Kleopatra přijíždí do Říma, aby složila hold Caesarovi a usilovala o uznání syna Caesariona za legitimního následníka. Egyptská královna je příčinou dalších komplikací mezi Antoniem a Atií, která ještě stále bojuje se Servilií. Z Jeruzaléma přijíždí Timonův bratr. Erastova smrt rozhodí podsvětí a uvrhne obchodování do chaosu. Pullo a Vorenus se rozcházejí. Octavianus a Antonius zahájí dlouhé a hořké soupeření sporem nad Caesarovou vůlí a společným sdílením moci. (HBO Europe)

Frajer42

Spoilery! Nádherná Vorenova proměna v běsnící monstrum, které se mstí světu v tom nejvyšším stylu. V Římu konečně zavládla anarchie a panuje snad ještě ostřejší atmosféra, než v současných českých hypermarketech, kde vypuklo bezdůvodné davové šílenství a lidé znovu ukázali, jak moc mentálně nemocní čuráci jsou a všechny mé naděje na příčetnou budoucnost, které mi dala poslední série South Parku, se znovu rozplynuly. Jinak epizoda na můj vkus trošku moc ukecaná a přitom kromě hrocení sporu mezi Octavianem a Antoniem toho zase tolik zajímavého nenabídla. Lepší 3 kousky. ()