Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Wesley Snipes (Trilogie Blade) jako ozbrojený a extrémně nebezpečný střelec ve výbušném akčním thrilleru NUKLEÁRNÍ CÍL, ve kterém není nic, jak se zdá na první pohled. Rusku hrozí jaderné nebezpečí a zachránit ho dokáže jen jediný muž: Střelec (Snipes). Elitní tajný agent amerických zvláštních jednotek dostal za úkol vyřadit z provozu jadernou elektrárnu před tím, než její reaktor vyhodí do vzduchu teroristé. Střelci se podaří proniknout do přísně střeženého zařízení, označit cíl pro americké rakety a nyní připravuje svůj únik. Když ale zjišťuje, že to budou samotné rakety a ne teroristé, kdo způsobí jadernou katastrofu, je mu jasné, že na něj někdo nastražil past. A tak začíná souboj s časem, kdy se musí pokusit dostat výbušniny mimo určený terč. Exploze by totiž způsobila smrt tisíců lidí a zkázu dvou světových mocností. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (48)

Falko 

všechny recenze uživatele

Mam rad akcne filmy, ale tento ma neskutocne nudil. Pred par rokmi som mal Wesleyho celkom rad a s Woodym Harrelsonom zohrali celkom dobre dvojky v par inych filmoch, napriklad BILI MUZI NEUMEJI SKAKAT (1992) alebo VLAK PLNY PENEZ (1995) a to si myslim, ze Harrelson dopadol dnes este lepsie, ako Snipes. Cely ten blby scenar bol tak nudny, ze som sa tesil na zaver filmu. Nastastie film trva iba 85 minut, takze zvladnut sa to da... 20.05.2010 _______ Wesley Snipes - (Painter) +++ Emma Samms - (Amanda Jacks) +++ William Hope - (Jonathan Tensor) +++ Anthony Warren - (Kapitán Naish) +++ Peter Youngblood Hills - (Hargreaves) +++ Ryan McCluskey - (Rodgers) +++ Hudobná sekcia: Eric Wurst +++ ()

tron 

všechny recenze uživatele

Zdá sa, že tí, ktorí Wesleymu veštili, že upírobijec Blade bude jeho životnou rolou, mali pravdu. Vždy je smutné, keď herec narazí na svoju životnú úlohu vo veku 36 rokov a potom sa až do dôchodku morí s preplácanými blbosťami, béčkami a céčkami. Nukleárny cieľ je chaotické pobehovanie európskymi lesmi, k tomu biedna akcia a nulový výkon hercov. Snáď aj režisérov predchádzajúci film (blbý slasher Duch ohňa) bol lepší, ako toto. ()

Reklama

Gimli 

všechny recenze uživatele

Zlí pánové vymyslí zákeřný plán a využijí přitom hodného pána, který do akce nechce jít, protože kdysi udělal velikou chybu. Ale milá paní mu řekne, že to není jeho vina, takže do toho jde a všechny zlé pány zneškodní a s pomocí milé paní odhalí ten zákeřný plán. Kolikrát to tu bylo? Nesčetněkrát. A když se to ještě odflákne a invence se hodí do koše, tak mi to vůbec nevoní. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Tak nějak co čekat od takovéhoto filmu s hodnocením, které tady na mě při psaní komentáře vykukuje? (35 %) Wesley Snipes se narodil pro akce a nejspíš v nich také umře, jednou. Tenhle film, jak už se v ostatních komentářích píše je spatlanina akcí z jiných filmů, dávající do sebe právě film s názvem Nukleární cíl. Ty dvě hvězdičky dávám za to, že jsem se u té akce občas bavil, a nesledoval to, co je čí kopie. Film jako příběh byl hrůzný, Wesley toho moc nenamluvil a vté černočerné tmě se docela i ztrácel, takže bylo problém vystopovat i jeho herecký výkon, ale nakonec se to podařilo, a samotný film, řekl bych by mohl klíďo mluvit za něj. ()

sniper18 

všechny recenze uživatele

Je to celkom dobrý akčný film s Wesley Snipesom, ktorý patrí medzi jeho priemerné filmy. Má dobrý príbeh, ktorý síce je extrémne béčkový, ale aj tak sa naň dá bez problémov pozrieť. Akcie určite mohlo byť aj viac, ale aspoń druhá polovica jej obsahuje pomerne dosť. Moc nepoteší, že Snipes tu nemá skoro žiadny súboj, ale aspoň prestrelky sú celkom dobré. A páči sa mi aj, že tu je aj tiché zneškodňovanie protivníkov, síce v tomto prípade skoro iba so strelnými zbraňami, ale aj tak poteší pohľad na Snipesa ako na diaľku s tlmičom zneškodńuje protivníkov. Určite hlavným záporom tohto filmu je to, že vizuálne pôsobí veľmi céčkovo, čo vidno hlavne na exteriéroch, všade polorozpadnuté budovy, časti nábytku a podobne a tento pocit ešte zvyšuje aj réžia. Ale musím pochváliť výbuchy, pretože všetky pôsobia dobrým dojmom. Tento film drží hlavne Wesley Snipes, pretože ked´ je v obraze, tak sa na film dobre pozerá, ale akonáhle je v centre pozornosti niekto iný, napríklad zábery z veliteľstva, tak film upadá. A mohli si odpustiť aj scénu leteckého súboja, pretože zase americkí piloti nemajú s ruskými žiadne problémy. Ale aj tak je to dobrý film, s ktorým určite nebudú mať problém tí, ktorím sa páčia posledné filmy so Seagalom alebo Lundgrenom. 62% ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama