poster

Prodáno (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2005, 25 min

Režie:

Lucie Králová

Scénář:

Lucie Králová

Kamera:

Braňo Pažitka

Střih:

Jan Daňhel

Zvuk:

Jan Paul
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • Morien
  **

  Kdybych na vlastní oči neviděla na konci filmu napsáno, že je z roku 2005, tak tomu nevěřím ani za mák. Můj osobní odhad byl, že je film tak z počátku devadesátých, možná i osmdesátých let, protože všechny "současné" záběry se moc nelišily od těch vlasových, současných. Jediná věc, která vlastně film časově zařazuje, jsou řeči o Evropské unii, jinak to asi všechno tak nějak ustrnulo v tom středověku. Jako mnohem silnější námět na film bych viděla paní Mandlovou, která mě zaujala, ať už svými teoriemi o vesmíru či pocitu domova, tak třeba tím, že padesát let žije na místě, které jí nevyhovuje a které pro ni nic neznamená.(3.3.2011)

 • bassator

  41st KVIFF 2006 - ARY FILMS IN COMPETITION - Soutěž Dokumentárních filmů (Prodáno / SOLD / Prodáno)(27.6.2009)

 • Slarque
  ****

  Povedený skupinový portrét obyvatel jednoho činžovního domu v časech nejistoty. Snad jen bylo skoro zatěžko uvěřit, že se pohybujeme v tomto století. Vždyť i ten bývalý majitel-emigrant sem jezdil starým křápem ze 70. let (a zbytek zařízení působilo ještě starobylejším dojmem).(22.9.2017)

 • BASE

  Bydlel jsem v tomto domě 25 let. 31.srpna byl zasqutován na 1 den, na tomto odkazu http://byznys.lidovky.cz/dum-duchu-na-pohorelci-je-prazdny-a-chatra-sidli-tam-vsak-83-firem-pss-/firmy-trhy.aspx?c=A130902_100800_firmy-trhy_mev je shodou okolností i fotografie mého bytu docela mě mrzí, že jsem se nezúčastnil.(19.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace