Děsnej doják

Date Movie

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

• Elleannie

Přestože mám komedie takového stylu ráda, tady mi to přišlo krapet přehnané. Ano, jsou tady světlé chvilky, místy jsem se docela nasmála, ale převažují spíše troufám si říct až trapné chvilky, kdy jsem opravdu nevěděla, co si mám myslet. Například scéna s kočkou, která vykonává svou potřebu na toaletě pro lidi, mi v první chvíli přišla vtipná, ale jakmile trvala déle než 10 sekund a pak ještě déle, přišlo mi to spíše nechutné. Každopádně podívat se na to dá.(1.5.2011)

• Mahalik

Hmm, tohle je fakt hrůza. Tohle má být parodie? Tohle je od 2 ze 6 scénáristů Scary Movie? Jediný klad na téhle hrůze je Alyson Hannygan (protože mám pro ní slabost), ale toť vše! Vtipy jsou nedotažené do konce a když se najde konečně něco normálního zvrhne se to v nechutnou kravinu. Pokud se přesto budete na tento výtvor chtít podívat, dám vám radu: Až uvidíte scénu s basketbalem připravte si kýbl!(25.10.2006)

• blackrain

Parodie by měly především pobavit a rozesmát vás až vás bude břicho bolet od smíchu, ne vás přivádět do rozpaků svou trapností. Od takových filmů nemůžete chtít nic jiného, než to, že vám předhodí spoustu odkazů na jiné slavné filmy v poněkud odlehčené formě. Doják si utahuje z romatických komedií, ale určitě poznáte i jiné. Pokud máte radši Bláznivou střelu a Žhavé výstřely, pak vás stejně jako mě bude očekávat velké zklamání. Parodie už bohužel nejsou to, co bývaly.(18.6.2009)

Je to další z mnoha pardoií na hollywoodskou tvorbu. Film nepostrádá vtip a báječně se u něj bavíte. Tentokrát si tvůrci vzali na paškál takové tituky jako je Deník Bridget Jonsesové, Kill Bill, Pretty Woman, King Kong, Pán prstenů, Pán a paní Smithovi a tak podobně. Parodují se i různé osobnosti šoubiznisu. Michael Jackson, Julia Roberts, Britney Spears. Film je vhodný k pobavení a oddechu. Nižší hodnocení dávám z toho důvodu, protože snímek nemohu považovat za umělecký přínos světové kinematografii.(18.6.2006)

Při sledování tohoto filmu jsem si připadal jako na horský dráze. Některý scénky jsou na 5 hvězdiček, některý jsou zralý na odpad. Tzv. "fekální" humor je opět hojně zastoupen, ale mně tohle nevadí. Bohužel teda neznám některý filmy, který jsou zde parodovaný (Moje tlustá řecká svatba nebo Meet the Fockers), ale přesto jsem se docela zasmál. Když jsem viděl, jaký to tady má hodnocení, tak jsem čekal, že to bude mnohem horší. Nasraly mě jenom dvě věci. 1) Ve filmu hraje pořád nějakej příšernej hip-hop a RnB. 2) Původně jsem myslel, že Carmen Electra tady bude mít jednu z hlavních rolí a ona se tam objevila jenom na pár vteřin až v úplně poslední scéně. No aspoň něco...(15.8.2008)

• - Carmen Electra byla za svůj výkon ve filmu v roce 2006 oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku ve vedlejší roli. (Pepinec)

• - Žena zobrazená v reklamě na reality show, do které se přihlásí Julia, je doublerka herečky Alyson Hannigan. (HappySmile)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)