poster

Cigarette Burns (S01E08) (epizoda)

 • USA

  John Carpenter's Cigarette Burns

Horor

USA, 2005, 59 min

Tvůrci:

Mick Garris

Režie:

John Carpenter

Scénář:

Drew McWeeny, Scott Swan

Kamera:

Attila Szalay

Producenti:

Tom Rowe

Střih:

Patrick McMahon

Scénografie:

David Fischer

Kostýmy:

Lyn Kelly
(další profese)
 • MatejNosal
  *****

  Hustá atmosféra, skvelý herci a klasická carpenterovska hudba. Jedna z najlepších epizód. (90%)(17.2.2019)

 • PKD
  *****

  Hrůzné,bizarní. Carpenter rozhodně nezklamal a dokázal,že po blbinkách typu Duchové Marsu apod.,na to pořád má.(1.6.2017)

 • filmmovier
  *****

  John Carpenter nezklamal. Naprosto luxusní, znepokojivá a jen lehce bizarní epizoda alá Devátá brána je klenotem seriálu. Zajímavá zápletka, která se točí kolem nesmírně zajímavého a zvláštního filmu, výtečně hrající herci (Norman Reedus je fajn, ale Udo Kier to na konci s tou promítačkou fakt ovládl - než příšel čínskej slouha) a typicky božská hudba, která sice není přímo od Johna, ale stejně je tam slyšet. Hořící cigareta v žádném případě není veselá podívaná a společně s Jenifer patří k tomu vůbec nejlepšímu. Ať jsou poslední filmy JC jakékoliv, téhle epizodě dal koule a vydal ze sebe opět nezapomenutelné dílo. 100%.(29.1.2018)

 • prf.grass
  *****

  Udo to zabil s tou promítačkou :).(4.6.2017)

 • Cryptkeeper
  ****

  Tak nevim,zda tohle bylo víc zvláštní,bizarní,nebo deprimující,každopádně jako celek to byla Carpenterovská klasika,co určitě stojí za shlédnutí.. " more intestines pls "(7.11.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace