poster

Děsnej doják

 • USA

  Date Movie

 • Slovensko

  Strašná haluz

 • Velká Británie

  Date Movie

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

Komentáře uživatelů k filmu (422)

 • Aleee89
  *

  Na film jsem se chtěla podívat a říkala jsem si, že to asi bude podobné Scary Movie. Ani Scary Movie nejsou moje oblíbené filmy, beru je jako podprůměrné až průměrné zpestření a to ještě jednou za čas, ale po shlédnutí tohohle hnusu si říkám - bože, to snad nemyslí vážně? A hodnocení na Scary Movie trochu u sebe přehodnocuju, protože ve srovnání s tímto jsou to docela povedené filmy. Tohle bylo trapné, vůbec ne vtipné, spíše ještě nechutné. Herecké výkony, děj, o tom se vůbec nedá mluvit. Hrůza.(26.6.2013)

 • ivishka
  *

  Znám teda mnohem lepší parodie , ale pár filmů opravdu trefili..většina byla ale velice nevhodná a to je jistě také důvod proč se to vysílalo opět na nově a dokonce kolem půlnoci..Čemu jsem se tedy opravdu nesmála byla parodie na Pretty woman,kterou miluju..(28.5.2012)

 • ScarPoul
  odpad!

  ono je to podla mna nepochopené umelecké dielo. hahaha no vážne(24.8.2007)

 • spaceboyCZ
  **

  Ale vzdyt zas tak spatny to nebylo :D, pravda, koukal jsem na to pod vlivem pul flasky cervenyho, ale mam pocit, ze jsem se smal docela hodne :)). Svuj ucel to splnilo...pobavilo me to...vic od takoveho filmu necekam :)(25.5.2006)

 • Květula
  odpad!

  Prvních deset minut vypadal můj obličej zhruba takto: 8-O !!!! A pak přišlo to otřesné poznání: "Panebože, to je Lily!!!" (příznivci HIMYM jistě chápou). To bolelo. Strašně. Dál už jsem se nemohla dívat.(24.7.2008)

 • katasta
  odpad!

  Jedním slovem prostě trapný.(2.2.2009)

 • Dale
  odpad!

  Nechápem, ako vôbec môže niekoho napadnúť natočiť niečo tak úbohé a nechutné, čo má od paródie tak ďaleko ako Maďar od Slotu. Ale možno ľuďom, čo majú IQ menej ako 20 to príde vtipné...(26.4.2010)

 • SexyAjinka
  odpad!

  Viděla jsem 20 minut a chtělo se mi zvracet! Víc jsem nezvládla a přesto hodnotím, protože jsem jednoduše musela vyjádřit svůj názor. Já mám parodie docela ráda, ale tohle je doslova odpad a ani se nesnaží to nijak změnit.(3.3.2013)

 • sidzej
  odpad!

  niečo tak nechutné, príšerné a odporné som ešte nevidel. Zatiaľ sa jedná o najväčšiu sračku akú som vo svojom krátkom biednom živote videl. Maximálne nevkusné, nevtipné. Pod pojmom romantická komédia si dokážem predstaviť čokoľvek ale tomuto by som dal nálepku horor pretože tento "film" ma vážne vydesil. Pri pozeraní tohto odpadu spomedzi odpadov ma napadli dve veci.1- ako som to dokázal vydržať pozerať dokonca. 2- koľko hladných krkov v Afrike by za tie prachy nakŕmili...........ach, áno. Napadla ma ešte jedna vec...ak to takto pôjde ďalej(a to pôjde, keď nám tvorcovia tohto paskvilu naservírovali najnovšie Epic movie)Armageddon tu bude čo nevidieť..........(9.7.2007)

 • ladko
  odpad!

  Tvorcovia tohto a Epic movie musia brať veľmi ťažké drogy a vo veľmi veľkom množstve a veľmi veľmi často. To snáď ani nie je možné aby toto mohli vážne myslieť...WTF????(15.1.2008)

 • Tommassi3
  *

  "Proč mě pořád oblíkáš do těch teploušskejch kovbojskejch šatů ?? Vezmu to lízátko a narvu ti ho do prdele !!" ;)(1.1.2015)

 • Kryton
  odpad!

  Jen jedna nebo dvě vtipná scena nezachrani cely film. Zaručeně celý filmovy prumysl , ale zachrani až dvojice Jason Friedberg a Aaron seltzer prestanou delat filmy. Absolutně nechapu jak to mohlo v USA vydělat. Zrejme tito dva lidi zkoupili po cele Americe listky , aby mohly i nadale dokazovat , že parodie a celkově komedie umí kdekdo jen ne oni.(28.8.2007)

 • mysiak
  odpad!

  Obludnosť gigantických rozmerov, kde sa hádžu filmy do jedného vreca a je tu veľmi zle navarený parodický guláš...(10.7.2008)

 • Paxxx.cz
  **

  Takový myšmaš gegů z hodně velkého počtu filmů. A jak to u parodii bývá jsou tu vtipy trapné a vtipy, které rozesmějí. Trapné vtipy převažují, ale někdy jsem se celkem nasmál.(9.5.2009)

 • JJ.Gibson
  *

  Kristova noho!!!!! To bylo děsný!!!! Už nechci!!!!! Otázka proč dávám hvězdičku, má jednoduchou odpověď : za parodii na Pan a Paní Smithovi a za píseň u slavnostní večeře. Jinak bych ten film zahodil a spálil...(4.8.2006)

 • numi
  odpad!

  Jestli vám nepřipadá vtipné, když otřesně vypadající pokus o živého kocoura doslova šoustá vysušenou mrtvolu zemřelé babičky, a to přesně tři minuty poté, co jste ho dvě minuty sledovali, kterak úzkostlivě prožívá hlasitý průjem na záchodové míse, pak od tohohle dejte ruce pryč. Jinak doporučuju kilo travky, proložit ji Red Bullem s vodkou a pak se možná místy fakt i zasmějete. [září 2008](1.9.2008)

 • speedy3
  *

  Doják? Jojo je to fakt k pláči...(14.11.2009)

 • SaNcHeZ_cz
  odpad!

  Jeden z těch snesitelnějších avšak i přesto tupě natočený, s minimem normálního humoru a bez špatky talentu. Ovšem i v tomto nánosu nečeho, co zanechalo stádo koní se dají najít vtipné okamžiky. Spočítat se ovšem dají na prstech jedné ruky po amputaci několika prstů.(6.11.2010)

 • havLord
  *****

  Dokonale do krajnosti přehnané. V podstatě hraná obdoba South Parku...... tak jako Disaster Movie, tohle je ideální volba pro úterní večer ... zavoláte kamarádovi, dvěma, třem ... něco pošmelíte ... a už se vezete =)(4.3.2009)

 • J3dla
  odpad!

  Co je to parodie? Žánr, který si dělá legraci z úspěšných snímků, ironickým či satirickým způsobem. Typický rys - mělo by to být strašně vtipné. Co je Date Movie? Parodie, která není vůbec vtipná. Nevěříte? Tak se přesvěčte sami.(20.2.2006)

 • UncleG
  odpad!

  Nechutné až k zblití. A tentokrát nejde o slovní obrat. Chápu, že se nedají točit jen inteligentní filmy s charakterními herci a vytříbeným humorem, ale co je moc, to je příliš. Něco tak strašlivě odpornýho aby člověk pohledal a scény, které jsem zahlíd před tím, než jsem tenhle film poslal dálkovým ovladačem do věčných lovišť, mě budou pronásledovat ještě hodně dlouho. Tenhle pokus o komedii je ryzí exkrement. Zhovadilost. Nejnižší možná úroveň, kam až se dá klesnout. Absolutní dno. Aarone Seltzere a Jasone Friedbergu, jestli existuje něco jako peklo, mají tam pro vás připraveno Lože Vyvrhelovo. Pak budete litovat, že vás matka z lůna kdy vyvrhla. Stejně jako toho litujou ti, kteří si ještě udrželi poslední zbytky vkusu.(8.12.2010)