Ainsleyho labužnický Expres (TV pořad)

• Česko

Hrnečku, vař: Ainsleyho labužnický Expres

Gourmet Express

Reality-TV / Rodinný

Velká Británie, 2000, 11x30 min

Stuart Bateup

Účinkují:

Ainsley Harriott

Komentáře uživatelů k TV pořadu (9)

Nejlepší kulinářskej seriál, který jsem kdy viděl. Pamatuju si, když to dávali vždycky dopoledne, když já byl ve škole, a všecko jsem si to pracně nahrával na vhsku abych se pak podíval, protože mě to hrozně bavilo to sledovat. Ainsley Harriott je neskutečný sympaťák, a jeho pořad byla radost sledovat, nemůžu si pomoct. Jeho francouzský tousty si pamatuju do dneška a dokonce jsem si je kolikrát udělal...a co že jeho jídla byla exotická, nádherně se na ně koukala, a já stejně nesleduju tyhle pořady abych si z toho pak něco uvařil, ale abych se pobavil a poslintal si triko, no a tady se to vedlo jedna báseň :)(15.6.2009)

Ježkovy voči, co se to děje?... Mno nic, Ainsley byl dobrý kuchař, co vařil hooodně exotická jídla, z nichž jsem byl schopen sehnat suroviny akorát tak z dílu věnovanému řecké kuchyni... Občas celkem slušně zavtipkoval, ale převážně to byly pěkně trapný vtipy, a ten děsivej dabing tomu tedy nenapomáhal...(18.8.2007)

Spolu s Jamie Oliverem největší machr u plotny. Má švih a grády. K tomu má pěknou kuchyň, takže 5*.(29.1.2007)

Špička pořadů o vaření. Pamatuju se, jak vždycky kolem poledne běžel tenhle mazák nebo Jamie Oliver, ještě jeden brit a starší babka. Ainsley Harriott byl díky svému charisma z nich bezkonkurenčně nejlepší. Byl stále vtipný a plný elánu. Nejradši jsem měl jeho grilovací šňůru napříč USA. To jsem slintal u každýho dílu a něco si z toho dělám na grilu do dnes.(18.8.2009)

Jediná relácia o varení, ktorá ma zaujala. Nie ej to ani zďaleka tá relácia ako stovky iných, má to šmrnc, je to zábavné, moderátor je sympatický a vtipný, čo si veľmi cením. Dúfam, že s varením neskončí na TV. 90%(20.7.2008)

Jeho učebnice grilování nemá chybu, vaří s naprostou jednoduchostí. Škoda, že to nikdo nemá nahrané.(22.5.2006)

Spolu s Jamiem Oliverem je to snad nejzábavnější kuchař ze všech. Je vidět, že ho vaření fakt baví a ty jeho smíchy či řeči kolem - to je prostě delikatesa.(1.5.2010)

Silenec u plotny :-)(23.2.2006)

Ainsley je nejlepší!(18.8.2012)