Děsnej doják

Date Movie

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

• Ryuuhei

Neskutečná magořina, nad kterou zůstává rozum stát. Ale jasně cílená. Typický film pro takové ty večery s lidmi, kteří se těší konzumaci omamných látek. No, jelikož k takovým nepatřím a film jsem zhlédl v rámci normálního zájmu v kinematografii (i když zde docela omylem), zhruba polovinu filmu jsem jen nechápavě koukal a pak se snažil poznat co nejvíc referencí na jiné filmy (dobře, došly mi jen tři). Hovadina bez inteligence, smyslu, naštěstí nemyšlená ani trochu vážně.(8.8.2016)

• Flyer

Ta hvězička, kterou tomuto filmu dávám, je ale hodně s odřenýma ušima. Prakticky 90% filmu se totiž skládá z totálně trapných a nevtipných scének, které na sebe prapodivně navazují ve snaze zparodovat co nejvíce filmů. Těch zbylých 10% je alespoň jakž takž vtipných a tato cifra je i pomyslným hodnocením, jenž tomuto snímku uděluji. (P.S.: pokud se těšíte na Carmen Electru, tak té se dočkáte až v poslední minutě před titulkami).(28.6.2006)

• tron

„Vy ste boli zasnúbení?“ – „Išlo skôr o sex.“ Hoci sa mi páčia inteligentné komédie MÔJ BRATRANEC VINNY, ZOOLANDER a TROPICKÁ BÚRKA, v poslednom čase zisťujem, že prestávam nenávidieť záchodové bláznivé komédie bez IQ, scenára a hereckých výkonov a že mi na nich spravidla neprekáža ani tak to, že sú v nich hovná, ale že je v nich MÁLO hovien. Zabite ma. Divák (niektorý) proste pri týchto sračkách fajn zrelaxuje. Samozrejme, musí zabudnúť na doby, kedy paródia mala rozpočet, kvalitný scenár a herci v nej podávali miestami takmer oscarové výkony. Dnes je tam natrepané všetko a najväčšou hviezdou v obsadení je Carmen Electra. Smršť primitívnych gagov je ale natoľko masívne mohutná, že zúbožený divák nezvládne situáciu a vyprskne od smiechu (sex-kocúr, Guča mužských chlpov, „Predstavte si chlpatú mrkvu.“, vyrážka, „Pripravil ho o panictvo.“). Nikdy si však asi nezvyknem na to, že noví tvorcovia paródií parodujú nielen vážne filmy (PÁN PRSTEŇOV, KING KONG, KILL BILL), ale i komédie; je bizarné robiť si srandu z vecí, ktoré boli vtipné už v originály (PÁN A PANI SMITHOVCI, ŤAŽKO ZAMILOVANÝ).(9.6.2009)

• Mahalik

Hmm, tohle je fakt hrůza. Tohle má být parodie? Tohle je od 2 ze 6 scénáristů Scary Movie? Jediný klad na téhle hrůze je Alyson Hannygan (protože mám pro ní slabost), ale toť vše! Vtipy jsou nedotažené do konce a když se najde konečně něco normálního zvrhne se to v nechutnou kravinu. Pokud se přesto budete na tento výtvor chtít podívat, dám vám radu: Až uvidíte scénu s basketbalem připravte si kýbl!(25.10.2006)

• blackrain

Parodie by měly především pobavit a rozesmát vás až vás bude břicho bolet od smíchu, ne vás přivádět do rozpaků svou trapností. Od takových filmů nemůžete chtít nic jiného, než to, že vám předhodí spoustu odkazů na jiné slavné filmy v poněkud odlehčené formě. Doják si utahuje z romatických komedií, ale určitě poznáte i jiné. Pokud máte radši Bláznivou střelu a Žhavé výstřely, pak vás stejně jako mě bude očekávat velké zklamání. Parodie už bohužel nejsou to, co bývaly.(18.6.2009)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Žena zobrazená v reklamě na reality show, do které se přihlásí Julia, je doublerka herečky Alyson Hannigan. (HappySmile)

• - Carmen Electra byla za svůj výkon ve filmu v roce 2006 oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku ve vedlejší roli. (Pepinec)