The Madagascar Penguins in A Christmas Caper

• USA Dreamworks Madagascar Madness (více)
všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 2005, 11 min

V newyorkské zoo se stejně jako v celém městě slaví vánoční svátky. Avšak ne všechna zvířata jsou šťastná - takový lední medvěd vypadá spíše jako hromádka neštěstí. Jednomu z členů komanda tučňáků se ho zželí, protože ale nenajde pochopení u parťáků, vydává se koupit medvědovi dárek sám. A tím začíná bláznivá záchranná mise, jelikož se zbylí tři tučnáci v duchu kréda "Nikdy neplavej sám" vypravují pro svého kamaráda. Tento krátký animovaný film vznikl ve studiech DreamWorks díky vysoké divácké oblíbenosti komanda tučňáků z filmu MADAGASKAR. (profeek05)

Lateef

Nejvtipnější čtveřice v živočišné říši, při zásahu sehranější než útvar rychlého nasazení. Krvelační pudlové z Hulka jsou proti Mr. Chew jen navonění mazlíčci, tenhle ďábel musel ujíždět na steroidech, protože tak naspeedovaného rafana jsem ještě neviděl. Geniální v nápadech, vymakané v detailech, klišovité v poselství. Škoda jen, že kovadlina svůj cíl nezasáhla. ()

B!shop

No Madagascar jsem zatim nevidel, ale tyhle tucnaci byli docela cool. Animace sice patri spis k tem prumernejsim, ale uz sem videl horsi. Pribeh je v pohode, hlavne diky stopazi, na neco delsiho by nevystacil a z tech 10 minut co film ma je minimalne tak 6 minut hodne vtipnejch. Ne ze bych se nepretrzite smal, ale zabava to je docela slusna a jako bonus na dvd to je paradni. ()

Isherwood

„Vojenská jednotka“ tučňáků bylo to jediné, co na Madagaskaru dokázalo zaujmout. Nyní se jim dostalo zaslouženého kraťasu, v němž se zúročili všechny jejich přednosti. Drsná vojenská disciplína, hi-tech zbraně a hlavně smysl pro okamžitou improvizaci z nich dělá jeden z vrcholů zábavy, který lze na poli animovaných kraťasů dosáhnout. PS: Vřele doporučuji ruský dabing! Neuvěřitelné ()

tron

Pinguiny z MADAGASCARU (a jeho ostatné podporné roličky - maličký Mort, párik šimpanzov atď.) sú pre MADAGASCAR tým, čím šialená veverica pre prvú DOBU ĽADOVÚ. Vlastne ešte čímsi viac, lebo kým tá zaujala i v scénach, v ktorých Scrat nebol, v MADAGASCARE boli štyri hlavné úlohy (zebra, lev, žirafa, hroch) také nudné, že keď plátno ovládlo militantné komando tučniakov, takmer som plakal od nadšenia a prietrže dobrých gagov. Preto fakt, že rota ťažkotonážnych čierno-bielych mariňákov dostala vlastný krátkometrážny spin-off, som prijal s nadšením. ()

Deimos

DivX/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +vtipné, zábavné -trošku animace, některé dialogy nejsou tak vtipné/// Rozhodně animák, který pobaví, dá se zhlédnou vícekrát. Hudba v titulcích je dinamická a některé akce samotných tučňáků jsou perfektní. Důvod proč nehodnotím víše je ten, že se mi nechvěla bránice tolik, jako třebas u veverky z Doby ledové. Přesto sou zde zábavné momenty. "Už můžu udělat KABOOM" "Ještě ne" ":-("/// Celkem 79%/// ()