Děsnej doják

Date Movie

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

• Kryton

Jen jedna nebo dvě vtipná scena nezachrani cely film. Zaručeně celý filmovy prumysl , ale zachrani až dvojice Jason Friedberg a Aaron seltzer prestanou delat filmy. Absolutně nechapu jak to mohlo v USA vydělat. Zrejme tito dva lidi zkoupili po cele Americe listky , aby mohly i nadale dokazovat , že parodie a celkově komedie umí kdekdo jen ne oni.(28.8.2007)

• tron

„Vy ste boli zasnúbení?“ – „Išlo skôr o sex.“ Hoci sa mi páčia inteligentné komédie MÔJ BRATRANEC VINNY, ZOOLANDER a TROPICKÁ BÚRKA, v poslednom čase zisťujem, že prestávam nenávidieť záchodové bláznivé komédie bez IQ, scenára a hereckých výkonov a že mi na nich spravidla neprekáža ani tak to, že sú v nich hovná, ale že je v nich MÁLO hovien. Zabite ma. Divák (niektorý) proste pri týchto sračkách fajn zrelaxuje. Samozrejme, musí zabudnúť na doby, kedy paródia mala rozpočet, kvalitný scenár a herci v nej podávali miestami takmer oscarové výkony. Dnes je tam natrepané všetko a najväčšou hviezdou v obsadení je Carmen Electra. Smršť primitívnych gagov je ale natoľko masívne mohutná, že zúbožený divák nezvládne situáciu a vyprskne od smiechu (sex-kocúr, Guča mužských chlpov, „Predstavte si chlpatú mrkvu.“, vyrážka, „Pripravil ho o panictvo.“). Nikdy si však asi nezvyknem na to, že noví tvorcovia paródií parodujú nielen vážne filmy (PÁN PRSTEŇOV, KING KONG, KILL BILL), ale i komédie; je bizarné robiť si srandu z vecí, ktoré boli vtipné už v originály (PÁN A PANI SMITHOVCI, ŤAŽKO ZAMILOVANÝ).(9.6.2009)

• Shit

Tak tohle opravdu na Scary Movie ani zdaleka nemá, většina vtipů vyšumí do ztracena a některý sou skoro až trapný, ale zase na druhou stranu někdy jsem se docela i bavil. Velkej problém filmu je, že servíruje jednu parodující scénu za druhou a zvůtcům je celkem jedno jestli to vůbec souvisí s příběhem, prostě je napadlo nějaká vtipná scéna z nějakých romantických komedií a rovnou jí šoupli do příběhu, pak se z děsnýho bijáku stává jen sled nejrůznějších scének, který jsou jen tak lehce pospojovaný příběhem. Ale i tak to občas vtipný je, tak proto ty 2*(30.11.2006)

• MikeCool

Pokud chcete vidět odpad s velkým "O", podívejte se na tuto americkou, trapnou snůšku scén, při kterých se člověk pousměje nad nehoráznou a kýčovitou trapností. Musím uznat, že mě malinko pobavila parodující scéna na Tarantinův kult Kill Bill, ale to bylo asi to "nejpozitivnější" co jsem v tomto odpadu viděl.(19.1.2014)

• K.I.N.G.

Jeblej hnoják. Člověk, který by tento "film" hodnotil hvězdičkami musí být stejný jako on, protože tam kde končí sranda, začíná beznaděj a zoufalství a tam, kde končí beznaděj a zoufalství začíná děsnej doják. Do té doby, než jsem dokázal vidět asi 20 minut tohoto jsem tvrdil, že nejhorší film všech dob, který jsem zažil je velkej biják (vyjma třeba kamenáků, které jsem nedokázal vidět víc než 5 minut). Ted' už to asi tvrdit nemohu.(10.5.2009)