Děsnej doják

Date Movie

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

• sidzej

niečo tak nechutné, príšerné a odporné som ešte nevidel. Zatiaľ sa jedná o najväčšiu sračku akú som vo svojom krátkom biednom živote videl. Maximálne nevkusné, nevtipné. Pod pojmom romantická komédia si dokážem predstaviť čokoľvek ale tomuto by som dal nálepku horor pretože tento "film" ma vážne vydesil. Pri pozeraní tohto odpadu spomedzi odpadov ma napadli dve veci.1- ako som to dokázal vydržať pozerať dokonca. 2- koľko hladných krkov v Afrike by za tie prachy nakŕmili...........ach, áno. Napadla ma ešte jedna vec...ak to takto pôjde ďalej(a to pôjde, keď nám tvorcovia tohto paskvilu naservírovali najnovšie Epic movie)Armageddon tu bude čo nevidieť..........(9.7.2007)

• wosho

Tak jsem našel dost vnitřní síly se podívat na parodii od toho dua proklínaných tvůrců filmů s nízkým hodnocením. A byl jsem mile překvapen. Čekal jsem, že na mě budou útočit tupým humorem plného nevtipných vulgarit a nechutností a litry tělních tekutin. A ono skoro z tohodle nic. Humor byl však z 90% nevtipný a jen občas něco ve mě vyvolalo jemný úsměv na tváři. Problémem tu je nulový děj, který chatrně lepí scénky z jiných filmů, klipů, účasti kopií celebrit, či skutečných celebrit (narážky na King Konga co laškuje s Carmen Electrou byla roztomile sexy s rázným koncem). Režie je nevýrazná, místy neskutečně amatérská. A hlavně zde úplně chybí nějaký herec-komik co by dal humoru dostatečnou podobu.Celkově je Děsný doják nevtipná parodie, jenž není nechutná a trapnost z ní čpí jen místy.(10.12.2009)

• Mahalik

Hmm, tohle je fakt hrůza. Tohle má být parodie? Tohle je od 2 ze 6 scénáristů Scary Movie? Jediný klad na téhle hrůze je Alyson Hannygan (protože mám pro ní slabost), ale toť vše! Vtipy jsou nedotažené do konce a když se najde konečně něco normálního zvrhne se to v nechutnou kravinu. Pokud se přesto budete na tento výtvor chtít podívat, dám vám radu: Až uvidíte scénu s basketbalem připravte si kýbl!(25.10.2006)

• Deimos

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +dobré obsazení, hudba, postavy, občas vtipné -především však naprosto nechutné, spoustu tělních tekutin/// Napoleon Dynamit, Těžce zamilován, Nesvatbovi, Riskni to s Polly, Moje tlustá řecká svatba, Star Wars, Mr. and Mrs. Smithovi, Jeho fotr to je lotr, Hitch: Lék pro moderního muže a určitě jsem něco vynechal. Slušnej výčet z něhož můžou tvůrci vycházet. Nebýt těch nechutností, dám klidně i 3*, pač nosnej příběh to překvapivě mělo a několik trefných parodíckých scének taky. Bohužel ale s těma nechutnostma se mi moc nechou dávat ani ty 2*, ale co nadělám když to mají dobře natočené./// Celkem 49%///(9.1.2008)

• 2-Xtreme

Film chce byt tak nasilu vtipný, že to je až trápne. Miestami sa dačo dialo s mojou perou a niejak sa mykala. Hovorím si, asi sa usmievam (síce len trochu, ale je to niečo so smiechom), no po pár seknudách to prestalo a počas filu sa to zopakovalo asi tak tri krát. Takže preto také vysoké hodnotenie. Date Movie je hanba parodií. Celá recenzia: TU(15.10.2010)

• - Scéna, v ktorej Andy (Sophie Monk) umýva auto, je paródiou slávnej reklamy I Love Paris (2005). (Real Tom Hardy)

• - Neslyšící pár ve výtahu hrají Anthony Natale a Andrea Ferrel, kteří si zde zopakovali / zprarodovali svou scénu z Jerryho Maguirea (1996). (HappySmile)

• - Carmen Electra byla za svůj výkon ve filmu v roce 2006 oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku ve vedlejší roli. (Pepinec)