Nukleární cíl

Nukleárny cieľ

Nuclear Target

Akční / Thriller / Dobrodružný

USA, 2005, 92 min

Preco ja stale cumim na kadejaku srajdu, co natoci Wesley Snipes? Ani neviem poriadne ... a viem, stale v kutiku duse dufam, ze ten chlap sa zmoze a natoci nieco na sposob Blade-a. A furt hovno z toho. No nic to, scenar bol uplne dementny, ale malo to akciu. Sice takmer ziadne osobne suboje, ale strielalo sa ostosest. A za to teda stale subjektivnych 62 %(6.4.2013)

No řeknu to asi takhle. Jsem milovníkem her Toma Clancyho a tenhle film mi to moooc připomínal. Ale na druhou stranu, milujete hrát hry, nebo se raději diváte jak hraje někdo jiný? Takže asi takhle. Od filmu sem nečekal vůbec nic a snad proto mě docela mile překvapil. Dokonce i Main Theme byl celkem ksfětu.(17.12.2006)

• lennyd

Painter (Wesley Snipes) je tak skvělý voják, že lepšího americká armáda nemá. Je tedy logické, že právě on je vybrán pro misi v Čečně, kde se místní rebel se svými vojsky zmocnil jaderné elektrárny (taková elektrárna se vždycky hodí, třeba když chcete vyrobit atomovku, že ano). Painter má za úkol označit cíl pro letecký útok a zároveň zachránit zajaté americké vědce (na každé ruské elektrárně jsou přece nějací američtí vědci). Ale během akce zjišťuje, že není vše, jak by mělo být, a že vše může být léčka. Problém je, že je jediný kdo to ví a stíhací letoun už je na cestě ... Co se to proboha děje. Tady se někdo brutálně spletl v obsazení hlavní role, protože ta je jak dělaná pro Dolpha Lungrena nebo Stevena Seagala. Ale že už i Wesley Snipes do takového filmu jde (no jo asi v tom jsou slušný prachy). Jinak jde o kardinální kravinu, kdy nevíte jestli se máte smát nebo brečet (na fotce z ruského satelitu amíci nějakým echt super grafickým programem zjistí, že je vyretušovaná a že tam něco chybí. Tak se kouknou (až teďka?) na svůj satelit a hle, on tam náklaďák, atd). Určitě se filmu vyhněte, jak daleko jen budete moct ...(17.5.2009)

• Falko

Mam rad akcne filmy, ale tento ma neskutocne nudil. Pred par rokmi som mal Wesleyho celkom rad a s Woodym Harrelsonom zohrali celkom dobre dvojky v par inych filmoch, napriklad BILI MUZI NEUMEJI SKAKAT (1992) alebo VLAK PLNY PENEZ (1995) a to si myslim, ze Harrelson dopadol dnes este lepsie, ako Snipes. Cely ten blby scenar bol tak nudny, ze som sa tesil na zaver filmu. Nastastie film trva iba 85 minut, takze zvladnut sa to da... 20.05.2010 _______ Wesley Snipes - (Painter) +++ Emma Samms - (Amanda Jacks) +++ William Hope - (Jonathan Tensor) +++ Anthony Warren - (Kapitán Naish) +++ Peter Youngblood Hills - (Hargreaves) +++ Ryan McCluskey - (Rodgers) +++ Hudobná sekcia: Eric Wurst +++(20.5.2010)

• mzss1

Film postrádá atmosféru, větší akci, nápady a hudbu. Jinač by to šlo, nápad se tu najde, příběh taky i záporáci nejsou špatný, ale rpostě tohle bylo takové nedotažené, nemastneé, neslané. Škoda, že se Wesley Snipes upisuje do podobných filmů. Filmy se Seagalem, Lundgrenem a Van Dammem se mi líbí o dost víc teda. Takže tento film hodnotím tak na 40% = **(23.10.2012)