The Madagascar Penguins in A Christmas Caper

Gary Trousdale

Michael Lachance

Jim Dooley

Clare Knight

Waw, to som nečakal, že tu nájdem aj toto mikro dielo. Ale už keď tu je. Myslím, že si to užije hlavne mužské pokolenie(Vojenská terminológia, hi-tech). Ja som sa kráľovsky bavil. []Something's missing. Cranberries check, Egg-Nog check. Give me a head count! We've got three heads, sir. []I am gonna need some cover fire. Rico! Kowalski status! Almost there, Skipper.(10.5.2008)

Aneb štědrovečerní dopoledne na Markíze... Konečně jsem viděl ten prokletý tučňáčí animák, který na Nově nikdy nebyl. Bylo to rychlé, omračující a samozřejmě nesmírně vtipné. Trochu delší stopáž by mi nevadila, ale takto je to možná lepší. SAle stejně je to nejlepší příběh Tučňáků z Madagaskaru, kteří nezklamou nikdy. Babička byla taky skvělá. Za mně 100%.(15.1.2013)

Celkem zdařilá práce animátorů, která ale postrádá narozdíl od svých bratříčků moment překvapení, čeho jsem se mohli dočkat třeba v Ice Age. Této sériíi viditelně chyběla vůdčí postava mezi ostatními animáky, která by diváky přiváděla do bodu smrtelného smíchu. Šedý průměr, celovečerní film byl rozhodně lepší.(4.8.2007)

Pinguiny z MADAGASCARU (a jeho ostatné podporné roličky - maličký Mort, párik šimpanzov atď.) sú pre MADAGASCAR tým, čím šialená veverica pre prvú DOBU ĽADOVÚ. Vlastne ešte čímsi viac, lebo kým tá zaujala i v scénach, v ktorých Scrat nebol, v MADAGASCARE boli štyri hlavné úlohy (zebra, lev, žirafa, hroch) také nudné, že keď plátno ovládlo militantné komando tučniakov, takmer som plakal od nadšenia a prietrže dobrých gagov. Preto fakt, že rota ťažkotonážnych čierno-bielych mariňákov dostala vlastný krátkometrážny spin-off, som prijal s nadšením.(2.3.2006)

Kowalski, Rico, Skipper, Pěšák... Supr čtverka tučňáků, kterou rozhodně stojí za to vidět. "Je jeden z nás, pánové. Všichni znáte tučňáčí krédo. - Nikdy se nekoupat v oleji a těstě? - Ne! To je mroží krédo. Naše zní: "Nikdy neplav sám." --- Pamatuješ na tučňáčí krédo? - Co má fritování se vším tím společného? - Ne tohle, to druhé. "Nikdy neplav sám." " KABOOM!!!"... 80%(26.10.2008)