poster

Otisk (S01E13) (epizoda) (festivalový název)

 • USA

  Imprint

Horor

USA, 2006, 1 h 3 min

Tvůrci:

Mick Garris

Režie:

Takaši Miike

Scénář:

Daisuke Tengan

Hudba:

Kódži Endó
(další profese)
 • JardoLe
  ***

  Japonci su experti na filmy,ktore obsahuju sceny,kde sa mucia ludia,aj v tomto horore sa objavili,aj ked len v malom mnozstve,su tu aj nejake nechutnosti,ale ma to aj slabsie stranky,asi taky priemer...:-)(17.3.2019)

 • PKD
  **

  Tohle je absolutní průser celé série.Nechtěl bych osobně potkat lidi,kterým se takovéto příběhy líbí.Japonci opět prokázali,že až na vyjímky,jsou zcela cizí myšlení zbytku světa.(1.6.2017)

 • filmmovier
  *****

  Ksicht Billyho Draga mám rád v každé věci už od Čarodějek (ten chlap je fakt živoucí démon, je naprosto výbornej, což platí i tady, jen je škoda, že v Imprintu je za klaďase - tak trochu). Imprint je správně japonsky bizarní a divnej (jako ostatně všechno z této podivné země), a v první polovině to ani není nijak zajímavé. Druhá ale byla fakt výborná a naprosto strhující, parádní jízda, kterou jsem si užil. Pak se ale do toho nějak divně zamotali (což mě nepřekvapuje) a konec celé bizarnosti nasadil korunu a já to vlastně vůbec nepochopil. Ve výsledku je tenhle díl klasická prvotřídní japonská šílenost (já fakt nechápu, jak tenhle národ může vymyslet tolik bizarností úplně na pohodu), ale naštěstí je to i další skvělý příspěvek do série, který rozhodně utkví. Za mě 90%.(7.2.2018)