The Madagascar Penguins in A Christmas Caper

Gary Trousdale

Michael Lachance

Jim Dooley

Clare Knight

Celkem zdařilá práce animátorů, která ale postrádá narozdíl od svých bratříčků moment překvapení, čeho jsem se mohli dočkat třeba v Ice Age. Této sériíi viditelně chyběla vůdčí postava mezi ostatními animáky, která by diváky přiváděla do bodu smrtelného smíchu. Šedý průměr, celovečerní film byl rozhodně lepší.(4.8.2007)

Nejvtipnější čtveřice v živočišné říši, při zásahu sehranější než útvar rychlého nasazení. Krvelační pudlové z Hulka jsou proti Mr. Chew jen navonění mazlíčci, tenhle ďábel musel ujíždět na steroidech, protože tak naspeedovaného rafana jsem ještě neviděl. Geniální v nápadech, vymakané v detailech, klišovité v poselství. Škoda jen, že kovadlina svůj cíl nezasáhla.(2.12.2008)

Rozhodně nejlepší z krátkých filmů ze světa "Madagaskaru". Je vtipný hlavně proto, že zde nevystupují hlavní postavy, ale jen oblíbení tučňáci. Tohle je zrovna celkem známý kousek, protože, pokud se nepletu, vysílal se i na našich televizích, respektive některé z nich. Pobaví, ale velký dojem to asi nezanechá. Na Vánoce je to prostě fajn.(5.11.2013)

„Vojenská jednotka“ tučňáků bylo to jediné, co na Madagaskaru dokázalo zaujmout. Nyní se jim dostalo zaslouženého kraťasu, v němž se zúročili všechny jejich přednosti. Drsná vojenská disciplína, hi-tech zbraně a hlavně smysl pro okamžitou improvizaci z nich dělá jeden z vrcholů zábavy, který lze na poli animovaných kraťasů dosáhnout. PS: Vřele doporučuji ruský dabing! Neuvěřitelné(17.12.2005)

Kedže milujem Tučniaky z Madagaskaru ( seriál aj film ) samozrejme že ma dostal aj tento Vianočný kraťas. Myslím si že je to ešte lepší Vianočný špeciál než skutočný Vianočný špeciál zo seriálu, heh. Nielen že pobavil, ale naviac ma dojalo Pešiakové správanie, ako chcel pomocť tomu ladovému medveďovi a tučňačie krédo- nikdy nepláv sám. Oh, a Ricové pyromaniacké túžby boli dokonalé. XD(6.4.2015)