mluvil anglicky." Julia Jones: - "Tati, vyrostl jsi v Jersey." Frank Jones: - "Snažím se ti něco vysvětlit." & Carmen Electra: - "Mám ráda chlupatý chlapy."(1.3.2009)

Tenhle film stojí naprosto mimo mé hranice chápání. Z kategorie "tak špatné a nesebekritické, až je to hypnotizující".(9.12.2009)

Nasmial som sa perfektne a to bolo hlavne(18.7.2010)

• Jello Biafra

Obludný humus plný nechutných pseudovtipov z ktorých je vám často na zvracanie. Tento brak nemá ani vlastné nápady. Tvorcovia skrátka na seba lepia scény z cudzích filmov a vždy ich zakončia nejakou nechutnosťou. Klasické scénky plné zvratkov, vystriekaného hnisu z akné, ejakulácií, no skrátka je to hnus. Ešte k tomu tá zberba čo sa tu promenáduje pred kamerou sa ani hercami nedá nazvať. Väčšinou sú prispôsobení tak, aby sa podobali svojím predobrazom. Takže sa dočkáme nápodob postáv z filmov ako: Fotr je lotr, Napoleon Dynamit, Denník Bridget Jonesovej, Hitch, Kill Bill a dokonca aj Pán Prsteňov. Výslednej slátanine sa ani smiať nemôžeme. Skutočne len pre priaznivcov primitívneho a fekálneho humoru. Jeden z najhorších filmov, aké som kedy videl.(30.12.2011)

• harryy

strašná trapošina 0%(4.5.2013)

• D28

Prepnuté po 15 minútach na hokej, a to nehrali ani naši, ani vaši, ba ani favoriti.(4.5.2013)

• Nepi

Potrhlý mix trapností, který už ani nepobaví. Nevím, proč se dnes musejí tvůrci amerických komedií předhánět v ohavnostech a trapnostech typu pojídání hoven,mačkání obřích beďárů a v tunách spermatu.(7.12.2006)

• JančiBači

Film je vtipny iby na zaciatku,počas titulkou..Potom to treba vypnuť!!(5.10.2008)

• M.i.k.e

škoda,že tu není ještě horší hodnocení...odpad je ještě vcelku mírné hodnocení...(17.1.2009)

• Redi

Děsnej odpad... uplná žumpa... břečka největší. A ze začátku to bylo i docela nechutný...do konce jsem to nedokoukal. Škoda slov a času...(10.12.2009)

• Ravi

Samoúčelné, laciné, trapné, nedomyšlené, špatně natočené. A to jsem si myslel, že parodie se až takhle zkazit nedá. Dá(17.2.2011)

• Elleannie

Přestože mám komedie takového stylu ráda, tady mi to přišlo krapet přehnané. Ano, jsou tady světlé chvilky, místy jsem se docela nasmála, ale převažují spíše troufám si říct až trapné chvilky, kdy jsem opravdu nevěděla, co si mám myslet. Například scéna s kočkou, která vykonává svou potřebu na toaletě pro lidi, mi v první chvíli přišla vtipná, ale jakmile trvala déle než 10 sekund a pak ještě déle, přišlo mi to spíše nechutné. Každopádně podívat se na to dá.(1.5.2011)

• Arius

Tak ja tento film rozhodne za haluz nepovazujem. Priblbly dej a vobec uz len napad stvorit nieco taketo vyznie smiesne .(28.2.2007)

• NICOX

Zrovna když to dávali, tak sem obědvala. A můžu Vám říct, že při tom můžete dělat cokoliv, jen u toho prosím nejezte!! Protože to je fekalita za fekalitou. 25 %(23.7.2008)

Je to tak suchý až je to vtipný(15.3.2011)

• vyfuk

Druhý nejlepší film v podání této režisérské dvojky... opět jde o smysl pro humor a protože jde tedy o druhý nejlepší místo 1 hvězdy dám 2.(30.1.2012)

• sedm.1

Určitě o hodně lepší než Velkej biják a jen o trochu lepší než Tohle je Sparta!, Disaster Movie a Tupíry jsem zatím (naštěstí) neměl to štěstí vidět, vše samozřejmě bráno "v neuvěřitelném světě" pánů Friedberga a Seltzera, dvou to nekorunovaných kreténů, pardon, králů novodobé parodie. Tentokrát si skutečně pánové vzali na mušku romantické komedie všeho druhu a množství rádobyzesměšňovaných filmů opět dosahuje neskutečných počtů, nicméně v první řadě musím podotknout, že Děsnej doják pro mě charakterizuje ultimátní množství nechuťáren. Jako velký příznivec nejbrutálnějších a nejnekompromisnějších hororových řezničin jsem už měl možnost vidět hodně humusů a zvráceností, ale v případě Děsného dojáku jsem tak zhruba každých pět minut musel zavřít oči nebo se úplně otočit, jinak bych se nejspíš zblil jak šakal. Hovna, beďary, boláky, vyrážky, pot, chlupy a já nevím co ještě, to vše se na mě valilo jako jedna velká lavina hnusáren a já úchyl první třídy jsem to totálně nedával 8D! Extra hnus, fujtajblovej, fekální humor posunutý do nejextrémnějších poloh! Jinak o zápletce se zmiňovat nebudu, to nemá smysl, poměr povedených vtipů vůči těm trapným vychází zhruba půl na půl, což rozhodně jde, ovšem hodně filmu podráží nohy slaboučké ústřední duo Hannigan/Campbell, nudný a nevýrazný to páreček, většina trapáků okolo je daleko vtipnějších. Já zkrátka ale Děsnej doják nemohu hodit do úplných sraček, na to jsem se zas u toho zasmál až dost, ale v porovnání s klasikama typu Střel, Výstřelů nebo Scary Movie je to pořád pro žánr parodie naprosto pohřbívající průser!(8.4.2012)

• P1tr

Nechutnost! Copak od Zuckera nikdo z tvůrčího týmu Dojáku nepochopil jak se dělají parodie?(5.12.2006)

• rozbris

Co to je??? Komedie??? Pouze jednou jsem se zasmál a to když vyhazoval kufry a vyhodil to děcko ale jinak mi spíš bylo do pláče!!! Ani se mi nechce tady vypisovat co tam byly za chyby. Bavil jsem se na 0.00009%(22.9.2008)

• dopita

Jason Friedberg a Aaron Seltzer shořej v pekle za to jaký skvosty natáčej.(19.10.2008)

• DeLaMorte

Děsnej průser!(22.5.2009)

• DannyJ

Od dob Scary Movie 4 nenávidim všechny filmy z tohohle odvětví filmovejch parodií. Ale tohle je fakt nejhorší ze všech! (samozřejmě sem neviděl všechny, protože na to fakt nemám sílu) Proč mi tohle někdo dělá. Pro mě to byl film plnej utrpení, na kterej sem koukal jenom abych se mučil za svoje hříchy!(30.10.2012)

• Milan25

To je tak špatné až to neni hezké.(1.6.2008)

• Foxhound#1

A tohle jako mělo být vtipné???(23.2.2009)

• wosho

Tak jsem našel dost vnitřní síly se podívat na parodii od toho dua proklínaných tvůrců filmů s nízkým hodnocením. A byl jsem mile překvapen. Čekal jsem, že na mě budou útočit tupým humorem plného nevtipných vulgarit a nechutností a litry tělních tekutin. A ono skoro z tohodle nic. Humor byl však z 90% nevtipný a jen občas něco ve mě vyvolalo jemný úsměv na tváři. Problémem tu je nulový děj, který chatrně lepí scénky z jiných filmů, klipů, účasti kopií celebrit, či skutečných celebrit (narážky na King Konga co laškuje s Carmen Electrou byla roztomile sexy s rázným koncem). Režie je nevýrazná, místy neskutečně amatérská. A hlavně zde úplně chybí nějaký herec-komik co by dal humoru dostatečnou podobu.Celkově je Děsný doják nevtipná parodie, jenž není nechutná a trapnost z ní čpí jen místy.(10.12.2009)

• Pussycat18

HAHAHAAAAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAAAAAAAAAAA!!!! WTF? Ještě pořád se divíte, že se mládež v Americe vraždí navzájem, aby pak spáchala sebevraždu? Muset se koukat na tohle a pokládat to za kvalitní zábavu, taky bych radši spáchala sebevraždu! Proč tu není horší hodnocení než odpad? V tomto případě bych ho použila! Definice: nevtipně trapná parodie na parodii.(12.12.2009)

• iXtr3m3

Viď. číslo v pravom hornom rohu...(13.1.2010)

• Druby

Jak už sám slovenský název napovídá, je to strašná haluz. Nemůžu si pomoci, ale po dávce Scary Movie a dalších podobných sem byl, slušně řečeno, mírně znechucen a po půl hodině sem radši odstoupil. Tohle nezachrání ani Carmen z Electra!(7.2.2012)

• defagoo

Kdysi jsem si dal zásadu, že nebudu filmy oceňovat hodnocením odpad!. Škála pěti hvězdiček mi přece stačí! Ale u tohoto případu jsem musel svádět lítý boj s vnitřními démony. Ale co, budu charakter i když je mi z toho na nic.(31.5.2008)

• baXter

au ... bolelo to ... ale snad se nějak zotavím.(6.1.2009)

• showxman

Dejte si jointa a s partou zhulenejch kámošů si tohle možná i užijete.(27.6.2009)

• Daewiik

Větší kravinu jsem snad nikdy v životě neviděla a doufám, že už ani neuvidím. Pokud se nechcete poblít nebo mlátit hlavou do zdi, nedívejte se!(1.11.2011)

• Roby

Dost nechutný film, ale scény s kocourem stály fakt zato, tak aspoň těch 15% si to zaslouží.(6.7.2013)

• ZdenoZombie

Asi to jediné na čom som sa zasmial bol ten slovenský preklad názvu filmu.(10.3.2019)

• Illy

TRAPNÉ!! fuj.(19.9.2006)

• joshuatree

Par krát som sa zasmial.(14.10.2006)

• CjKukis

* za nehoráznou scénu s kocourem a * za těch pár dalších dobrách scén(24.5.2009)

• Zeke001

2,5*(17.11.2009)

• Prochy38

Spíše než Děsnej doják jsem viděl Děsnej průser. Totální sračka postavená na základech filmu Fotr je lotr 1-2 a pokusech o parodie na další filmy. Nesnáším nechutný, fekální a perverzní humor. Nic jiného v tomto nenajdete. Kde je humor Voskovce a Wericha, V. Buriana nebo Svěráka a Smoljaka? Bez sprosťáren, nechutností, perverzností a stejně nejlepší zábava!! * jen za nohy Sophie Monk.(29.4.2010)

• doddo2012

Oproti Scary movie slabý odvar. Našla sa asi jedná chviľa, keď som sa zasmial a nebolo to na tej nechutnej mačke.(3.8.2011)

Lepší než DM, horší než MtS a EM. 80%.(29.10.2011)

• Asmodin

Děsnej doják je pro mě děsnej propadák. Nudný, nezajímavý, ne moc vtipný.(3.3.2013)

• Fary

To je blbý, až běda! Ale pokud si potřebujete vyčistit hlavu, pak je to přesně film pro vás...(3.3.2013)

• Lachtaan

Já Alyson Hannigan nemusel ani v Prcičkách, i když ji všichni ostatní oslavovali a nejspíše každý, kdo kdy ujížděl na HIMYM, tak ji také vidí jinak. Tenhle film ale bezpochyby pohřbila a zbytek herců zde byl už tuplem zbytečný.(13.6.2019)

• Berry

A to jenom za trailer, který ukázal pár dobrých momentů, které se ve filmu ale úplně ztratily....(29.4.2007)

• Phillo

Americky okato priblblá a miestami neuveriteľne trápna „parodická“ zlátanina, ktorá by na viac v živote nemala. Pár vtipných scén však oceňujem vyššie ako komerčnejšie a vypočítavejší Scary Movie. 25%(4.1.2008)

• Jožin

Tak toto je ako sa hovorí SHIT, a to doslova. Je pravda že paródie majú byť šialené, plné humoru no tu nie je takmer vôbec nič. Tvorci tohto prepadáku si mali rozmyslieť či to vôbec dať do kín. Nedal som tomu odpad! kvôli tomu, že sa tam našli asi dve scény ktoré ma trocha rozosmiali !!!(19.4.2008)

• Kevadros

Jak někdo může dát 2 hvězdy? Něco tak uboze nevtipného a nechutného jsem už dlouho, resp. od posledního "___ movie" neviděl.(15.1.2009)

• chalp

Alyson klesla na absolútne dno...(21.1.2009)

Na ty zamilované pohledy nezapomenu do konce života..:D(9.3.2009)

• ChaZty

Jednu hvězdičku za herecký výkon. Slatanina s trapnýma vtipama. No párkrát jsem se zasmála.(10.12.2009)

• piranha

Ještě teď se mi zvedá žaludek, když si vzpomenu na některý scény.(2.3.2011)

• Skarface

Je to hrozný ale odpad dát opravdu nemužu(12.11.2011)

• Morlok

Nechutná, stupidní, trapná, nudná a naprosto idiotská slátanina. Fuj!(8.3.2013)

Jedna z nejlepších parodií, které jsem viděl, ty dnešní se s tímto nemohou rovnat. Samozřejmě film měl menší nedostatky, místy trošku přehnané herecké výkony hraničící snad i s trapností, ale upřímně; dlouho jsem se tak nezasmál, jako při zhlédnutí tohoto filmu. Parodie na několik známých filmů se povedla, šlo ihned poznat, o co se jedná. To je na tom dobré, lidé vidí srovnání a přijde jim to poté o dost vtipnější. A Alyson Hannigan byla okouzlující jako vždy, i když na začátku měla pár kilo navíc.(15.5.2013)

No nemôžem si pomôcť ale ja som sa väčšinou bavil.Áno je to brak najhrubšieho zrna ,o hercoch ani nehovoriac ale z parodujúcich paródií je toto jedna z tých lepších. Možno časom zmením názor ale bol som viacmenej humorne prekvapený.2 a pol *(21.2.2007)

• psycho_6

Neuvěřitelná sr*čka. Ulítlé komedie mi nedělají problém a některé patří mezi mé nejoblíbenější filmy (Zoolander rulez), ale tohle je ubohé. Trapná komedie, trapná parodie. A osobně si myslím, že na bláznivou komedii je jedno rozpačité pousmání opravdu málo. Odpad!(17.9.2007)

• Gore

Zparodovat romantický komedie je vcelku dobrej nápad, ale zde chybí silná konstkuce, která by to celý držela pohromadě. Je to jen snůška náhodilejch scének z romantických komedií i jiných filmů (Kill Bill, King Kong, Pán prstenů...), ale po pravdě uchychtnul jsem se častěji než při některých romantických komedií. Jen těch nechutností se mohli vyvarovat, bylo by to líp stravitelní a hlavně zkrátit klišé známé ze všech těch romantických komedií, které nudí už tam a tady tuplem.(18.4.2008)

• THE_Joko

To s tou mačkou na hajzli snáď nemyslíte vážne...omg ľudia, vyhlasujem petíciu proti tvorbe „filmov“ tohto typu!(2.1.2009)

• Minax

Ano, zasmál jsem se, ale jen sem tam.. Celý film jsem si myslel, že příjde možna i něco lepšího, ale nepřišlo.. Trapný humor, který nemá obdoby..(29.1.2009)

• Luqi

Už len ako divák som sa hanbil za to, že som to vôbec dopozeral. Ako sa asi musia cítiť herci a ostatní "tvorcovia"?...................Vôbec, ale vôbec sa nečudujem, že tento film sa ocitol v rebríčku najhorších filmov........ niečo tak nechutné, trápne a nevtipné sa len tak nevidí............(8.6.2009)

• Gerrard8

Jedna hviezdička zato, že som sa niekedy musel fakt zasmiať, ale to bolo naozaj zriedkavo veľa vecí tam prehnali....(11.6.2009)

• lubospoti

Tohle vážně moc vtipné nebylo.. vlastně prakticky vůbec..(3.3.2013)

• arcticsky

Parodky mám rád a zhusta je hodnotím výše než je tu pravidlem. Tato je ovšem dosti přepálená, to uznám. Při kočičí srací scéně jsem to užuž chtěl vypnout a dát odpad. Ale nakonec potěšili výstupy Tonyho Coxe a Carmen Electra ve své tradiční maličké roli.(5.3.2013)

• TaanStari

Klasicky pár scén k popukání, zbytek mrdka největšího kalibru.(11.11.2013)

• Standic1

Odpad si to rozhodně nezaslouží, bylo tam pár scén, u kterých jsem se upřímně zasmál. Na druhou stranu nebýt Carmen Electry, tak to ani nedokoukám. Trošku lituji Alyson Hannigan, myslím, že má rozhodně na lepší filmy, než na takovou bejkovinu :)(9.4.2015)

• Ryuuhei

Neskutečná magořina, nad kterou zůstává rozum stát. Ale jasně cílená. Typický film pro takové ty večery s lidmi, kteří se těší konzumaci omamných látek. No, jelikož k takovým nepatřím a film jsem zhlédl v rámci normálního zájmu v kinematografii (i když zde docela omylem), zhruba polovinu filmu jsem jen nechápavě koukal a pak se snažil poznat co nejvíc referencí na jiné filmy (dobře, došly mi jen tři). Hovadina bez inteligence, smyslu, naštěstí nemyšlená ani trochu vážně.(8.8.2016)

• illy.cz

nejvetsi ubohost co jsem kdy mel tu smulu videt...(4.6.2007)

• wakeup

Zrovna nedavno jsem si rikal, ze uz je to dlouho, co jsem nejaky film neohodnotil odpadem. no a je to tady. Nemam co dodat. Mimochodem toto je opravdu muj v zivote jediny film, ktery jsem nedokoukal ciste z duvodu, ktery je pojmenovan v hodnoceni. Kdyby sprosta slova byla slusna, nazval bych tohle srackou.(16.6.2007)

• koniklecka

Jsem hodně tolerantní, ale tohle si zaslouží odpad za ty nechuťárny a vyložený trapárny.(16.8.2008)

Hned na začátek musím říct, že je to totální blbost....ale taky nejlepší parodie jakou jsem kdy viděl. Skutečně jsem se pobavil. Prostě jsem měl náladu na nějaký lehčí film a tenhle mi přišel vážně vhod. Je to vtipné, je to brutální, je to perverzní, je to prostě fakt sranda...Nevěřil bych, že je možné v jednom filmu zparodovat: Deník Bridget Jones, Pretty Woman, Po čem ženy touží, Pán prstenů, Kill Bill, Mr. And Mrs. Smith, Hitch, Nothing Hill, King Kong, Pravá blondýnka, samozřejmě Fotr je lotr a zřejmě i spousty dalších, které možná ani neznám...evidentně to možné je a dokonce je i možné, ještě stihnout udělat si srandu z Michaela Jacksona nebo Jennifer Lopez... + jsou tu v podstatě parodie takových těch klasických mužských erotických představ...xD Nechápu, proč má film tak špatné hodnocení, není to žádný romantický film jak se tu píše, je to parodie a to hodně kvalitní...Myslím, že není možné se u tohohle filmu nezasmát. Kdo dává hodnocení Odpad, chce si podle mě dokazovat jak je inteligentní, nebo něco takového, jinak to nelze vysvětlit. Rada pro tyto lidi: Nekoukejte na parodie, když předem víte, jak je zhodnotíte! Chtěl jsem dát původně 4 hvězdy, ale abyste viděli, že to myslím vážně, dávám 5...:-)(10.12.2009)

• Clavius

Už při "zvrhlém, dementním paradováním" Hitche v roli mrňavého černocha, který té zrzce vytáhne kus kuřete nití na zuby, tak to bylo přimo vyvolávající po tomto hodnocení. Humus velebnosti, dobré parodie se asi už dotočily (v USA určitě), u angličanů je alespoň Edgar Wright.(3.1.2010)

Mna tato parodia celkom pobavila, ale ako pozeram moc jej velku sancu nedali. Blaznivych situacii je tam docela dost a to mam rad ked je aj film uleteny:))))))))))) Tu sa viac tvorcovia zamerali na romanticke filmy a urobili si z nich srandu:)(2.8.2011)

• Elbarto08

dal bych odpad ale přikládám tomu pouze jednu hvězdičku proto, že jsem se tomu v mládí docela smál (ale znova se na to fakt nepodívám)(19.11.2011)

• deadman93

viděno do konce... fakt.... nelžu, vole!(29.12.2011)

• Olík

Jestli budeme brát jako měřítko kvalitní parodie snímky legendárního trojlístku Zucker – Abrahams – Zucker, tak potom pánové Friedberg a Seltzer točí…….budu slušný a řeknu nekvalitní parodie. Vymačkávání beďarů, prdění, muž s kočičími bradavkami „podojíš i mě?“…….děkuji, nechci.(4.3.2013)

• plagjoklas

strasna hlupost priam odpad ale tu jednu hviezdicku davam za par vydarenych vtipov (pan prstenov, mr and mrs smith, kill bill...)(17.5.2006)

• bolf!k

WTF, to je fakt fekální (ne)humor, který může rozesmát ledatak pózující puberťáky, kteří se za každou cenu snaží zaujmout inteligenčně stejně vyspělé puberťačky. 0%(30.11.2008)

• dawe787

Hvězdička za snahu a ta druhá za nejlepší výkon ne herce, ale kocourka na wc.(3.4.2009)

• Skleni

Kravina, ktorá pohorela aj v tých najzákladnejších rovinách. bullshit bol aspoň vtipný. toto bolo len nechutné a o ničom. 5%(8.6.2009)

• Torgal

Namiesto Strašná haluz sa to malo radšej volať Strašná sračka. Neviem si predstaviť ako sa mohlo týmto režisérom podariť natočiť (údajne) ešte horšie paródie, keď už tento film sa nachádza na úplnom dne filmovej zábavy. Jediný bodík čo tomu dávam kvôli tomu, aby som mal kde klesať v prípade že by som uvidel ďalšie veľdiela od týchto majstrov. 1/10(18.6.2009)

• Rannveig

Ani Eddie Griffin To Nezachránil!-((8.12.2010)

• Gismo.kv

Neskutečná hovadina...(7.5.2011)

• zipoo

Jedna hvězdička za prvních snesitelných 20 minut. A druhá za "I Say a little prayer". Potom už to bylo horší a horší. Ale přežil jsem to celé.(20.11.2011)

• fortex

no, nekupte to,paráda(4.12.2011)

• dandislav1991

Je smutné když parodie se sama stane parodií na film.(20.3.2012)

• figliar

Neskutočná zlátanina všetkého možného, ktorá nemá hlavy ani päty. Ale sem-tam sú tam vtipné hlášky. Sú aj lepšie, ale aj horšie paródie.(28.5.2012)

• katzo

Jednu hviezdičku za Sophie Monk :)(5.5.2013)

• Ondr@932

Hrozná hovadina!!! Ale viděl jsem ještě větší ... Takže tu 1 * dám :-)) 20%(4.7.2013)

• Philipus

Že bych to hned házel do odpadu?! Vůbec ne. Sem tam jsem se celkem zasmál. Na druhou stranu, co byste od parodií čekali :-).(10.9.2013)

• AxelWers

Nad niečím som sa pousmial, ale film s tak plytkým dejom som snáď ešte ani nevidel.(9.9.2014)

• Gixian

Na silvestra, s alkoholem v krvi a spánkovou deprivací na pochodu, je to fajn jednohubka. Zbytek roku se tomu vyhněte obloukem!(1.1.2015)

• Dimo

Ty vole! To má být jako vtipný kocour, který tlačí průjem na záchodové míse, potom si vytře a zapálí sirku ?!? Přitom ho sleduje u dveří záchodu nějakej chalan, který se tváří rádoby znechuceně a celá tahle úchvatná scénka trvá asi tak dvě minuty? Ach, to byla hrůza hrůz. Plné trapně ohraných scén alá říhání, prdění, průjem, drškopády, sražení autem a pád někoho (něčeho) na něčí hlavu. Trapné až za roh. Odpad odpadů to ale není. Začátek filmu, který je i v traileru je asi tak nejvtipnější moment celého filmu. Takže půl hvězdy, ale trpěl jsem u toho jen kvůli kamarádovi, který mi tento počin půjčil. Nevěděl jsem do čeho jdu bylo to strašné, ale přežil jsem bez úhony. 8%(29.11.2006)

• Lichty

Jedna z nejhorších parodií poslední doby, vedle které je i čtvrtý díl Scary Movie akademickým trhákem. Nevtipná snůška scén z jiných filmů, které jsou prakticky všechny pitomé a naprosto nefungující. Jediný úsměv u mne vyloudila variace na Pan a Paní Smithovi, která je kupodivu vyvedena na poměry slušně, ale jiné scény, jenž parodují bizarní komedie (Napoleon Dynamite, Meet the Parents) mne nechali jen nechápavě zírat. PS: Co je vtipného na tom, jak kočka půl minuty kadí do mísy? Celý sál se totiž celou dobu smál...(10.3.2007)

• R.I.P.

Mám v oblibě ulítlé komedie, ale tohle je sračka.(28.9.2007)

Ani nevím proč, ale mě to pobavilo.(4.12.2007)

• mirak2

Mam rad Allyson Hannigan ale toto je nechutna kravina(2.2.2009)

• raiN[ratm]

Vždy sa sám sebe neskôr čudujem, že som vôbec márnil čas sa na niečo podobné dívať ..(8.6.2009)

• Laborant

Děsný to opravdu bylo ale že by mě to dojalo??(10.12.2009)

• IronRocky

Hrozně trapná parodie u který jsem se vůbec nebavil.(10.12.2009)

Chtěl jsem dát jednu hvězdičku za to, že tam aspoň nebylo tolik odporností, jakých je v poslední době u parodíí zvykem. Pak jsem přidal jednu, že jsem neusnul. A ta třetí??? Nevim.(10.12.2009)

• Euchrid

Máloco je takový "odpad" jako tohle!(27.5.2010)

• Ardo

V porovnaní s disaster movie čisté zlato.(8.6.2010)

• Zuchy

Mělo to pár lepších momentů, kde jsem se od srdce zasmál (parodie na Pána prstenů nebo Kill Bill), ale jinak se na to nedalo dívat a některý scény byly dost nechutný.(11.7.2010)

• blue.claire

I přesto, že jsem se párkrát zasmála, často velmi nechutné a mně unikala vtipná pointa. Jak to vypadá, je velmi těžké udělat parodii, aby měla důvtip a ne samou trapnost, kterou by vymyslelo i malé dítě. Ani sympatická Alyson to moc nezachránila. Jako většině parodiím tomu chybí inteligence.(4.10.2010)

• Valentin

"Movie trilogie" (doufejme, že další nebudou) je opravdu jen taháním peněz z diváků. Kulturní přínos nula.(13.1.2011)

• swiss

Škoda těch herců(6.8.2011)

Prostě parodie...pobavilo.(26.1.2013)

• dustur

Tak názov filmu ,, Desnej doják" ,to pekne a presne vystihol,čo sa týka samotného filmu... Mne sa podarilo za celých 79 minút ,asi 3 max 4.krát sa zasmiať ..., ale pritom sa mi tu Alyson Hannigan viac páčila,než v ,,Prci,prci,prcičkách"...,ona je krásna baba - ale zároveň nie veľmi dobrá herečka - ale mám ju rád,ale zas sa na ňu docela dobre pozeralo hlavne keď už bola konečne chudšia...,a Eddieho Griffina tiež mám rád,ale tu mi pripadal taký suchý ,a už vôbec nebol vtipný ,to skôr Fred Willard bol oveľa lepší...,a Sophie Monk tá bola asi najkrajšia ozdoba filmu - ale zároveň sa mi troška podobala na pornoherečku ,, Jenna Jameson" Ja mám rád paródie - a hlavne keď je to aj vtipné ,, Scary Movie" ..,ale toto podľa mňa nebolo zas až tak vtipné.. Moje hodnotenie k filmu,je medzi 1 a slabými dvoma hviezdičkami... Moje hodnotenie filmu je, slabé.: 1,5 / 5...(8.2.2017)

• radagast

Trapnejsie uz moze byt hadam len Scarie Movie. Na par scenkach som sa zasmial, ale tie nestali za sledovanie celeho filmu.(5.6.2006)

• Lokran

tak oproti Bulšitu, který jsem viděl před tím, sem se tady jednou zasmál... jinak totéž co u něj. 5%(10.7.2006)

• LukeSharp

Jak ohodnotit něco co je tak odporně hnusné a trapné že jsem se hrůzou odvracel?Odpad,ale jednu hvězdičku si to zaslouží za pěkné ženské co tam hrály.Ale příště už si rovnou pustím nějáké porno a bude to mnohem kvalitnější než tahle sračka.Vzít si vtipné scény z jiných filmů a předělat je do naprosté hnusoty,k tomu pár vlastních nechutností to nemůže dopadnout dobře.Zázraky se nedějí a tak film dopadl jako naprostá katastrofa s asi jedním vtipným momentem.10%(17.9.2006)

• Yardik

Proc?Proboha proc?Chce se mi zvracet, kdyz jsi vzpomenu na tech 20 minut, co jsem videl. Nejhorsi film vsech dob!!!(23.9.2007)

Špička žánru ! Skvěle parodovat tolik filmů si zaslouží obdiv. Kdo píše že se ani jednou u tohoto filmu nezasmál tak nechápu proč se na komedii/parodii vůbec kouká a nebo je vážně divnej.(12.6.2008)

• ear.wig

Snad nejnechutěnšjí film jaký jsem kdy viděla. Ne vážně se mi při jeho sledování místama zvedal kufr.(8.8.2008)

• Myrddin

Totálně vylízaneckej film (jestli se vůbec dá nazývat filmem)(9.12.2009)

• Alexandre

Čekal jsem od filmu víc...ale na druhou stranu takových komedií tohoto typu bylo natočeno až příliš, takže jsem si nějaké velké naděje nedělal. Nedá sa říct, že by to člověka vůbec nepobavilo....občas jsem se trošku zasmál, ale některé rádoby humorné scény přecházely v úplný nesmysl. Další věc - není zrovna nejlepší nápad natočit parodii na komedie. Jediné co by šlo je herecké obsazení, ale film mohl být lépe natočený a některé scény vynechány. Pro mě 20%.(10.12.2009)

• Zajija

Nuže? Cože? Proč se takovédle věci točí? Je to spíš trapné než-li vtipné. Párkrát jsem se uculil, ale to je vše. Balanc mezi odpadem a hvězdičkou.(10.2.2010)

• Kaszos

Výstižnejší názov by bol Strašná hovadina alebo Strašná primitívnosť! Nevedel som či sa mám smiať alebo plakať nad tým ako mohol niekto niečo tak odporné natočiť. Je to nechutné, trápne, primitívne a neviem čo sa na tom niekomu mohlo páčiť. Mne sa prevracal žalúdok. (5%)(27.4.2010)

• Boris.

Alyson mam docela rád...ať už jako poblázněnou flétnystku z hudebního tábora nebo Lili z HIMYMu...ale z Julie v tomhle "skvostu" se mi dělalo vážně zle. Vydržel sem se koukat asi jenom 30 minut, ale za tu dobu mě film stačil nakrmit takovou porcí fekálního humoru, že kdybych to dokoukal tak by mi asi praskla hlava. Pro příště si ale budu pamatovat, že se tomuhle filmu mam pořádnym obloukem vyhnout.(28.2.2012)

• DK.Lukas

Tak nevím jestli toto je komedie či parodie nebo romantický film... Je to hrůza. Kdyby tam nehrála Alyson Hannigan tak bych dal odpad... Někdy lituji toho že mám svoje pevné zásady že hodnotím film až poté co ho celí dokoukám... Jinak bych to už dávno vypnul...(28.5.2012)

• JohnZ87

Film nikterak nevybočuje z řady klasických ujetých amerických parodiií. Sází hlavně na hrubou sílu a údernost v podobě nechutnosti, ujetosti a absurdnosti většiny scén. Paroduje řadu známých filmů jako např. Fotr je lotr, Hitch, Kill Bill a další. Ačkoliv jsou vtipy většinou tupé a místy trapné, tak jsem se několikrát docela slušně zasmál. V rámci žánru to docela ujde. 50%(28.5.2012)

• playboy_05

Blbost, humus a nulova inteligence a logika...pouhe parazitovani na Scary movie, bez spetky napadu(28.5.2012)

• milhouse333

Strašná sračka.(30.5.2012)

Úžasná hudební čísla, nepřekonatelný humor, sympatičtí herci a spousta tupců hodnotících odpadem! Jděte do toho, (ne)budete litovat.(14.7.2012)

• Sophia

Blbinka první třídy, ale docela jsem se nasmála :D(4.8.2012)

Vy tady odsuzuje, to co je pro parodie typické ...Zdali se vám to nelíbí tak tyhle typy filmu nejsou pro vás. Buhvíjak extra to neni , ale ja sem velká fanynka Alyson Hannigan a tohle se mi prostě líbí.(26.12.2012)

Deník Bridget Jonesové, Moje tlustá řecká svatba, Hitch,Hvězdné války, Fotr je lotr, Pán prstenů, Pretty Woman, Svatba mého nejlepšího přítele, Pan a paní Smitsovi, Na co ženy myslí, Kill Bill, Vybíjená a King Kong…. To jsou filmy, které jsem zvládnul napočítat. Navíc si filmaři stačili ještě udělat srandu z pedofilie M.Jacksona a z Paris Hilton a její reklamy na hamburgery. Na 75 minut filmu tam toho narvali opravdu hodně. Některé scény byli vtipné a některé méně. Ale podle mě to taková slátanina nebyla...(3.3.2013)

• albionlady

Ako je schopný niekto natočiť takúto überhovadinu, ako je možné, že sa to dostane na verejnosť (na Markíze to chodí dosť často :D, minimálne vtedy, keď ju raz za pol roka zapnem) a ako je možné, že som to videla, preboha?!(13.5.2013)

• Nerd4Dreaming

Film natočený ve stylu Scary Movie (také na něj párkrát odkazuje) ale o dost slabší.. Vývar různých scének z pop-kultury, převážně z romantických komedií ale dočkáme se i narážek na Star Wars a Lord of the Rings :)) .. Neskutečně namaskovaná Alyson Hannigan na začátku filmu opravdu vyrazí dech.. ale nic na plat, je to hrozná hovadina na jedno shlédnutí, bez šance na zkultovění.(12.8.2013)

• Tresta

Vydržel jsem prvních 10 minut....Pak jsem to vzdal...WTF(1.1.2015)

• 27Raven

Dokážu se dobře pobavit i u komedií a parodií, které ostatní zrovna nemusí. Ale věřte mi, tohle je opravdu HRŮZA. Střídají se zde nevtipné kopie scén z jiných filmů s NECHUTNÝMI kopiemi scén z jiných filmů. Not Another Teen Movie je proti tomuhle komedie roku.(28.2.2006)

• wef

Největší pí*ovina, co jsem kdy viděl. (ne celé! ...naštěstí, či bohužel?)(23.6.2007)

• Zlaticko1

Opravdu moooc pěkny film. Vydržel jsem se na to koukat, no asi 15 minut, poté jsem přeskočil na tu 80 minutu. Dobrej konec :D(19.7.2008)

Celkem průměrné ale ušlo to. Je to koukatelné.(1.12.2008)

• Lumpus

děsná blbost(10.6.2009)

nevím proč to tady všichni tak řeší, normální parodie, nic víc nic míň 50%(10.12.2009)

• Peter-1307

Ani úvodná scéna mu nepomohla aby sa nestal pre mňa odpadom.(2.8.2010)

Tak jako promiňte lidi, ale tohle je celkem síla! Děsnej doják má 26% a Děsnej dupák 42%? Tak to bych teda vůbec neřekl! Tohle má aspoň trochu hlavu a patu a zasmějete se u toho, ale Děsnej dupák je totální slátanina do které se snažili namačkat co nejvíc vtipných scén a všeho až je z toho úplná kaše! Náhodou se mi tato parodie líbila dost, dost jsem se u ní zasmál a viděl jsem ji už asi 5x a pořád se mám čemu smát. Paroduje Kill Bill, Deník Bridget Jones, Pretty woman, Fotr je lotr, Svatba mého nejlepšího přítele, Moje tlustá řečká svatba, Pan a Paní Smithovi,.................(12.8.2010)

• Zuzatornik

Nechutný, trapný, nevtipný. Některý parodie celkem vyšly, snad proto aspoň jedna hvězdička.(3.4.2011)

• Joppo88

Ahhhhhhhhhhh ďalšia snaha o parodovanie!!!! Nie, nie - prisilná koncentrácia trápnosti a neoriginality.(12.9.2011)

• Mire

Nie som fanúšik filmových paródií (a už vôbec nie takých sračiek ako Scary Movie) ale film som si pozrel kvôli mojej obľúbenkyni Alyson Hannigan, keďže vo filmoch sa angažuje málo, ale je mi ľúto že keď sa už objavila v hlavnej úlohe, tak to muselo byť v takejto sračke. Toto je film, v podstate postavený na fekálnych a značne trápnych vtípkoch a štipiek paródií na iné (Pán prsteňov), zrovna som si dával popkorn a keď mi pri ňom serie kocúr alebo niekto prežúva guľu chlpov, tak to mi logicky túto pochúťku značne znechuťuje. Jedna hviezda len za Alyson (inak ako moletka bola hnusná :D) a ešte za Sophie Monk, ktorá má naozaj veľký sexepíl (+ hrudník) :))(1.4.2012)

• Birgi91

Při sledování tohoto snímku mi bylo spíše k pláči než k smíchu.Vtipy vůbec nepobaví (za celý film mi koutky cukly asi dvakrát, což je u tohoto žánru opravdu žalostný výsledek) a člověk si říká, že na takový snímek mohou koukat se zaujetím jen lidé po lobotomii a nebo v tom nejtěžším stádiu puberty. Scéna s prdící kočkou pro mě byla opravdu vrcholem trapnosti a jen díky obrovskému sebezapření jsem tuto "komedii" viděl až do konce.(13.12.2012)

• Tales

Tohle je tak zasraně zkurvená vyjebaná sračka, že autoři by si zasloužili smrt tim nejhorším způsobem - připoutáním k židli a pouštěním tohodle hovna pořád dokola, dokud prostě nechcípnou.(3.3.2013)

• Olafsson

Debilní, fekální trapárna.. Takové mám rád, jenže tahle se moc nepovedla.. Pár vtipných momentů, jinak slabý..!(15.5.2013)

• Johniii

Měl jsem tendenci dát tomu alespoň jednu za Sophie Monk... Ale ne, nejde to.(29.11.2013)

• Slunik

Skvělá parodie na jiné známé filmy, nekontrolovatelný vodopád vtípků a narážek. Místy až trochu moc obscénní.(1.1.2015)

• Brano

Film od mentálne narušených (Jason Friedberg, Aaron Seltzer) No ako ináč to ohodnotiť? Vrchol spodku. Jednu trápnejšiu scénu strieda ďalšia. Veď to sa nedá ani dopozerať.(4.6.2015)

• beso74

Z relatívne slušných a vtipných scén spraviť trápne momenty v počte, za ktoré by sa nehanbili ani členovia európskeho parlamentu. Je to horšie ako zapiť preháňadlo ricínovým olejom, haluz síce nijaká ale strašné to je poriadne...(4.11.2015)

• chrispe

Fakt jsem si nepamatovala, že to byla až taková k*kotina a že to bylo místy faaakt hodně nechutný. Hvězda za Alyson Hannigan u které fakt nechápu, proč do toho šla (do parodie jo, ale proč s takovou úrovní).(31.3.2018)

Čekal sem, že to bude horší. Celkem se pobavil.(18.5.2006)

• bigbadboy

Tak nějak sem si naivně myslel že to bude lepší než název sám... ne, opravdu není... ani člověk jako já (laciný humor je taky k smíchu) si na konci neřekne že to bylo o něčem. Všechno je šponované na maximum a tím padá i ta troška vydařených gegů.(3.2.2007)

• Cannabis

fekální americká úchylárna... co dodat? nedokážu za tenhle výtvor dát víc než 1 hvězdičku... celkem se snad i stydím, že jsem něco takového viděl... byl to snad nepovedený pokus o parodii? vysvětlete mi to prosím někdo... nikdy více, děkuji, nashledanou...(5.5.2007)

• Weirdman

0/10... Date movie je slovami neopísateľný zážitok. Je to jednoducho jedinečné, neopakovateľné, nenapodobiteľné, špeciálne a čo ja viem ešte aké...(19.6.2007)

Všichni tenhle film hodnotí jako kravinu. Ona to fakt kravina je, ale o nic jiného se, myslím, tvůrci ani nepokoušeli. Prostě parodie postrádající jakoukoliv inteligenci... A mě to pobavilo. Sice bych snesla míň nechutností, ale což... slušných 50%(1.3.2008)

• mrLotus

Déjá-vu.Mlčení šunek?(14.8.2008)

• Almando

Kam až může klesnout úroveň humoru?(8.2.2009)

• sa_kra

Rádobykomediální peklo.(13.3.2009)

• jamoje

jedna hviezdicka za Alyson Hannigan(23.9.2009)

• Spielbergo

Jedna hvězdička pouze za ten úvodní geniální taneční klip. Dál už se to dá sledovat jen po frontální lobotomii.(18.10.2009)

Další dílo z galerie parodií. Tenhle je ale alespoň trošku povedený a má i nějáký děj. Sice ne tak oslňujcí ale má(12.11.2009)

• hackstolle

presne tak... je to ne/skutecna blbost, ale obcas velmi vtipna, ze jsem se docela za bricho popadal(10.12.2009)

• Toumyk

Friedberg a Seltzer se jednoznačně stávájí nejhoršími režiséry 21. století. S filmy typu Děsnej doják, biják a koronuvaný Disaster movie se není ani čemu divit. Tyto filmy jsou typický sra*ky přenesený na plátno. Rádoby parodující scény postrádají veškěrý nápad a cokoli co by mělo být v kvalitním filmu. Rozhodně to není jen tam bez důvodu, že všechny tyto filmy můžeme hledat v dolní dvoustovce. Větší zábijáky času najdete snad jen o Víťy Olmera a Jardy Sokupů (Majoři Majsneři) zkrátka u tohoto filmu je hřích trávit čas a ještě hůř na to jít do kina. Pak se lidí diví že kinematografie upadá. A není se čemu divit když stále vznikají filmy jako tohle...(22.1.2010)

• Gladi

Strasne hlupy pokus o parodiu navyse miestami velmi nechutny.(26.4.2010)

• walkingdead

Hodnotím jen prvních zhruba 20 minut, protože déle jsem nevydržel. Totální sračka. Ale aspoň jedna hvězda za scénu s kocourem a mrtvolou.(8.12.2010)

• Ereniss

1* asi za dva vtipné momenty. Jinak ten kdo takovou hovadinu vymyslel by zasloužil ukamenovat...(19.12.2010)

• route60

Nevtipná hrůza, proč je tohle považováno za komédii? Odpad jako hrom(16.11.2011)

• Mrs.SMEGhead

Když se na o člověk kouká bez vetšího očekávání, spíš jako na odpočinkový film, tak se u toho i celkem pobaví(30.8.2012)

• The_God

Taková krásná a povedená parodie to mohla být, která by mohla nenápadně pokukovat zpoza Bláznivé střely a Žhavých výstřelů, ale výborné a opravdu vtipné scény a repliky, které v tom filmu vážně jsou, bohužel často a hodně shazuje nechutnými a fekálními rádobyvtipy, ze kterých se člověku nechce brečet, už vůbec ne smát, ale jen a pouze blejt. Nevím, co je k tomu vedlo, aby tam ty hnusy dali. A o to víc mě mrzí, že v tom hraje roztomilá Alyson.(11.3.2013)

• Domas88

:)... Nic od toho nečekat, nic vám to nedá, ale viděl jsem i daleko horší :) tohle jsem se dodíval jen s 50 se podívání kdy to končí...(22.7.2013)

• dadinka

Konečně můžu jednou dát zasloužený "odpad":-)(31.12.2013)

• nattyxh

Někdy hodně trapný, někdy sranda... Nic víc k tomu nemám...(7.11.2015)

• SaMaeL98

Tak tohle je definice sračky. Dvě hvězdy za kocoura.(14.1.2017)

• wobufet

Čekal jsem něvo ve stylu Scary Movie, bohužel marně. Spousta nechutností a trapáren potápí PÁR slušných vtipů u kterých jsem se Iasmál (třeba LoTR mě pobavil). Bohužel, nestačilo to.(12.9.2006)

• vladi87

Neskutočný sled zvrhlostí a úchylnosti. Kto má takéto záležitosti rád, vrele doporučujem práve tento film.(3.12.2007)

• Jamall

Tohle je odpad nejodpadovitější.(31.12.2007)

• kachnacekk

bože, na co jsem se to nechala přemluvit...nutno podotknout, že tomu nepomohl ani jistý obsah alkoholu v krvi ani bandička kamarádů pochchtávajících se vedle, no nejspíš toho alkoholu měli mnohem, ale mnohem víc než já..a ani horské podmínky nepřišpěly k tomu aby mi nebylo trapně za tým, který se do takového filmu vůbec pustí..děs(16.1.2008)

• damdamh

Fakt sem si nemyslel, že někdy nějakému filmu dám "odpad", jedna hvězdička už je málo, ale bohužel sem myslel špatně. Jestli ještě někdy uvidim něco podobnýho, opravdu už budu muset někoho zabít. Radši bych hrál v Ordinaci v růžový zahradě pani v přechodu, jak leží na gynekologickym stole, než se jakkoliv podílet na takové píčovině. Už jenom to, že jsem to viděl, je jeden ze smrtelných hříchů...(22.6.2008)

• Brainback

Přiznám se, že jsem tento film neviděl celý, ale něco tak neskutečně trapného jako je tento film, jsem už dobrých pár let neviděl. Při tomto filmu jsem prožil nejhorší půl hodinu mého života.(25.7.2008)

• májovec13

Tak toto je dámy a pánové nejhorší film, jaký sem kdy viděl. A to mám parodie rád. Bláznivá střela, Žhavé výstřely, Připoutejte se prosím a dokonce i Scary Movie považuji za velmi vtipné a vydařené. Ale tohle? Chudák Alyson Hannigan, kterou mám fakt rád v HIMYM. "vtipy" jsou jen a jen a jen nechutné, nebo neskonale trapné. Po této chuťovce sem se neodvážil si pustit jakýkoliv jiný film těchto tvůrců, takže nemohu posoudit, zda je větší sračka Distaster Movie, nebo Epic Movie a opravdu nelituji. P.S. Chaospunx: Doplň prosim tě, co se ti tak líbilo, že si dal 5?(11.9.2008)

• HenryLuner

Jestli chcete mít z tohoto filmu alespon trochu dobrý pocit vždycky si říkejte:nemůže být tak hrozný film aby nemohl být ještě horší.....mně to pomáhá :)(21.9.2008)

Vcelku dobrá prdel :) pobavilo mě to, takže za tři hvězdy.(1.6.2009)

• sAreOn

Trapnost nad trapnost. Maximálně dvě scénky, u kterých se aspon mirně pousmějete, ale to je málo, velmi málo.(20.6.2009)

Komedie s jednoduchým humorem, která mě opravdu pobavila. Není nad to se zasmát parodickým scénkám, které jsou místama hnané do extrému, ale to k těmto typům parodií prostě patří!(14.8.2009)

• brasek

Horšie ako odpad! Prosím Vás.... však toto sa nedá pozerať, to je jeden trápny a nechutný paškvil.(27.4.2010)

• MFZB

Bože, tieto novodobé paródie sú strašné pičoviny, dá sa akože na nich zasmiať, ale viacej prevláda tá trápnosť ako vtipnosť. Tento film ako taký bol celkom pozeratelný, ale žiadna sláva. No nič, za film hviezda, druhú dávam za Sophie Monk, to je riadna ženská...(1.8.2010)

• Xpat

Oproti jiným filmům typu "Scary Movie" je to alespoň podprůměr. Oproti jiným filmům je to odpad :D(6.11.2010)

• elanista1

Kill Bill a Pan a pani Smithovci boli dobre, ostatok za vela nestoji. Dal by som aj 2, ale niektore sceny boli fakt nestravitelne.(1.8.2011)

• Nebe007

Zdálo se mi, že tento film skončil dříve než začal. Naprosto nezajímavé, trapné a nudné!(6.12.2011)

• MartCT

Jedna hvězda za to, že mě to nějakým zázrakem donutilo koukat do konce...(28.5.2012)

• RigorMortis

Jednu hviezdičku za Alyson, inak takéto zlepence neznášam.(30.7.2012)

• Angelo987

.Dalo sa na tom zasmiat, ale su aj lepsie komedie :)(3.10.2012)

• Zelda knihkupec

Tyhlencty ,,filmy´´ se hoděj možná tak aby se hádalo co to vlastně parodujou... a možná že ani na to NE.(30.12.2012)

• RediaX

Ačkoli jsem se tomuhle filmu dlouho úspěšně vyhýbal, nakonec jsem byl přinucen tuhle s prominutím kravinu vidět. Viděl jsem to až dokonce, abych zde tomuhle kousku náhodou neubral, ale ne! Níž už jít nejde. Tahle snůška hloupých keců a nechutností šla absolutně mimo mě.(10.2.2013)

• Phlame

Natočit dobrou parodii na seriózní filmy, jako to dělaly Scary movies je docela dobrý nápad. Natočit parodii na průměrné či mírně nadprůměrné komedie, jako je Fotr je lotr (Meet the parents) je čirá blbost. Autoři tohoto filmu v podstatě okopírovali nápady původních snímků, všem vtipům řádně přidali na absurditě a výsledkem je ubohý, dětinský, trapný a nudný počin, jemuž říkat "film" by bylo urážkou celé kinematografie. //0%. Strašné.//(3.3.2013)

Alyson Hannigan nemám rád. Vycpaná je stejně sexy jako nevycpaná, takže proměna v krásku na mě působila jako nechtěně vtipná scéna. Miluju podobné parodie, kde se nepřemýšlí, jen se prostě veze na vlně scén z jiných filmů a dělá se z nich prdel nejrůznějšími způsoby. Bohužel v tomto filmu je to jako na houpačce. Některé scény jsou geniální (Pan a Paní Smithovi) a jiné vyloženě trapné (Pán prstenů). Celkově jsem se bavil a fekálnosti mi nevadí, ty mám rád. Teda ne, že bych je měl rád ve skutečném životě, ale ve filmu se jim zasměju. Třeba u scénky, kterak kocour opíchal ostatky babičky, jsem se málem pochcal smíchy. Celkově je ve filmu vtipů moc a paroduje se hodně, ale je to k sobě slepené nekvalitním lepidlem a nefunguje to tak dobře jako třeba Scary Movie. To je škoda, protože jsem se dobře bavil a mohl to být mnohem lepší film, mít to v rukou Zuckerovi.(3.3.2013)

• kubilov

Ještě, že už je Alyson Hannigan z těchhle zoufalých let nenávratně pryč, protože tohle bylo docela dno. Za těch pár vtipů ale tu jednu napálím, ať nejsem svině.(6.1.2014)

Jedna z mála parodií, která se mi líbila. Ale o žádný přelom se nejedná.(6.9.2014)

• unclejack

Nie je čo dodať - Date Movie v osobe scenáristov a režisérov garantuje snôšku trápností, zvrhlostí a hrozitánskeho scenára. Samozvané paródie na Hitcha, JLo, druhých Fotrovcov, Moju tučnú grécku svadbu alebo When Harry met Sally - bachelor Adam Campbell zvíjajúci sa v reštaurácii - sa teda rozhodne nevydarili. Tentoraz si však čudácke duo vykoledovalo jednu hviezdu za štramáckeho kocúra so slabým zažívaním a spoločnú pieseň I Say a Little Prayer - v origináli Svadba môjho najlepšieho priateľa, čo som nevedel a práve pre túto scénu následne aj zistil. Takže predsa len to bolo k niečomu užitočné.(10.9.2014)

• Mic-hal

Tak tohle je opravdu tragedie, pokud muzete urcite se filmu vyvarujte podprumerne vtipy a mizerny dej... Ta jedna hvezdicka je za parodovani velkofilmu - King Kong Kill Bill a Pan Prstenu jinak sem na filmu nic jineho nenasel(23.4.2006)

• zaack

Nechutné po všech stránkách.(25.5.2006)

• Luke55

Jak ohodnotit něco co je tak odporně hnusné a trapné že jsem se hrůzou odvracel?Odpad,ale jednu hvězdičku si to zaslouží za pěkné ženské co tam hrály.Ale příště už si rovnou pustím nějáké porno a bude to mnohem kvalitnější než tahle sračka.Vzít si vtipné scény z jiných filmů a předělat je do naprosté hnusoty,k tomu pár vlastních nechutností to nemůže dopadnout dobře.Zázraky se nedějí a tak film dopadl jako naprostá katastrofa s asi jedním vtipným momentem.10%(27.5.2006)

• PavHer

Další do řady fekálních komedií, některé se mi dokonce líbily, tohle ale byla příšerná kravina bez lepšího nápadu. 15%(28.11.2006)

• Vital

Nic než trapný,nemá to děj a ty části parodie filmů spíš vyplňují děj filmů,spíš mi to přijde jako kolekce klipů sestříhaná do celkového filmu.(19.8.2007)

Neni to žádné velké umělecké dílo,ale na oddech a pobavení stačí.Parodie nikdy nezklamou :-)(17.10.2007)

• gpx

To se snad ani nedá nazvat filmem.(26.6.2008)

• vallisek

Kdyby tam nebyla usraná kočka a basketbalový duel tak je to snad ta nejhorší a nejtrapnější komedie.Ubohost!(18.9.2008)

• Shtinky

Tak nebyť Carmen Electry a mačky súložiacej s mŕtvolou neviem neviem....(4.10.2008)

• Neel

Chvílemi vtipné, ale jinak se tento film často pohyboval na hranici neuvěřitelné trapnosti. Co na hranici, přímo spadl do propasti. A to nemluvím o nechutných scénách od začátku až do konce(19.11.2008)

• zawa

Děsnej film, ale chvilkama i lehce pobavil.(6.2.2009)

• Jurij

Tvůrce podobných pí***in by měli rovnou postavit ke zdi a odprásknout...(24.2.2009)

• Fritoll

Někdo by se mohl divit proč dávám tak vysoké hodnocení, ale když se na to nedíváte úplně normální tak se možná i zasmějete (tím myslím, ubalte si brko jako trááám).(25.2.2009)

• Tomulka

Jak někdo může utratit prachy za natočení takové hrůzy?????(15.8.2009)

• Whoossain

Viděl jsem trailer. Viděl jsem víc, než bych chtěl...(22.10.2009)

Od hororů k romantice plnout parou vpřed. Musím říct, že jsem čekal absolutní propadák. Ale dostalo se mi milé překvapení. Na Scary Movie to sice nemá, ale rozhodně jsem se nenudil.(4.8.2010)

• halberdier

Jedna z nejhorších a nejtrapnějších komedií/ parodií co jsem kdy viděl.(10.12.2010)

• mia.com

Nechutné.(25.8.2011)

• Marty_cihi

Mam chuť mlátit bezdomovce....(24.1.2012)

• lilylove

1* za mojí oblíbenou herečku Alyson Hannigan a za občasnou vtipnou scénku 2* za to že mě to celkem bavilo.Něco bylo nechutné a trapné,to co mělo být vtipné mě nepobavilo...vlastně to byla blbost...tahle parodie se nepovedla...(17.3.2012)

• GlaDOS

Alyson Hannigan je kočka, zbytek filmu sračka.(27.5.2012)

Zdaleka ne tak strašné jako ostatní Friedberg-Seltzerovky.(9.7.2012)

• Lyrer

Dávam jednu hviezdu za použitie piesne Baby come back na ktorú mám pekné spomienky . To je celé .(9.7.2012)

• Pavlo

Pár dobrých scén a nápadov zachránilo túto obzvlášť nepodarenú paródiu pred úplným dnom. Avšak dá sa o tom polemizovať.(9.7.2012)

• D||X

Nestává se mi často abych byl znechucený již po traileru :)(9.7.2012)

• Damnsinead

Proboha proč?(25.12.2012)

• zero_zelo

jediný vtip na tomdle filmu je to, že to někdo natočil(3.3.2013)

• 10doktor10

Bláznivá komedie parodující mnoho filmů, naneštěstí je to ale poměrně dost rozvleklé a nudné. Tyto filmy mají rozesmát každých 5 min (Podobně jako Scary movie 1). Jedna hvězda za toho kocoura, ten mě dostal :)(2.8.2013)

• Mina230692

Alyson proč?! To bylo tak špatné. Asi nejsem člověk stavěný na parodie. Nejak jsem se nesmála, ani neusmála, jen ve zmatku filmů jsem se snažila najít, který je zrovna na mušce a ztratila jsem se v ději toho původního.Vtipy (teda jestli se tomu tak dá říkat) byly zbytečně protahované nebo naopak nedotažené. A scény s basketballem a kočkou mi přišli spíš nechutné než vtipné.. vlastně je tam takových scén mnohem víc, ale nebudu se vypisovat. Ale na druhou stranu. zatoužila jsem znovu vidět Smithovi a kill bil.(10.8.2013)

Vy bando odpadu, se neumíte pobavit u dobrý parodie :) Jděte doprdele(28.1.2014)

• ladanda

Nechutnost 99%, komediálnost 1%.(1.1.2015)

Tak ujete, az je to vtipne a hlavne clovek z filmu vi, co asi bude zhruba nasledovat. Do kina bych na to asi nesel, filmove parodie moc nemusim, vlastne ani Scary Movie jsem asi nevidel a ani Babicku jsem necetl. Zkratka super film na pulnoc v TV.(8.4.2015)

Zase tu vylezli z pr*ele rádoby inteligenti. Je to komedie a na odreagování dobrá. Opravdu hodnotitelé čsfd jsou lůza ;-)(27.2.2016)

• Frosty_CZ

11/10.(8.7.2016)

• Shanen29

Dobrý začátek,po deseti minutách úchylný běh od obrazovky.(6.8.2016)

Ulítlá ptákovina,ale koukatelná. Mám takovýhle druh humoru ráda,takže za mně spokojenost.(26.8.2019)

Ale ludia, zase take hrozne to nebolo, ako jasne, ked som niektore veci videl tak som nechapal, ale aj tak, ved zase to s Darth Vaderom a PIMP my Ride bolo cool nie..?:D(19.3.2006)

• martasek

hm,sranda(8.8.2006)

• minochino

Prvych dvadsat minut sa na to ako tak dalo pozerat - malo to spad, nechybal humor ale potom, ako keby tvorcom dosiel zmysel pre humor, prestalo to mat uroven, proste trapas s par nasilu vytvorenych scenok, proste po zaverecnych titulkach som to vypinal s pocitom uz nikdy viac.(14.11.2006)

• o.d.y.

Hmmm nevim co si mám o tom myslet, přihlouplej nechutnej parodující film. Todle si už po druhý nepustim. Hvězdičku dostane akorát ta blondatá kočka na konec.(31.1.2007)

• burson

velmi,..velmi zly a hlupy film.nemal som silu to dopozerat.(20.7.2007)

• dodanek

Jedna hvězdička za Mr & Mrs Smith(27.7.2007)

• Pattrick

Jestli jsem se zasmál sedmkrát ..(10.8.2007)

• marocco

Najsmutnejšie je, že tí dvaja magori čo to zrežírovali sú považovaní za svojprávnych a točia dalej. Zasmial som sa 3-krát, čo sa v prípade paródie za úspech považovať nedá.(8.2.2008)

• Frontera

takovou ubohost už jsem strašně dlouho neviděl aspoň , že tento ubohý film trvá jen tak krátce(11.2.2008)

• Untouchabl

Debilní komedie miluju, ale je debilní a debilní(5.6.2008)

• majklfly

Eh? A tohle bylo co? Parodie? Nečekal jsem žádný výkon, páč už samotný humor tohoto druhu je pro mě nuda, ale tohle byl výkon. Dlouhé, nudné, trapné scény, při kterých se mi chtělo mlátit hlavou o zeď a prosit o smilovaní. Díky malému Filípkovi jsem byl donucen dokoukat do konce. Snažím se nedávat odpad ničemu, protožé chápu snahu, čas a peníze do snímku investované, ale jinak nemůžu..(10.10.2008)

• Marťa:)

Někdy i docela vtipný, ale většinou dost nechutný. 40%(3.11.2008)

• Prehistar_

Neviděl jsem, ale s klidným svědomím můžu dát odpad!(1.2.2009)

• Maci

Stručně a upřímně: "Pánové Friedbergu a Seltzere jděte už konečně do prdele!!!"(5.5.2009)

• enterama

úvodná scéna predurčuje túto parodiu k 79 minútam plných zábavy ,ale aj 35 je dobrých(27.9.2009)

Supere filmek u ktereho jsem se 79 minut bavil(2.10.2010)

• sun.eagle

Nekoukatelná hovadina. Pokud nemate v sobě par panáků nebo davek THC, potom se smějete furt.(8.12.2010)

• Naked_Snake

Jen kupa nevtipných a často nechutných pokusů o vtip a příšerný herecký výkony. Jediná scéna co mě rozesmála byla scénka kdy Jebal s tchánem hráli basket... Ovšem vzhledem k tomu že nebyla z jejich hlavy ale jen okopírovaná z originálního filmu... ODPAD!(18.2.2011)

nevidím to tak černě... herecké obsazení je dobré, některé scény vtipné a celkově se mi to v celku líbilo(1.8.2011)

• s.fergie

Jediný co mě na tom filmu rozesmálo byla ta kočka na záchodě jinak trapný,nudný(20.9.2011)

• MrOgilwy

Ubohé a nechutné, i když si tvůrci myslí, že použili dostatek koření(18.1.2012)

• Libusch75

1* za MJ v 2.planu. Nejlepsi (i kdyz jiz notne vycpely) vtip celeho filmu, jinak neskutecna trapnost, kdy se smejete jen proto,abyste to prezili a totalne si vymazali hlavu. Taky nekdy dobry.(28.1.2012)

Tohle je vždy vtipné. Označeno většinou jako odpad a 207 nejhorší film, přesto skoro 7000 lidí neváha ho celý zkouknout a hodnotit .)))) Já od toho nic nečekal, tyto americké komedie si na nic nehrají a některé momenty má velmi vtipné některé zase velmi trapné. Ale to musel každý čekat dopředu.(28.1.2012)

• martin383

Zoufalost, bída, ubohost, lacinost, pouze tato stačí k popisu filmu. Mělo by to být vtipné, mělo by to být koukatelné, mělo by to být jednoduché, ale....kde nic není, tam ani smrt nebere a pravdou je, že jediné co lze brát jako plus je to, že je to barevné. Možná se to někomu líbit bude, ale moc tomu nevěřte. Více jak 20 procent bych tomu nedal.(11.6.2012)

• xxLevandulex

Čekala jsem víc.Trapné scény byly zbytečně dlouhé a ty dobré byly minimální.Asi jsem se neměla moc těšit.(25.6.2012)

• sharik002

Americká filmová parodie - když tyhle tři slova dáte za sebe, asi můžete očekávat jen hrůzu. Nečekal bych ale, že ta hrůza může být až taková. Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy měl tu smůlu vidět. Pokud máte mentalitu dvanáctiletého puberťáka a kouříte trávu, hodně se zhulte a podívejte se na to - to je jediná moje teorie o tom, komu by se tenhle film možná mohl líbit.(9.7.2012)

• atrofonic

úplne zlé(18.7.2012)

• Tomasek.

Prasárna , nechutnosti . Toto je hlavní článek tohoto filmu . Pár minut koukatelných , čím víc tento film jde do hloubky tím víc je to trapné.(29.7.2012)

• Wafs

nechápem prečo sa tento film volá STRAŠNÁ HALUZ, keď je to totálna trapošina a odpad. Ťažko sa tam našla aspoň 1 vtipná scéna, ostatné to bolo hrozné, tak ako aj herecké výkony...(27.8.2012)

• bedo512

Strašne nesympatický herci, tento film nezachránia ani občasné vtipy..Bléé(21.11.2012)

• AndieCZ

2 * kvůli Alyson Hannigan... Jinak je to totální blbost.(1.12.2012)

Je to taková roztomilá blbinka, vzhledem k tomu, že znám filmy, které to paroduje, dost jsem se pobavila :) A navíc zbožňuju Alyson Hannigan, která v tom je kouzelná.(8.12.2012)

• Stingray

Obvykle mě parodie baví. Musím přiznat,že i ty blbější.Ale tahle je jen upachtěná,nechutná a trapná.(3.3.2013)

• pauledgecomb

Nehodnotil bych odpadem. Přiznám se, že jsem se párkrát dokonce smál. Jako film nic moc, ale prvotní účel splnil.(5.3.2013)

• aileen.bp

Rádoby vtipné scénky na záchodě z duše nesnášíma nevidím na nich nic vtipného, u tohohle filmu jsem měla zakryté oči častěji než při sledování hororu. Na druhou stranu tam byly i některé povedené scénky, jen si zrovna nedokážu vzpomenout, které to byly.(29.12.2013)

• zoruska127

Pokud nemáte rádi filmy o nechutnostech, nedívejte se.(14.3.2014)

• Milda4444

Mám komedie a parodie hrozně rád, ale tohle je totální sračka zasmál jsem se tak maximálně dvakrát....Zlatý starý parodie...toto je píčovina a ne parodie...(22.6.2014)

velmi dobre zapadnuté prepojenia na parodované filmy.. fakt som sa pobavil. asi viac ako pred 5-6 rokmi keď som to videl prvý krát. odporúčam všetkým parodiofilom :)(31.12.2014)

• karhy

Je to fakt blbost tento film, ale aspoň jednu hviezdičku dávam za paródiu na LOTR a Kill Bill :)(1.1.2015)

• jlevcik

Vážný kandidát na nejhorší film všech dob, který se zde odvažuji hodnotit. Film překypuje rádoby-vtipnými absurditami, kde místo záchvatu smíchu se chce člověku plakat, slabší povahy odprásknout se. Ano taková blbost to je.(1.1.2015)

• bratr_jezek

Ta jedna hvězda je za hlavní hrdinku, která je sympatická i přes dementní scénář, kde si představují parodii na romantické filmy tak, že vezmou libovolné scény z několika filmů, násilně se pospojují a bude to zábava. Jenže když si vyberete scény, které už v originále měly plnit komickou složku a občas ani tam moc vtipné nebyly, tak to nefunguje! Tady to navíc téměř vždy chytne snahu o fekální či nechutný humor, takže místo zábavy jen nechápavě vrtíte hlavou.(2.1.2015)

• andydufrsn

Po silvestrovské půlnoci konečně přišlo něco na co se dalo v telce aspoň trošku koukat, byť se jedná jen o další těžce pubertální komedii, kde byste střípky či alespoň záblesky zdravého rozumu hledali marně!(5.1.2015)

• InaS

Kopa nechutností, 'vtipné' za každou cenu. Je to nesmyslná parodie asi tak na 40 filmů najednou. Ten nejodpornější fekální a buranský humor v jednom balení. A pozor dámy a pánové! Oni natočili ještě přibližně jednu dost podobnou mistrovskou práci v oboru shazování lidstva dolů z potravního řetězce a vůbec všech dalších řetězců a žebříčků (Děsnej biják)! Tak si tu pomalou sebevraždu vlastní sebeúcty užijte!(2.4.2015)

• Dzejar

Vrchol hnusu trapnosti nevkusu co nemá s parodií nic společného . . .(8.4.2015)

Nechapu jak nekdo muze oznacit tenhle film za odpad kdyz je to parodie je to fakt prdel ja se nasmal !! 70%(8.4.2015)

• mikinko51

Neskutočná blbosť. Jedna z mála paródií, kde som sa ani raz nezasmial, ktorá je totálne nudná a trápna. Po 40-tich minútach som to už vzdal a radšej som to vypol .... Takto to dopadne, ked parodiu robi niekto, kto nema absolutne ziadny zmysel pre humor ....(9.4.2015)

• ISellPy

Na tenhle film jsem se podíval s donucením svého kamaráda. 79 minut této patetické rádoby vtipné zrůdnosti mi navodilo chuť se zabít. Nechápu jak to autorovi filmu může připadat vtipné a že se tomu někdo zasměje, ale jestli se někomu líbí kočka co 2 minuty v kuse prdí, nebo vymačkávání obřího beďaru, jehož hnis ve finále vytryskne jako protržení přehrady. Je to jen další trapný a ubohý snímek dnešního teenagerského humoru, nic víc. Pokud ovšem naleznete odvahu se na film podívat, tak aspoň v případě pokud nutně potřebujete dostat rakovinu očí a uší.(28.8.2015)