Děsnej doják

Date Movie

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

• Aleee89

Na film jsem se chtěla podívat a říkala jsem si, že to asi bude podobné Scary Movie. Ani Scary Movie nejsou moje oblíbené filmy, beru je jako podprůměrné až průměrné zpestření a to ještě jednou za čas, ale po shlédnutí tohohle hnusu si říkám - bože, to snad nemyslí vážně? A hodnocení na Scary Movie trochu u sebe přehodnocuju, protože ve srovnání s tímto jsou to docela povedené filmy. Tohle bylo trapné, vůbec ne vtipné, spíše ještě nechutné. Herecké výkony, děj, o tom se vůbec nedá mluvit. Hrůza.(26.6.2013)

• Rannveig

Ani Eddie Griffin To Nezachránil!-((8.12.2010)

• Gismo.kv

Neskutečná hovadina...(7.5.2011)

• zipoo

Jedna hvězdička za prvních snesitelných 20 minut. A druhá za "I Say a little prayer". Potom už to bylo horší a horší. Ale přežil jsem to celé.(20.11.2011)

• fortex

no, nekupte to,paráda(4.12.2011)

• dandislav1991

Je smutné když parodie se sama stane parodií na film.(20.3.2012)

• figliar

Neskutočná zlátanina všetkého možného, ktorá nemá hlavy ani päty. Ale sem-tam sú tam vtipné hlášky. Sú aj lepšie, ale aj horšie paródie.(28.5.2012)

• katzo

Jednu hviezdičku za Sophie Monk :)(5.5.2013)

• Ondr@932

Hrozná hovadina!!! Ale viděl jsem ještě větší ... Takže tu 1 * dám :-)) 20%(4.7.2013)

• Philipus

Že bych to hned házel do odpadu?! Vůbec ne. Sem tam jsem se celkem zasmál. Na druhou stranu, co byste od parodií čekali :-).(10.9.2013)

• AxelWers

Nad niečím som sa pousmial, ale film s tak plytkým dejom som snáď ešte ani nevidel.(9.9.2014)

• Gixian

Na silvestra, s alkoholem v krvi a spánkovou deprivací na pochodu, je to fajn jednohubka. Zbytek roku se tomu vyhněte obloukem!(1.1.2015)

• Dimo

Ty vole! To má být jako vtipný kocour, který tlačí průjem na záchodové míse, potom si vytře a zapálí sirku ?!? Přitom ho sleduje u dveří záchodu nějakej chalan, který se tváří rádoby znechuceně a celá tahle úchvatná scénka trvá asi tak dvě minuty? Ach, to byla hrůza hrůz. Plné trapně ohraných scén alá říhání, prdění, průjem, drškopády, sražení autem a pád někoho (něčeho) na něčí hlavu. Trapné až za roh. Odpad odpadů to ale není. Začátek filmu, který je i v traileru je asi tak nejvtipnější moment celého filmu. Takže půl hvězdy, ale trpěl jsem u toho jen kvůli kamarádovi, který mi tento počin půjčil. Nevěděl jsem do čeho jdu bylo to strašné, ale přežil jsem bez úhony. 8%(29.11.2006)

• Lichty

Jedna z nejhorších parodií poslední doby, vedle které je i čtvrtý díl Scary Movie akademickým trhákem. Nevtipná snůška scén z jiných filmů, které jsou prakticky všechny pitomé a naprosto nefungující. Jediný úsměv u mne vyloudila variace na Pan a Paní Smithovi, která je kupodivu vyvedena na poměry slušně, ale jiné scény, jenž parodují bizarní komedie (Napoleon Dynamite, Meet the Parents) mne nechali jen nechápavě zírat. PS: Co je vtipného na tom, jak kočka půl minuty kadí do mísy? Celý sál se totiž celou dobu smál...(10.3.2007)

• R.I.P.

Mám v oblibě ulítlé komedie, ale tohle je sračka.(28.9.2007)

Ani nevím proč, ale mě to pobavilo.(4.12.2007)

• mirak2

Mam rad Allyson Hannigan ale toto je nechutna kravina(2.2.2009)

• raiN[ratm]

Vždy sa sám sebe neskôr čudujem, že som vôbec márnil čas sa na niečo podobné dívať ..(8.6.2009)

• Laborant

Děsný to opravdu bylo ale že by mě to dojalo??(10.12.2009)

• IronRocky

Hrozně trapná parodie u který jsem se vůbec nebavil.(10.12.2009)

Chtěl jsem dát jednu hvězdičku za to, že tam aspoň nebylo tolik odporností, jakých je v poslední době u parodíí zvykem. Pak jsem přidal jednu, že jsem neusnul. A ta třetí??? Nevim.(10.12.2009)

1 6 9 10 11 12 13 14 15 17 22