Právnikovi Mitchovi Hansenovi (Michael Rogan) sa plní životný sen. Práve vyhral v jednom súdnom spore päť miliónov dolárov, a tak spolu so svojou milovanou Judy plánujú tú najružovejšiu budúcnosť. Avšak kombinácia šampanské a nežné bozky za volant nepatria. Chvíľka nepozornosti a nastáva osudová zrážka. Obe telá milencov sa dostávajú do márnice neďalekého sanatória. Tu však nastane dramatický zvrat, keď sa koroner a jeho pomocník pokúsia vybrať z Mitchovho tela mozog. Mitch totiž náhle ožije a začne sa vyzvedať na stav svojej milovanej. Keď sa dozvie pravdu, rozzúri sa a oboch bez milosti zabije ich vlastnými nástrojmi. Sanatórium následne zatvoria a dlhé roky sa mu ľudia vyhýbajú ako miestu, kde sa usadil šialený ohliadač mŕtvol. Teraz, desať rokov po týchto strašných udalostiach, sa skupinka tínedžerov rozhodla opustené sanatórium len tak, zo zábavy, navštíviť. A zábava to bude nevídaná, len škoda, že nie pre každého... (beso74)

POMO odpad!

Schátralá invalidovna, banda sexy teenů a ultra-béčkově guměný Dr. Phibes, který je za dne seká na vypečené gore způsoby (vrtačka, úhlová bruska, štipačky, kyselina...). A prokládá to koukáním na staré černobílé filmy v televizi. Cheapácký synťákový soundtrack, neherecké recitování již tak neuvěřitelných dialogů, jedna WTF scéna za druhou. Guilty pleasure pro nejotrlejší, které nedá z pekelného zážitku vydechnout jediným náznakem filmařského standardu, čehokoliv, co by napovědělo, že jeho tvůrci ví, jak se dělají filmy. ()

pornogrind

Čekal jsem něco ve stylu Troma filmů. To tak úplně nevyšlo. Doom Asylum je hororovou komedií kde jeden hláškující zombík v prostorách starýho chátrajícího sanatoria kosí vše co mu přijde pod ruku. Sem tam nějaká vtipná hláška, sem tam nějaký gore, přiměřená stopáž. Ale na nejlepší Troma kousky se to ani zdaleka nechytá. 2hvězdy ()

Campbell

tak nakonec trošku zklamání, těšil jsem se na atmosférickou srágoru. Nakonec jsem dostal film který polemizoval na poli amatérismu. Což by mi nevadilo ale dost mi vadilo to přehrávání. Jo film sice měl být úmyslně špatně zahranej ale když se místo smíchu snažíte scénu přeskočit je něco špatně. Celej humor byl děsně trapnej. Co mi dál moc nesedlo je délka. Film má 75 minut a i při tak krátké délce jsem se docela nudil. Přeci jenom film má jen pár postav(děsně nesympatických) a jednu starou továrnu. Takže tu nebylo ani nic moc co točit. Co naopak potěšilo bylo gore které tu sice není každou minutu ale když se ukáže tak je celkem vydařené. Občas sice dost klopýtne jako třeba vražda černocha ale jinak palec nahoru. Jedné se o průměr který si sice už asi nepustím ale na jedno zkouknutí.... Proč ne? ()

SeBig

Nasranej zombík chodí po městě a stříha lidem kůži. Tento starý brak, se veze na velice kvalitních maskách na tu dobu. ()

Gorehound

Veľmi zábavná, totálne béčková "cheesy" slasher záležitosť, ktorá sa neberie vôbec vážne. Herci prehrávajú, dej si kráča vo vyšľapaných slasher koľajách (a to nikdy osobne nevidím ako mínus, ak sa to vie), popálený a znetvorený záporák je vydarený, rovnako ako miestami parádne gore scény. Celé to ma takú tú béčkovú americkú 80´s VHSkovú atmosféru, ktorú som od filmu i očakával, takže som bol spokojný. ()

MightyHal

Přiznané béčko které paroduje horory a místy i ve stylu slavného Vřískotu- například ve scéně kdy hlavní hrdina řekne holce co se snaží oddělit od party: "Neměla by jsi chodit sama, v hororech ten kdo jde sám umře". No a tady to nekončí, jsou tu naprosto absurdní a geniální scény, které podporují záměrně špatné výkony a hlavní zabiják co trousí jednu suše humornou hlášku za druhou. Pochválit se i musí skvělý soundtrack či občasná snaha režiséra, vykouzlit atmosférické scény. Za mě tedy skvělý komediální horor, který si dělá prdel z klasických klišé a doručí vám neskutečnou zábavu a pár skvělých góre zabití! ()

Teardown

Doom Asylum je sice perfektně odvedená práce co se masek a gore efektů týče, lokace zchátralé nemocnice nemohla být snad ani lepší, ale ta banda retardovaných neherců pod taktovkou zcela impotentního vedení bohužel dokurvila co se jen dalo a za to by zasloužili facek jak kvítí. Výsledkem je pak nechtěná parodie u které děláte všechno možné, jen se nebavíte a bohužel ani nesmějete. ()

beso74

Skupinka tínedžerov asi mala v lete 1987 trošku nudnejšie prázdniny a tak sa rozhodla využiť boom videotechniky a natočiť si svoj OZAJSTNÝ horor. Použila snáď všetky klišé, ktoré sa v tom čase dali použiť, opustený objekt s nie najlepšou povesťou, skupina tínedžerov, trauma z detstva, maniakálny znetvorený zabijak, dievčenská hudobná (skoro)skupina. A potom skupinka kecá a kecá a postupne po jednom vchádza do opustenej budovy, aby sa koroner nenudil. Pretože ak niet koho zabiť, musí si vystačiť s pozeraním čiernobielych hororových filmov zo začiatku éry zvukového filmu, ktoré sú mimochodom neúmerne dlhé. Čo mi tento film dal? No predsa poznatok, že vrahom ukrývajúcim sa v opustených budovách vadí najviac rap a černosi. Ako úlet a zoznámenie sa s amatérskym osemdesiatkovým slasherom vcelku obstojné, gore efekty prijateľné, dej nehodnotiteľný. Ale vidieť niekoho bežať o život takým spôsobom ako Mike, neskutočnú bitku pohlaví, držať sa končekmi prstov rímsy a následne vyskočiť pol metra nad okraj, to treba vidieť. REAL GUILTY TREASURE. ()