Děsnej doják

Strašná haluz

Date Movie

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

To ještě duo Friedberg/Seltzer mělo ohledně režie ještě nějaké kulky v zásobníku. Později je však rychle vystříleli, nějak jim to stouplo do hlavy a jejich parodie začaly stát za prd. Tohle je ještě pro mě dost často příjemně zábavné. Výšin králů parodií to nedusahuje, ale pobaví to. Mám rád úvodní taneční scénu a výtahovou scénu ke konci. Je to přesně ta dutá, tupá a debilní parodie, která vám může sednout.(26.10.2016)

• Genero

Komentáře na CSFD.cz formulujeme kulantně, nepoužíváme zbytečné vulgární výrazy, abychom tím nepohoršili inteligentnější, rozumněji uvažující kolegy a nekazili zdravý vývoj dětského čtenáře. Svůj názor vyjadřujeme srozumitelně, aby z něj tak byly patrné naše osobní pocity z komentovaného díla i ostatním uživatelům. Protože v případě tohoto veledíla jsou veškerá slova a vulgární výrazy zbytečnost, rozhodl jsem se na tomto místě v brzké době zveřejnit fotografii Seltzerova ztopořeného pohlavního údu zaraženého až po kořen ve Freidbergově řitním otvoru jako poctu oběma fachmanům za nezapomenutelný zážitek.(24.11.2011)

Dalsi z tech druhu filmu, ktery jsou tak dementni, az jsou docela vtipny. Prvnich zhruba 20 minut je pekelne sviznejch, jeden for za druhym a docela slusny, ale v momente, kdy je dlouhej zaber na kocku na hajzlu, uz filmu trochu dojde stava a od ty doby uz se jedna o prumernou parodii, kde je sem tam nejakej dobrej vtip. Ale rozhodne bych podle hodnoceni cekal vetsi sracku, nejaky veledilo to neni, ale v ramci zanru to je slusnej prumer. Co se tyce pribehu, tak to je fakt "desnej dojak", takze se muzete tesit na ruzny scenky z romantickejch komedii, ktery vetsinu casu dobre drzej pohromade. Jenze to tvurcum nestacilo a tak museli sem tam hodit do deje nejakou radoby vtipnou scenku, ktera je tam navic a nema s dejem nic spolecnyho. Sesla se tady docela dobra parta hercu, ktera je pro danej zanr v pohode. Diky svy delce a docela slusnymu tempu jsem se nestih nudit a obcas jsem se i zasmal, takze nevidim duvod, proc tenhle film uplne odstrelit.(8.10.2006)

• lennyd

Julia Jones (Alyson Hannigan) sní, jako každá holka, o té pravé lásce - jenže ta se jí neustále vyhýbá (ani není divu, Julia váží asi 250 kilo a celkově je docela odpudivá). A tak navštíví láskoporadce Hitche (Tony Cox), který jí má dopomoci k jejímu vytouženému sny. Nejdříve jí ale musí vzít do autoklempírny, aby jí automechanici trošku vylepšili fasádu - a hle, je z ní kočka. Nyní se konečně může seznámit se svým vysněným princem Grantem (Adam Campbell). Oba ale musí nejdříve o své lásce přesvědčit své rodiče a musí se vyhnout nástrahám v Grantově nejlepším příteli .. ehm přítelkyni, sexbombě Andy (Sophie Monk)... Parodie mají jednu velkou výhodu, že se na ně vždycky dá alespoň jednou podívat. Sice si člověk pak řekne, jaká to byla sračka, ale tím jedním shlédnutím až tak velké újmy nedojde (navíc může hádat, které všechny filmy si parodie bere na paškál). Děsnej doják není v tomto ohledu ničím vyjímečnej, a určitě už se na něj znovu dívat nebudu. Některé vtipy se povedly více, některé naopak méně a ani fekálnímu humoru se nevyhneme (naštěstí jen ve zvukové formě - kocour na wc)...(12.1.2010)

• wosho

Tak jsem našel dost vnitřní síly se podívat na parodii od toho dua proklínaných tvůrců filmů s nízkým hodnocením. A byl jsem mile překvapen. Čekal jsem, že na mě budou útočit tupým humorem plného nevtipných vulgarit a nechutností a litry tělních tekutin. A ono skoro z tohodle nic. Humor byl však z 90% nevtipný a jen občas něco ve mě vyvolalo jemný úsměv na tváři. Problémem tu je nulový děj, který chatrně lepí scénky z jiných filmů, klipů, účasti kopií celebrit, či skutečných celebrit (narážky na King Konga co laškuje s Carmen Electrou byla roztomile sexy s rázným koncem). Režie je nevýrazná, místy neskutečně amatérská. A hlavně zde úplně chybí nějaký herec-komik co by dal humoru dostatečnou podobu.Celkově je Děsný doják nevtipná parodie, jenž není nechutná a trapnost z ní čpí jen místy.(10.12.2009)

• - Neslyšící pár ve výtahu hrají Anthony Natale a Andrea Ferrel, kteří si zde zopakovali / zprarodovali svou scénu z Jerryho Maguirea (1996). (HappySmile)

• - Carmen Electra byla za svůj výkon ve filmu v roce 2006 oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku ve vedlejší roli. (Pepinec)

• - Žena zobrazená v reklamě na reality show, do které se přihlásí Julia, je doublerka herečky Alyson Hannigan. (HappySmile)