Madagascar Penguins in a Christmas Caper, The

Gary Trousdale

Michael Lachance

Jim Dooley

Clare Knight

No Madagascar jsem zatim nevidel, ale tyhle tucnaci byli docela cool. Animace sice patri spis k tem prumernejsim, ale uz sem videl horsi. Pribeh je v pohode, hlavne diky stopazi, na neco delsiho by nevystacil a z tech 10 minut co film ma je minimalne tak 6 minut hodne vtipnejch. Ne ze bych se nepretrzite smal, ale zabava to je docela slusna a jako bonus na dvd to je paradni.(27.2.2006)

„Vojenská jednotka“ tučňáků bylo to jediné, co na Madagaskaru dokázalo zaujmout. Nyní se jim dostalo zaslouženého kraťasu, v němž se zúročili všechny jejich přednosti. Drsná vojenská disciplína, hi-tech zbraně a hlavně smysl pro okamžitou improvizaci z nich dělá jeden z vrcholů zábavy, který lze na poli animovaných kraťasů dosáhnout. PS: Vřele doporučuji ruský dabing! Neuvěřitelné(17.12.2005)

Nejvtipnější čtveřice v živočišné říši, při zásahu sehranější než útvar rychlého nasazení. Krvelační pudlové z Hulka jsou proti Mr. Chew jen navonění mazlíčci, tenhle ďábel musel ujíždět na steroidech, protože tak naspeedovaného rafana jsem ještě neviděl. Geniální v nápadech, vymakané v detailech, klišovité v poselství. Škoda jen, že kovadlina svůj cíl nezasáhla.(2.12.2008)

Kedže milujem Tučniaky z Madagaskaru ( seriál aj film ) samozrejme že ma dostal aj tento Vianočný kraťas. Myslím si že je to ešte lepší Vianočný špeciál než skutočný Vianočný špeciál zo seriálu, heh. Nielen že pobavil, ale naviac ma dojalo Pešiakové správanie, ako chcel pomocť tomu ladovému medveďovi a tučňačie krédo- nikdy nepláv sám. Oh, a Ricové pyromaniacké túžby boli dokonalé. XD(6.4.2015)

Rozhodně nejlepší z krátkých filmů ze světa "Madagaskaru". Je vtipný hlavně proto, že zde nevystupují hlavní postavy, ale jen oblíbení tučňáci. Tohle je zrovna celkem známý kousek, protože, pokud se nepletu, vysílal se i na našich televizích, respektive některé z nich. Pobaví, ale velký dojem to asi nezanechá. Na Vánoce je to prostě fajn.(5.11.2013)