Typicky americká teenagerská komedie. Pokud jste alespoň dvě takové už viděli, odhadnete celý film se všemy zvraty už podle synopse, ne-li z plakátu. A o to jde, dostanete přesně to co chcete! Nic nepřebývá, nic nechybí a zrovna tenhle kousek, neobsahující nechutnosti a jiné debility je ukázkou, proč je tenhle žánr tak super.(16.12.2006)

• lukasch

Docela snesitelná komedie „z vejšky“. I přes hodně šílený nápad a patos na konci jsem se nemusel stydět, že na to koukám. Sice existují lepš filmy v podobném duchu, ale také horší, kde se zvrací, strká psí sperma do hot dogů apod. Tohle je ještě taková milá blbina.(25.6.2011)

debilné, tak debilné až to je sranda :))(29.12.2012)

No je to sice praštěný nápad, ale docela s dobrými a vtipnými dialogy, které vám večer určitě nezkazí, ba naopak, pokud se chcete zasmát něčemu nereálnému a ujetému, přesto docela solidnímu, Accepted je to pravé =) 6/10(27.2.2014)

• Windu85

jak že se jmenovala ta vysoká? S.H.I.T. ? jo přesně tak...úplně na hovno tento film!(12.2.2007)

No na tohle přijdou snad vážně jen amíci, nicméně s takovouhle školou by nesouhlasilo jen pako.(4.1.2010)

"Zdravotný poištění je úplne na nic. Nic vám nezaplatěj. Onemocníte v pátek, oni platěj jen v pondělí až čtvrtek. Jdete k doktorovi A, oni platěj jenom doktora B. Zlomíte si penis, oni léčí jenom vagíny."(3.3.2011)

Juhů, Justin Long válí! :o)(13.4.2013)

Typická shitovní americká komedie pro adolescenty. Přesně to co mám rád :D(15.3.2007)

Totální průměr žánru.(1.12.2008)

Naivní, absurdní, nesmyslná komedie. No a co? Film přímo sálá pozitivní atmosférou a to se počítá.(9.3.2009)

Po deseti minutách jsem myslel, že to radši vypnu. Vypadalo to, že to bude naprostej provar, ale nakonec se z toho vyklubala zábavná, sic dosti přiblblá, ale i tak příjemná komedie.(8.4.2010)

Oddechová komedie, pokud od toho filmu neočekáváte žádný inteligentní humor a očekáváte jen vtípky na téma sex, studium a nějaké ty pády apod. Budete spokojeni, tak jako sem byl já. Je to lepší průměr se sympatický herci, sice ne moc uvěřitelnou zápletkou ale i tak dávám 4 hvězdy za to, že se na to dá dívat vícekrát. Poslední komedie, která mě stejně oslovila byla Road trip. Při sledování máte pozitivní náladu a to se cení....(28.6.2010)

Absurdita na n-tou zakončená klasickým patriotismem, kdy jeden flákač hledá prozatímní řešení své situace a nakonec se z toho vyvine dech beroucí proslov zakončený jednou z těch hrdinských vět, které mají Američani tak rádi. Následuje standing ovation a vítězství těch více cool. Každopádně jsem si tento film velmi oblíbil i díky sympaťáka Justina Longa. 60%(8.3.2013)

Mám rád tyhle ulítlý komedie. Bezva vejška však na komedii roku vypadá zde podle všeho jako "žádná sláva". Já si však tuhle komedii užil až až. Zábavné to bylo, hlášky byly senzační, mladí herci nehráli vůbec špatně, podle mě si to titul komedie roku zaslouží. Tuhle vejšku bych chtěl fakt zažít :-).(19.3.2013)

Naprosto šílená teen movie, ale já ji prostě miluju ... Film plný neuvěřitelné zábavy, šílených nápadů a totálních nesmyslů - a to je přesně to, co na těchto komediích miluju! Nápad je opravdu geniální, i když absolutně nereálný, ale co, je to přece film a v těch je přece možné úplně všechno! Skvělé herecké výkony, úžasný scénář a dokonce zajímavý soundtrack ... Tento film opravdu můžu vidět pořád, proto nemůžu hodnotit jinak než plným počtem!(5.12.2013)

Když jsem o tomhle filmu slyšel poprvé, říkal jsem si, že je to zase jedna z parodií, tentokrát parodie na normální život. Vůbec jsem ale nelitoval, když jsem se nechal ukecat na tvorbu titulků k tomuhle filmu. Je to zatraceně dobrá komedie, kde se kluk, kterej se nedostal na vysokou, nejdřív snaží oklamat rodiče, ale nakonec se z toho vyvrbí pokus o založení vlastní vysoké školy, což by asi strašně rád udělal každý, kdo někdy byl v podobné situaci. Adam Herschman tady představuje pro mě tzv. „absolutní“ zábavu. Ve filmu je taky docela důležité sledovat, co se děje v pozadí, to se pak budete bavit o to víc. Je sice snadno čitelné, kterým směrem se film bude vyvíjet, ale i tak jsem se bavil od začátku do konce a hlavním aktérům fandil.(13.2.2007)

Well jak to říct jsou blbý filmy o kterých to víte od začátku a podle toho to taky dopadne. Pak jsou blbý filmy jak tenhle o kterých taky víte že jsou blbý ale příjemně překvapí. A to je i tenhle případ svižná komedie která neurazí a pokud vám je pod 25 budete se skvěle bavit(4.6.2008)

I když většina z vás kritiků to odsoudí, mně tenhle film naprosto dostal. Jistě, že je to naprosto neproveditelné, ale ten nápad, hudba a několik velmi vydařených fórů dávají dohromady výbornou podívanou. Asi je to jen můj subjektivní názor, ale ta myšlenka úplné volnosti je geniální!(11.10.2008)

• Mat21

Bartleby Gaines je jeden z mnoha průměrných a ničím výjimečných vycházejících středoškoláků, o které nemá zájem žádná vysoká škola. Nedokáže se však podívat svým rodičům do očí a říci jim: "Zkazil jsem si vlastní život svým lenošením." Se svými osudem stejně zdeptanými spolužáky se rozhodnou k odvážnému kroku: opravit v desolátním stavu vypadající bývalou budovu blázince a před svými rodiči ji vydávat za vysokou školu, ze které si vzápětí pošlou domů potvrzení o přijetí ke studiu. Aby jejich počin vypadal věrohodně, spustí i webové stránky školy, ale vše se zvrtává v okamžiku, kdy na ně nedopatřením umístí formulář automatického přijetí pro všechny žadatele. Rázem jim stojí před branou spousta neúspěšných žadatelů z jiných vysokých škol, plných vděčnosti, že byli přijati alespoň na tuhle školu. ● Aby vše maximálně lahodilo pohledu a pobavení diváka, jedná se ve směs o uchazeče s různým stupněm demence a uchazečky oplývající sex appelem stavící ho na obdiv po zbytek filmu. Tím je hlavní část zápletky vyčerpána - jednoduchý nápad s přímou dějovou línií, spousta gegů postavených na demenci studentů a v závěru potvrzení, že v Americe je možné opravdu všechno. ║1.2.2009║(1.2.2009)

Celkem zajímavý námět na netradiční komedii, který se ale bohužel po chvíli změní v klasickou předvídatelnou americkou slátaninu se zcela šíleným koncem. Škoda, dalo se z toho vytřískat víc.(30.10.2011)