• tron

„Skrátka sa strašne ponižuješ.“ Mám rád Justina Longa, je mi strašne sympatický. V tejto snímke stvárňuje večného smoliara, zvyknutého na podceňovanie zo strany vlastných rodičov. Keď ho neprijmú na vysokú, rozhodne sa, že si s podobne odpísanými, skrachovanými existenciami, založí vlastnú. Klišé sú jedna vec (prekvapí niekoho, že na podvod zlý dekan nakoniec príde a všetko vrcholí v súdnej sieni, kde hrdina predvedie heroický monológ?), no sympatická atmosféra a fajn herci druhá. V smršti podarených postavičiek si každý nájde svojho favorita (kuchár, chlapčenská verzia Carrie Whitej).(9.9.2010)

Rozhodně můj, dá se říct nejoblíbenější film. Tedy, viděl jsem ho asi nejvicekrat. Můj favorit Justin Long, ujetý Jonah Hill a vždy okouzlující Blake Lively. Myslím, že herecké obsazení mi neuvěřitelně sedlo, zdůrazňovat nemusím. Nápad na založení vysoké bez pravidel jen pro pár, také nepřijatých, kamarádů je rozhodně skvělý námět. Zvlášť, když na vašich internetových stránkách funguje tlačítko "přihlásit, bereme každého" a vám najednou stojí před vaší psychiatrickou léčebnou 300 lidi nadšených z přijetí. No jo Schreider.. "Myslím na ní když masturbuju... Cože?... Co? Cože?" :D Podle mě pan režisér nic nezpackal, vše dotáhl do konce. Pravda je že ten samotný konec se dal roztáhnout více, ale to nic nemění na tom, že od vstupu do soudní síně, přesněji po větě "proces byl přesunut do hlavní síně, moc lidi" ( nebo tak nějak), mi začal běhat mráz po zádech. Vážně jsem se bavil. Přesněji, vážně jsem se bavil už po sté u tohoto filmu.(12.1.2014)

Taková průměrná komedie. Film není moc vtipný a děj také poměrně zaostává, ale koukat se na to dá. Doporučuji jako oddechový film, který do jisté míry pobavý, ale přímo nenadchne. Za mě 60%.(2.11.2015)

• vinnetou500

Pitomý americký klišé. Jděte do háje.(30.11.2016)

Je to americké ,,nemám ráda ameriku,ale bavilo mě na to koukat"Tak proč dávat dvě nebo tři hvězdy.Je to komedie,člověk by se měl smát a ne ,přemýšlet o hlubším smyslu. Režie Steve Pink?Není pink růžová?(14.12.2017)

1 4 7 10 11 12 13 následující >>