Nukleární cíl

Nuclear Target

Akční / Thriller / Dobrodružný

USA, 2005, 92 min

• ssfan

Je jasné podle hodnocení, že Nukleární cíl nebude nějaký skvělý akčňák. Přesto jsem se u sledování ani moc nenudil. Všechno vypadá bohužel velmi béčkově, ale díky napínavému příběhu se to dá oželet. Ve filmu je poměrně hodně přestřelek, nějaké honičky také najdeme. Škoda, že Wesley nepředvedl nějaké souboje muže proti muži. I přes nízký rozpočet se celkem povedly i scény s letadly. V rámci béček silný nadprůměr, v globálu tak na dvě hvězdy. 45%(25.6.2009)

• lennyd

Painter (Wesley Snipes) je tak skvělý voják, že lepšího americká armáda nemá. Je tedy logické, že právě on je vybrán pro misi v Čečně, kde se místní rebel se svými vojsky zmocnil jaderné elektrárny (taková elektrárna se vždycky hodí, třeba když chcete vyrobit atomovku, že ano). Painter má za úkol označit cíl pro letecký útok a zároveň zachránit zajaté americké vědce (na každé ruské elektrárně jsou přece nějací američtí vědci). Ale během akce zjišťuje, že není vše, jak by mělo být, a že vše může být léčka. Problém je, že je jediný kdo to ví a stíhací letoun už je na cestě ... Co se to proboha děje. Tady se někdo brutálně spletl v obsazení hlavní role, protože ta je jak dělaná pro Dolpha Lungrena nebo Stevena Seagala. Ale že už i Wesley Snipes do takového filmu jde (no jo asi v tom jsou slušný prachy). Jinak jde o kardinální kravinu, kdy nevíte jestli se máte smát nebo brečet (na fotce z ruského satelitu amíci nějakým echt super grafickým programem zjistí, že je vyretušovaná a že tam něco chybí. Tak se kouknou (až teďka?) na svůj satelit a hle, on tam náklaďák, atd). Určitě se filmu vyhněte, jak daleko jen budete moct ...(17.5.2009)

• Falko

Mam rad akcne filmy, ale tento ma neskutocne nudil. Pred par rokmi som mal Wesleyho celkom rad a s Woodym Harrelsonom zohrali celkom dobre dvojky v par inych filmoch, napriklad BILI MUZI NEUMEJI SKAKAT (1992) alebo VLAK PLNY PENEZ (1995) a to si myslim, ze Harrelson dopadol dnes este lepsie, ako Snipes. Cely ten blby scenar bol tak nudny, ze som sa tesil na zaver filmu. Nastastie film trva iba 85 minut, takze zvladnut sa to da... 20.05.2010 _______ Wesley Snipes - (Painter) +++ Emma Samms - (Amanda Jacks) +++ William Hope - (Jonathan Tensor) +++ Anthony Warren - (Kapitán Naish) +++ Peter Youngblood Hills - (Hargreaves) +++ Ryan McCluskey - (Rodgers) +++ Hudobná sekcia: Eric Wurst +++(20.5.2010)

• Beky

Kdo čeká něco lepšího než klasické Béčko, ať rovnou na film zapomene. Bez Snipese si to nedokážu představit, respektivě bych to ani nezapnul. Nemá smysl se dlouze rozepisovat, film doporučuju jako doplnění filmografie jedné bývalé akční hvězdy!! V kategorii levných béček se jedná o čistý průměr. Jednou větou: Říkali mi Blade, teď ze mě můžete, akorát tak blejt.(17.9.2008)

• otík

Wesley Snipes se tentokrát v dalším béčkovém filmu z rumunsko-britské produkce zaplétá do mocenského boje v Čečensku. Někdo jej a jeho jednotku využil k vlastnímu prospěchu a nechal je umístit terč pro raketu na aktivní reaktor. Přijdou na ten podvrh včas a dokáží ještě změnit cíl smrtící rakety? Další ultra levný akčňák z počátku hodně nudí, při akci vyvolává smích a na závěr jen nevěřící kroucení hlavou nad stupidní zápletkou. Ale vezmu-li to kolem a kolem, jednou se na to podívat dá. Na závěr jen smutná poznámka. Proč Wesley začíná upadat na stejnou filmovou úroveň jako Dolph Lundgren?(5.1.2006)