poster

Infection

Horor

USA, 2005

Režie:

Albert Pyun

Scénář:

Cynthia Curnan

Střih:

Ken Morrisey

Kostýmy:

Tricia Gray
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Wacoslav1
  ***

  Typická píčovinka od mistra trashe Pyuna. Když však vezmu v úvahu jakým množstvím sraček nás v posledních letech doslova zahltil, tak mi tohle vychází jako ještě celkem snesitelný a přijatelně zábavný zetko na relativně originální téma. I když netvrdím, že jsem neviděl i lepší.50%(18.3.2014)

 • Campbell
  **

  Ne zrovna povedený film, který se snaží sic co to dá stavit na atmosféře, která tu ale jaksi chybý. Film je točený jako Blair witch(ruční kamerou) a tak se celý snímek odehrává na jednom místě a to v autě. Auto furt někam jede (zdálo se mi že jede furt dokola) mezi nějakou cestou. A občas mezi tím kecáním a ježdění se změní řidič(protože s tím předešlým se něco stane) a pak se zase jede. Úplně jednoduchý příběh, navíc děsně napsanej a nezáživnej. Nedopoučuji v pozdních hodinách, může se klidně stát že než film skončí(něco málo přes hodinu)usnete.(6.2.2010)

 • Shanen29
  **

  Found footage a Albert Pyun?.Tak to se ti Alberte nepovedlo.Tento film nemá nic,co by mě zaujalo.(23.8.2018)

 • Essential
  odpad!

  0%(21.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace