Děsnej doják

Date Movie

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

• Deimos

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +dobré obsazení, hudba, postavy, občas vtipné -především však naprosto nechutné, spoustu tělních tekutin/// Napoleon Dynamit, Těžce zamilován, Nesvatbovi, Riskni to s Polly, Moje tlustá řecká svatba, Star Wars, Mr. and Mrs. Smithovi, Jeho fotr to je lotr, Hitch: Lék pro moderního muže a určitě jsem něco vynechal. Slušnej výčet z něhož můžou tvůrci vycházet. Nebýt těch nechutností, dám klidně i 3*, pač nosnej příběh to překvapivě mělo a několik trefných parodíckých scének taky. Bohužel ale s těma nechutnostma se mi moc nechou dávat ani ty 2*, ale co nadělám když to mají dobře natočené./// Celkem 49%///(9.1.2008)

• LaciLC

Nevtipný, trápny, nechutný, zle zahraný a natočený odpad. Nikdy viac! Som fanúšikom bláznivých komédií alebo paródií a napr. Scary Movie považujem za výbornú záležitosť, ale toto malo čo znamenať?! Hanbil som sa za tvorcov, hanbil som sa za hercov, hanbil som sa za seba, že som sa vôbec niečo podobné odhodlal pozerať. Trapas najväčšieho kalibru...(6.6.2007)

• Kryton

Jen jedna nebo dvě vtipná scena nezachrani cely film. Zaručeně celý filmovy prumysl , ale zachrani až dvojice Jason Friedberg a Aaron seltzer prestanou delat filmy. Absolutně nechapu jak to mohlo v USA vydělat. Zrejme tito dva lidi zkoupili po cele Americe listky , aby mohly i nadale dokazovat , že parodie a celkově komedie umí kdekdo jen ne oni.(28.8.2007)

Hlášky: Frank Jones: - "Julia zmínila vaše příjmení. Jak se to vyslovuje?" Grant Funkyerdoder: - "Tak jak se to píše." (Pauza.) "J-E-B-U-V-Á-M-D-C-E-R-U." Frank Jones: - "JebuVámDceru?" & Andy: - "Tolik jsem o tobě slyšela. Grant říkal, že jsi půvabná, ale nezmínil se, že jsi plochá." & Frank Jones: - "Když jsme se poprvé brali s maminkou, sotva jsme se znali. Byla to zprostředkovaná svatba, stěží jsem mluvil anglicky." Julia Jones: - "Tati, vyrostl jsi v Jersey." Frank Jones: - "Snažím se ti něco vysvětlit." & Carmen Electra: - "Mám ráda chlupatý chlapy."(1.3.2009)

• DannyJ

Od dob Scary Movie 4 nenávidim všechny filmy z tohohle odvětví filmovejch parodií. Ale tohle je fakt nejhorší ze všech! (samozřejmě sem neviděl všechny, protože na to fakt nemám sílu) Proč mi tohle někdo dělá. Pro mě to byl film plnej utrpení, na kterej sem koukal jenom abych se mučil za svoje hříchy!(30.10.2012)

• - Carmen Electra byla za svůj výkon ve filmu v roce 2006 oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku ve vedlejší roli. (Pepinec)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Žena zobrazená v reklamě na reality show, do které se přihlásí Julia, je doublerka herečky Alyson Hannigan. (HappySmile)