Infection

Cynthia Curnan

Ken Morrisey

Kostýmy:

Tricia Gray

Typická píčovinka od mistra trashe Pyuna. Když však vezmu v úvahu jakým množstvím sraček nás v posledních letech doslova zahltil, tak mi tohle vychází jako ještě celkem snesitelný a přijatelně zábavný zetko na relativně originální téma. I když netvrdím, že jsem neviděl i lepší.50%(18.3.2014)

• Campbell

Ne zrovna povedený film, který se snaží sic co to dá stavit na atmosféře, která tu ale jaksi chybý. Film je točený jako Blair witch(ruční kamerou) a tak se celý snímek odehrává na jednom místě a to v autě. Auto furt někam jede (zdálo se mi že jede furt dokola) mezi nějakou cestou. A občas mezi tím kecáním a ježdění se změní řidič(protože s tím předešlým se něco stane) a pak se zase jede. Úplně jednoduchý příběh, navíc děsně napsanej a nezáživnej. Nedopoučuji v pozdních hodinách, může se klidně stát že než film skončí(něco málo přes hodinu)usnete.(6.2.2010)

• Shanen29

Found footage a Albert Pyun?.Tak to se ti Alberte nepovedlo.Tento film nemá nic,co by mě zaujalo.(23.8.2018)

• Essential

0%(21.3.2016)