Prodáno (TV film)

Braňo Pažitka

Jan Daňhel

Zvuk:

Jan Paul

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

• Morien

Kdybych na vlastní oči neviděla na konci filmu napsáno, že je z roku 2005, tak tomu nevěřím ani za mák. Můj osobní odhad byl, že je film tak z počátku devadesátých, možná i osmdesátých let, protože všechny "současné" záběry se moc nelišily od těch vlasových, současných. Jediná věc, která vlastně film časově zařazuje, jsou řeči o Evropské unii, jinak to asi všechno tak nějak ustrnulo v tom středověku. Jako mnohem silnější námět na film bych viděla paní Mandlovou, která mě zaujala, ať už svými teoriemi o vesmíru či pocitu domova, tak třeba tím, že padesát let žije na místě, které jí nevyhovuje a které pro ni nic neznamená.(3.3.2011)

• bassator

41st KVIFF 2006 - ARY FILMS IN COMPETITION - Soutěž Dokumentárních filmů (Prodáno / SOLD / Prodáno)(27.6.2009)

Povedený skupinový portrét obyvatel jednoho činžovního domu v časech nejistoty. Snad jen bylo skoro zatěžko uvěřit, že se pohybujeme v tomto století. Vždyť i ten bývalý majitel-emigrant sem jezdil starým křápem ze 70. let (a zbytek zařízení působilo ještě starobylejším dojmem).(22.9.2017)

• BASE

Bydlel jsem v tomto domě 25 let. 31.srpna byl zasqutován na 1 den, na tomto odkazu http://byznys.lidovky.cz/dum-duchu-na-pohorelci-je-prazdny-a-chatra-sidli-tam-vsak-83-firem-pss-/firmy-trhy.aspx?c=A130902_100800_firmy-trhy_mev je shodou okolností i fotografie mého bytu docela mě mrzí, že jsem se nezúčastnil.(19.9.2013)