PKD

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Další prdlá ujetina, která mě chytla hned na po1. A z toho úplného závěru s tou bankovkou, pokaždé řvu smíchy.;-))) Výtečná kombinace, humoru a hororu. Což sice většinou moc nemusím (beru spíše čistě H věci), ale v takovýchto vypečeně povedených případech, udělám rád vyjímku. P.s. nikdy jsem nepatřil k milovníkům konspiračních teorií (sám život je konspirační, už tak dost), ale tady jsem po postupném odhalování minulosti jedné z největších postav v historii, začal silně věřiti, že ano, tak by to opravdu mohlo býti. Proč ne? Co my víme???;-) Mě by to tedy nepřekvapilo. Ovšem já, vždy v lidech viděl jen to nejhorší, takže to berte s reservé.:) Special quest star...Kivas Fajo (ten hajzlík, co ukradl v STTNG, Data) jako prof. Harkinson. ()

filmmovier

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Opět další naprosto výtečná záležitost. Originální, vtipná, silně znepokojivá, s úžasnou pointou a naprosto skvělými herci, která je skvěle natočená. Ačkoliv tahle epizoda není primárně horor (teda snad), mrazení v zádech, které nabídne, je skutečně nemalé, stejně tak to platí o tom znepokojení. Úžasná konspirační záležitost (taková never-happened episode kdyby to bylo v Aktech X), která je stejnou měrou děsivá i zábavná, funkční a kvalitní. Za mě veliká spokojenost. 85% a tentokrát naprosto objekitvně. ()