Pullo se snaží dostihnout Vorena se zprávami o osudu jeho rodiny. Serviliiny plány na odstranění sokyně ji vyjdou hodně draho. Cicero žasne nad Octavianovým rozkazem, aby se jeho vítězné legie vrátily domů do Říma. A Timon, který zůstává v Římě, konečně začíná být unavený Atiiným věčným rozkazováním. (HBO Europe)

Frajer42

Je hrozně uspokojivé a vždy se mi vztyčí mých 20 čísel, když vidím, jak alespoň jedna ze dvou ústředních čubčích dcer trpí. Je docela jedno která, protože je obě bytostně nesnáším. Škoda, že byl židák měkáč a odmítl dokončit své dílo zkázy. To jeho izraelští součastníci a společně s USA spoluautoři současné chřipky, kteří nám jisto jistě začnou za pár týdnů vnucovat vakcínu jsou zcela jiný kalibr. Copak jsem zasraný pražák, abych se očkoval na rýmičku? Opět mě zarmoutilo, že se epická bitva kompletně celá odehrála mimo kamery. Rád bych do konce seriálu viděl alespoň jednu. Seriál smrdí nižším rozpočtem. Absenci krve naštěstí slušně kompenzují velmi zajímavé pletichy, za které by se nemuseli stydět ani HBO následovníci jako třeba GoT. ()