poster

Bokusacu tenši Dokuro-čan (TV seriál)

 • japonský

  撲殺天使ドクロちゃん

 • japonský

  Bokusatsu tenshi Dokuro-chan

 • anglický

  Bludgeoning Angel Dokuro-chan

Animovaný / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2005, 4x25 min

 • gjjm
  *****

  Nejlepší anime - naprosto geniální morbidní úchylná ulítlost, a navíc, nemá to tolik dílů, aby bylo nepraktické se podívat na všechny. A vona je ta Dokuro tak roztomilá ;) PI PIRU PIRU PIRU PIPIRU PI! Dokuro-chan! Slíbilas mi, že už mě nikdy nezabiješ! Mimochodem, zkuste intro první série použít jako zvonění budíku - neznám nic spolehlivějšího. Mimomimochodem, posuzovat celé anime podle sice geniální, ale přesto úchylné šílenosti, a Pokémonů, rozhodně není objektivní.(1.2.2009)

 • Naslund
  ***

  Podle místních komentářů jsem se na seriál dosti těšil. Námět je pro mě příjemně zvrhlý, ale zhruba polovina legrace jde trošku jiným směrem. Opravdu nemám rád mumioidní kresbu a jak Cedr říká: "záchodový humor". Rozhodně to není střílení jednoho vtipu za druhým, ale některé jsou opravdu výborné. Kdo by kromě fanoušků Happy Tree Friends čekal, že mučení, zabíjení, oživování a následné omlouvání může být vždy tak zábavné... Délka seriálu mi přijde spíš jako nevýhoda, protože postavy mi byly celkem sympatické a na konci mě jedna scéna docela dojala. Když pominu věci co nesnáším, tak jsem se příjemně bavil a ani mi nevadí, že už týden nemůžu dostat z hlavy:Pipiru piru piru pipiru pi(14.5.2008)

 • Gemini
  *****

  Zhruba dvě minuty po začátku prvního dílu jsem se začal řezat smíchy a vydrželo mi to až do konce dílu posledního. Úvodní titulky patří do truhličky se zlatou rytou destičkou "best of perversion", a zbytek seriálu na tom není o moc "hůř". A když napíšu, že po tomhletom už fanouškům anime nikdo nemůže věřit, že nejsou pedofilové, těžko vás můžu přesvědčit o tom, že sex v Dokuro-chan není to hlavní, dočkáme se i pěkně ujeté politické satiry, freudovské verze Kafky a ještě něčeho navíc. Nicméně přesvědčování a vysvětlování je na nic, TOHLE SE MUSÍ VIDĚT!!! A hlavně slyšet... Největší anime úlet, jaký jsem viděl; podle mě by si zasloužil pořádný a v duchu seriálu švihlý konec, ne ten co je k dispozici, ale člověk holt nemůže mít všechno co chce;) Pokud to nebude první anime co v životě uvidíte, garantuju vám p(r)ožitek vyjádřitelný hodnocením 90%. PS:Dost pomůže, když si na wikipedii projdete sekci "trivia", spousta sov, které nejsou tím čím se zdají být, pak ukáže svou pravou tvář;) A to je opravdu všechno, tak piru piruuuu!:))(7.9.2006)

 • Nancy
  *****

  Něco tak šíleného může vymyslet snad jen Japonec. Sexy andělíček každých 5 minut urazí hlavu svému nejlepšímu příteli, aby ho pak následně zase přivedl do světa živých. Co mě ale překvapilo mnohem víc je to, že se mi to i při své ulítlosti vážně líbilo. Po zhlédnutí prvních dvou dílů jsem si nebyla jistá, co si o tom (a zejména o tvůrcích) mám myslet, ale po skončení posledního dílu jsem už jen litovala, jak to je krátké. Dokuro, ale i ostatní postavy, jsem si během těch 8-mi dílů stihla dost oblíbit (ačkoli si narozdíl od pánské části publika rozhodně nepřeju jednou objevit ve svém pokoji onoho okouzlujícího andílka ;)) a z titulní písničky nemůžu ještě teď. Už i samotné animace jsou nádherné a když se k tomu ještě dodá ten správný příběh... Asi jeden z nejpraštěnějších počinů, co jsem kdy viděla, ale zároveň jeden z nejlepších.(28.2.2006)

 • Tommy987
  *****

  Tak toto je fakt sila, úleťárna najväčšieho kalibru. Ak by som tento seriálik mal nejak zaradiť do kontextu iných filmov, vyzeralo by to asi ako "kombinácia Terminátora, American Pie a Kill Bill jednotky v úžasnom anime háve". Znie to divne? To je nič oproti tomu, ako to vyzerá. Jaj, a je to BOHOVSKY zábavné :-))))))(3.1.2006)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace