poster

The Madagascar Penguins in A Christmas Caper

 • USA

  Dreamworks Madagascar Madness

 • Slovensko

  Tučniaky z Madagaskaru: Vianočná misia

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 11 min

Režie:

Gary Trousdale

Scénář:

Michael Lachance

Hudba:

Jim Dooley

Střih:

Clare Knight
(další profese)
 • kaylin
  ****

  Rozhodně nejlepší z krátkých filmů ze světa "Madagaskaru". Je vtipný hlavně proto, že zde nevystupují hlavní postavy, ale jen oblíbení tučňáci. Tohle je zrovna celkem známý kousek, protože, pokud se nepletu, vysílal se i na našich televizích, respektive některé z nich. Pobaví, ale velký dojem to asi nezanechá. Na Vánoce je to prostě fajn.(5.11.2013)

 • Zalost
  *****

  Zábavná banda tučňáků byla jednou z "hlavních vedlejších" postav Madagascaru. Jejich krátké vánoční dobrodružství se opravdu vyvedlo, už jen proto, že je animované stejně zběsile, jako samotný Madagascar. Proto například vražedný pudl vypadá opravdu epesně démonicky. Plus ještě opravdu zábavný, svižný scénář... Ne, u tohohle se zkrátka nedá nudit.(9.12.2006)

 • tomtomtoma
  ****

  Nejúdernější a nejhravější sekvencí Madagaskaru jsou tučňáci. Jejich následující zpracování bylo jen otázkou času a počátek bývá vždy nejsvěžejší a nejpůvabnější. Přání se mají plnit o vánocích. Sebejistý Skipper, soucitný Private - Vojín, Kowalski a Rico jsou vždy připraveni k akci. Vánoční idylka na tučňáčí způsob je rozvernou blbůstkou, která pobaví.(27.12.2017)

 • tron
  ****

  Pinguiny z MADAGASCARU (a jeho ostatné podporné roličky - maličký Mort, párik šimpanzov atď.) sú pre MADAGASCAR tým, čím šialená veverica pre prvú DOBU ĽADOVÚ. Vlastne ešte čímsi viac, lebo kým tá zaujala i v scénach, v ktorých Scrat nebol, v MADAGASCARE boli štyri hlavné úlohy (zebra, lev, žirafa, hroch) také nudné, že keď plátno ovládlo militantné komando tučniakov, takmer som plakal od nadšenia a prietrže dobrých gagov. Preto fakt, že rota ťažkotonážnych čierno-bielych mariňákov dostala vlastný krátkometrážny spin-off, som prijal s nadšením.(2.3.2006)

 • B!shop
  ****

  No Madagascar jsem zatim nevidel, ale tyhle tucnaci byli docela cool. Animace sice patri spis k tem prumernejsim, ale uz sem videl horsi. Pribeh je v pohode, hlavne diky stopazi, na neco delsiho by nevystacil a z tech 10 minut co film ma je minimalne tak 6 minut hodne vtipnejch. Ne ze bych se nepretrzite smal, ale zabava to je docela slusna a jako bonus na dvd to je paradni.(27.2.2006)