Typicky americká teenagerská komedie. Pokud jste alespoň dvě takové už viděli, odhadnete celý film se všemy zvraty už podle synopse, ne-li z plakátu. A o to jde, dostanete přesně to co chcete! Nic nepřebývá, nic nechybí a zrovna tenhle kousek, neobsahující nechutnosti a jiné debility je ukázkou, proč je tenhle žánr tak super.(16.12.2006)

Jednoznačně slušná komedie. Má snad všechny chyby podobnych teenage komedii, ale ... Soundtrack je fakt vynikajici. Herci v hlavních rolí jsou příjemní a hlavně obstojně hrají (Justin Long je dobry "B" herec, uvidime co v Die Hard IV, jestli postoupi do "Ligy", no a Blake Lively....To je holka meho gusta, proste nadherna...). Fórky jsou povedené, hlavně tu není přemíra vulgárních, úchylných a nechutných vtipu tipu posledních teenage komedií. Režie je nápaditá a nápad taky není špatný (jako většina podobných komedií i zde je řada nelogičtností, ale ty jim dokážu odpustit). Na závěr: Určitě stojí za zkouknutí (samozřejmě to nebudete pouštět na sjezdu filmových intelektuálu). PROSTĚ FILM, U KTERÉHO JSEM SI NÁDHERNĚ ODPOČINUL (a takových je málo)(1.3.2007)

Silná komedie, hodně moc. Originální nápad, exceletní provedení, očekávatelná předvídatelnost, super zpracování, výborní herci (nejen Blake Lively ale i ta zrzka byla pěkná). A bez fekálií (když nepočítám školní záchody...). Já jsem teď sice přijatej na všechny 3 co jsem dal přihlášku ale po Institutu Technologií Jižního Harmonu (ITJH - zajímavá obměna) bych šáhnul všemi deseti. A poslední 2 pravdy - B. by se mohl živit jako kurva dobrej právník anebo úplnej dvojník Davida Schwimmera...fakt!(21.6.2007)

• Carlossss

Kdyby radši tvůrci filmu použili peníze na natáčení tak, že by si koupili pozemek na Venuši a tam natáčeli ty svoje sračky, udělali by líp...(15.12.2007)

SLabší 3 hvězdy, komedie která se nesmí brát moc vážně. Taková průměrná blbost na pobavení. 55%(28.7.2010)

• Cl3ricK

Vítejte v Americe, v zemi neomezených možnosti. Kde si prostý i debílek, může založit vlastní vysokou, jen díky dementnímu proslovu.(8.1.2011)

Překvapivě velmi příjemná komedie o vymyšlené vysoké, do které jsem měl místy chuť taky chodit. Příběh je to docela fajn, i když trochu ujetej a humorných scén je taky docela dost. Justin Long s Jonahem Hillem to navíc držej i v těch horších chvílích. Jako taková komediální jednohubka, od které moc nečekáte to prostě potěší.(4.1.2009)

Pozoruhodné jak taková blbost může být tak dobrá . Nebylo to sice úplně ono , ale u mě to zabodovalo . Klidně bych i na takovou školu šel : ) ( 10.8.13/MAC )(10.8.2013)

Bol to inšpiratívny film o ľuďoch, ktorí nikam nezapadali, až kým jeden chlapec nedostal šialený nápad. Napriek tomu, že to celé bolo pritiahnuté za vlasy a trochu moc americky pozitívne, rýchlo to ubehlo, herci boli sympatickí a vôbec nebolo ťažké im fandiť. A tá záverečná scéna ...(25.4.2015)

Když mě život drtí, mele .. když se mi chce hlasitě řvát : běžte všichni do pr***e .. Když sluníčko nesvítí .. a já mám smutek na duši .. Když se smutný ptám sám sebe, není vhodný čas zjistit, zda existuje nebe : .. tak si pustím tohle a udělá se mi hned líp .... Sympatický hrdina se skvělou rodinou .. ta jeho mladší ségra, co potřebuje legitku potvrzující dospělost - ne kvůli nákupu alkoholu, ale aby mohla volit (!) ... parta skvělých kámošů ... pohledná kamarádka .. a opravdu moc pěkná a milá přítelkyně na obzoru … Samozřejmě, že vím, nejedná se o žádné veledílo, naopak, ale pro mě je to něco jako lék .. a moc dobrý, protože zatím pořád zabírá ... ..Pln nadšení jsem si musel pořídit i Originál Motion Picture Soundtrack, u kterého ovšem došlo k menšímu zklamání – chybí na něm to nejlepší, co lze ve filmu slyšet : Green Day a jejich pecka Holiday .. The Cure - Close To Me .. Fleetwood Mac – Don´t Stop .. (to vždy hodně zamrzí) …(2.5.2010)

Přiznám se, že Autoři filmu Lhář, lhář a Božský Bruce bylo to jediné, proč jsem se na tohle šel podívat. Jop, herci nejsou žádná extra třída, dialogy za moc nestojí, a celý film je plný nesmyslů, stejně jako hlavní pointa až to bolí. Ale přesto - není na škodu se nachvílí odhodit od klasického života, a mrknout se na nesmyslný, ale rozhodně skvělý život, ve kterém vše jde podle představ. A proto tomu rád dám čtyři hvědičky.(2.9.2010)

Komedie, která mě určitě pobavila. Justin Long byl skvělý a celkově příběh mě docela zaujal. Filmy na toto téma mám rád a tento byl lepší průměr jako u Absurdistánu --> 60%.(6.2.2011)

• pufina

,,Bezva" blbost..(11.8.2011)

Filmek do pohody a typkovy ktereho nevzali na zadnou vysku, tak si proste s partou kamosu zalozi svou vlastni. Pro vysokoskolaky takova mensi pohadka :-)(22.4.2007)

• tom88

Ďalšia z rady amerických crazy komédií. Komédia s blbým príbehom a chvílami trápnymi vtípkami. Zasmial som sa veľmi málo. Tieto teen komédie mi neprídu nejak zvlášť podarené. Ani Justin Long nezachraňuje. Jonah Hill je trápny, ďalší herci taktiež. Záver je primitívny a vopred jasný. 45%(14.3.2010)

„Pamatuješ, jak jsme mámě ukradli antikoncepci a narodila se moje ségra? Tak teď máme daleko větší problém,“ rozčiluje se Justin Long, který si v komedii pro teenagery založil vlastní vysokou, když ho na žádnou jinou nevzali. Iluze prestižní školy pro loosery ale byla tak dokonalá, že se teď musí vypořádat se stovkami natěšených studentů. Přímočará komedie lehce navazuje na „prcičkovskou” tradici a spolehlivě zabije hodinu a půl volného času.(23.4.2011)

Ty vole Špekatej Jonah Hill o_O Respekt, že byl takovejhle cvalík a na první pohled nesympatickej chlápek nominovaný na Oscara a golden globe. Ale k filmu, prostě klasická americká komedie, není tu nic zvláštního co by mohlo překvapit, ale zabaví to, takže to účel splnilo. 65%(25.11.2013)

Úžasná komedie, která mě skutečně pobavila. :) Kdo by si nepřál vybrat si vysokou školu podle svých zájmů a koníčků? Justin Long mě úplně ohromil. Nápad natočit komedii o "falešné vejšce" byl skvělý nápad, je samozřejmě jasné, že ve skutečnosti to možné není. Zpočátku jsem se děsila, že to bude další typ Prciček, ale výsledek filmu mě nakonec příjemně překvapil.(30.9.2011)

• slunicko2

Jedna hvězdička za nápad.(2.1.2013)

• BUD-SFIS

Zase tak spatne to neni ale techto komedii, je takova spousta, ze uz i originalni napad stojit za prd. Na rychle shlednuti do pul hodinky, se vam to bude libit.(24.12.2006)

Raz by som chcel stretnúť človeka, ktorý niečo takéto nielenže dokáže napísať (písať dokáže kdejaký kretén), ale kto si tie svoje kraviny dokáže aj predať :) resp. odvážlivca, ktorý niečo takéto dokáže natočiť (chlapci z Universalu zrejme tej odvahy majú na rozdávanie). Odmysliac si neskutočne debilný dej, klišé a spôsob degradácie vysokého školstva vo všetkým možných smeroch :), je to celkom pozerateľné a miestami aj vtipné :)(5.8.2008)