Neznámý vojín

Scénografie:

Mike Gunn

Kostýmy:

Stewart Meachem

čekal jsem trochu jinou srandu. film mě trošku překvapil. Řekl bych že ke komedii má hodně daleko. Těch pár vtípků z filmu komedii nedělá. Dám tři, ale je to spíš 3 1/2*(19.1.2006)

• zanvalzans

Bieda!Mohlo to dopadnúť horšie,nebyť komického zabávania sa vojakov.Film sa snaží byť tajomný,čo mu rozhodne nevychádza.Je to len zasnežená základňa s utajovanou polomarnicou na armadnych mrzákov.(8.12.2016)

• Spike86

Film o ničem, volovina, sám se divím, že jsem to dokoukal. Děj žádný, bídný scénář. To jaký je to paskvil dobře dokumentuje, že k prostředí vojenské základny v Grónsku hraje country hudba.(11.7.2010)

Žádná komedie, žádné drama, žádná romantika. Zcela nenáročný příběh z vojenského prostředí jedné základny v Grónsku tak trochu vyznívající jako M.A.S.H. Fanynky Jasona Biggse přitáhne jeho účast v hlavní roli, ale nic zvláštního se očekávat nedá. Určité zábavné dějové charakteristiky tu sice jsou, ale jinak film působí cela odpočinkovým dojmem na běžné nedělní odpoledne.(11.2.2018)

• Fiftis

Čakal som trochu inú srandu. Povedal by som že ku komédii má veľmi ďaleko. Ja som si ten film chcel pozrieť práve preto, že to bude super komédia s Jimom Levensteinom. Jedinú vtipnú scénu si vybavujem hneď na začiatku, keď hlavného hrdinu poštípal Vietnamský hmyz. Tých pár vtipov z filmu komédiu nerobí. Je to taká mysteriózna psycho dráma. Máme tu neuveriteľný príbeh o izolácií, vietnamskej vojne, zodpovednosti, láske, šialenstve a ľuďoch celkovo. To všetko v kulisách nekonečného polárneho dňa a noci.(4.1.2015)

• - Transportní letoun C-47, který je k filmu vidění, byl z aktivní služby vyřazen v roce 1975, tedy 4 roky před dobou, do níž je děj filmu zasazen. (Cheeker)