Madagascar Penguins in a Christmas Caper, The

Gary Trousdale

Michael Lachance

Jim Dooley

Clare Knight

No Madagascar jsem zatim nevidel, ale tyhle tucnaci byli docela cool. Animace sice patri spis k tem prumernejsim, ale uz sem videl horsi. Pribeh je v pohode, hlavne diky stopazi, na neco delsiho by nevystacil a z tech 10 minut co film ma je minimalne tak 6 minut hodne vtipnejch. Ne ze bych se nepretrzite smal, ale zabava to je docela slusna a jako bonus na dvd to je paradni.(27.2.2006)

Zábavná banda tučňáků byla jednou z "hlavních vedlejších" postav Madagascaru. Jejich krátké vánoční dobrodružství se opravdu vyvedlo, už jen proto, že je animované stejně zběsile, jako samotný Madagascar. Proto například vražedný pudl vypadá opravdu epesně démonicky. Plus ještě opravdu zábavný, svižný scénář... Ne, u tohohle se zkrátka nedá nudit.(9.12.2006)

Pinguiny z MADAGASCARU (a jeho ostatné podporné roličky - maličký Mort, párik šimpanzov atď.) sú pre MADAGASCAR tým, čím šialená veverica pre prvú DOBU ĽADOVÚ. Vlastne ešte čímsi viac, lebo kým tá zaujala i v scénach, v ktorých Scrat nebol, v MADAGASCARE boli štyri hlavné úlohy (zebra, lev, žirafa, hroch) také nudné, že keď plátno ovládlo militantné komando tučniakov, takmer som plakal od nadšenia a prietrže dobrých gagov. Preto fakt, že rota ťažkotonážnych čierno-bielych mariňákov dostala vlastný krátkometrážny spin-off, som prijal s nadšením.(2.3.2006)

Tučniaci sú vrcholom humoru už v samotných filmoch Madagascar a v tomto kraťase to len suverénne potvrdili. Pevne verím, že pokiaľ by tvorcovia niekedy rozmýšľali nad tým, že jedna z postáv zo spomínaných filmov by mala dostať vlastný plnohodnotný celovečerný projekt, bude to práve táto čiernobiela skupinka. (95%)(25.8.2012)

DivX/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +vtipné, zábavné -trošku animace, některé dialogy nejsou tak vtipné/// Rozhodně animák, který pobaví, dá se zhlédnou vícekrát. Hudba v titulcích je dinamická a některé akce samotných tučňáků jsou perfektní. Důvod proč nehodnotím víše je ten, že se mi nechvěla bránice tolik, jako třebas u veverky z Doby ledové. Přesto sou zde zábavné momenty. "Už můžu udělat KABOOM" "Ještě ne" ":-("/// Celkem 79%///(8.4.2007)