poster

Děsnej doják

 • USA

  Date Movie

 • Slovensko

  Strašná haluz

 • Velká Británie

  Date Movie

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • maverick10
  *

  Ja proste miluju blaznive parodujici filmy. Ale co bylo tohle? Chvilema....ne to neni to spravne vyjadreni.........po vetsinu filmu trapne(radoby humorne)scenky, parodujici nejruznejsi filmy. To uz se tvurci nezmuzou na nic inteligentnejsiho nez na kocoura sediciho na zachode a vydavajiciho neuveritelne zvuky?? Nebo co ta depilace hrudi usty??? Pri techto scenkach jsem se citil dost trapne, ze se na to vlastne vubec divam. Ve filmu byly snad jen dve svetlejsi mista a to scenka v pozadi s Michaelem Jacksonem a (kdyby to nezkazili tim kopancem do Gandalfova rozkroku)scenka s hobbitama ve zlatnictvi.Proto vlastne i ta jedna hvezdicka(18.12.2006)

 • Dudek
  odpad!

  ''Sakra, ta Scary movie je docela legrační záležitost a dokonce má i úspěch. Navíc parodovat nějaký jiný snímek přece nemůže být tak těžké... Dokonce se to zdá jako velice snadná cesta k úspěchu. Co kdybychom to zkusili také, jen místo hororu vezmeme romantické komedie?" Tak nějak takhle nejspíše přemýšleli dva chytráci, kteří se rozhodli natočit film s velice originálním názvem Date Movie. Vzít si na paškál romantické filmy se ovšem již pár minut od samotného začátku začne ukazovat jako opravdu špatná volba. Parodovat komediální scény totiž není nijak lehká věc a při nejlepším lze z dané situace vytěžit alespoň trapnou scénku, díky které divákovi alespoň trochu cukne koutek. Ono je slovo scénky vůbec u tohohle děsu příznačné, protože se skládá z více či méně zhovadilých scének, ale nechme toho, i tenhle film může přinést radost, tedy jen někomu. Například já jsem na něj šel jen pod podmínkou, že se přítelkyně podívá na Hills have eyes... :) 5%(28.4.2006)

 • lennyd
  *

  Julia Jones (Alyson Hannigan) sní, jako každá holka, o té pravé lásce - jenže ta se jí neustále vyhýbá (ani není divu, Julia váží asi 250 kilo a celkově je docela odpudivá). A tak navštíví láskoporadce Hitche (Tony Cox), který jí má dopomoci k jejímu vytouženému sny. Nejdříve jí ale musí vzít do autoklempírny, aby jí automechanici trošku vylepšili fasádu - a hle, je z ní kočka. Nyní se konečně může seznámit se svým vysněným princem Grantem (Adam Campbell). Oba ale musí nejdříve o své lásce přesvědčit své rodiče a musí se vyhnout nástrahám v Grantově nejlepším příteli .. ehm přítelkyni, sexbombě Andy (Sophie Monk)... Parodie mají jednu velkou výhodu, že se na ně vždycky dá alespoň jednou podívat. Sice si člověk pak řekne, jaká to byla sračka, ale tím jedním shlédnutím až tak velké újmy nedojde (navíc může hádat, které všechny filmy si parodie bere na paškál). Děsnej doják není v tomto ohledu ničím vyjímečnej, a určitě už se na něj znovu dívat nebudu. Některé vtipy se povedly více, některé naopak méně a ani fekálnímu humoru se nevyhneme (naštěstí jen ve zvukové formě - kocour na wc)...(12.1.2010)

 • Aleee89
  *

  Na film jsem se chtěla podívat a říkala jsem si, že to asi bude podobné Scary Movie. Ani Scary Movie nejsou moje oblíbené filmy, beru je jako podprůměrné až průměrné zpestření a to ještě jednou za čas, ale po shlédnutí tohohle hnusu si říkám - bože, to snad nemyslí vážně? A hodnocení na Scary Movie trochu u sebe přehodnocuju, protože ve srovnání s tímto jsou to docela povedené filmy. Tohle bylo trapné, vůbec ne vtipné, spíše ještě nechutné. Herecké výkony, děj, o tom se vůbec nedá mluvit. Hrůza.(26.6.2013)

 • Mahalik
  odpad!

  Hmm, tohle je fakt hrůza. Tohle má být parodie? Tohle je od 2 ze 6 scénáristů Scary Movie? Jediný klad na téhle hrůze je Alyson Hannygan (protože mám pro ní slabost), ale toť vše! Vtipy jsou nedotažené do konce a když se najde konečně něco normálního zvrhne se to v nechutnou kravinu. Pokud se přesto budete na tento výtvor chtít podívat, dám vám radu: Až uvidíte scénu s basketbalem připravte si kýbl!(25.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace