poster

Dialog s doprovodem děl (TV film)

Drama

Československo, 1982, 53 min

Režie:

Pavel Háša

Kamera:

Petr Polák

Hudba:

Jiří Šust
(další profese)
 • Snorlax
  *****

  Je to zvláštní, ale antimilitantní historik Daněk se nikdy nevykrádal. Říká se, že šperk je nejhezčí na krásné ženské, ale Daňkovy náhrdelníky krásné ženy nikdy nepotřebovaly, vystačily si klidně i s nepříliš pohlednými muži.(20.7.2014)

 • LiVentura
  ****

  Je to o hercích a ty pan Háša sehnat dokázal.(11.11.2011)

 • Ivoshek
  *****

  V týlu kousek za Verdunem se snaží mladý lékař přesvědčit přiopilého generála o změně zažitého, ale v důsledku smrtícího postupu léčení hlubokých ran.... Minimalistická a nijak dlouhá záležitost, kterou výborně táhnou Preiss jako kpt. Flemming a Viklář jako generál (+ Boris Rössner, který se tu a tam mihne). Celé se to odehrává v jediné místnosti, jen občas to proloží historické záběry z fronty. Oldřichu Daňkovi se mimořádně povedl scénář, rozhodně to není nuda - celá debata obou hlavních protagonistů má výbornou gradaci, která mě udržela u obrazovky od začátku až do konce.(27.7.2008)

 • Aky
  *****

  Oldřich Daněk, Pavel Háša a Josef Vinklář - z toho nemohlo vzniknout nic jiného než malý do dokonalosti vybroušený diamant. Plný cynismu a humanity, zabalený do řádky bonmotů a bystrých dialogů.(12.7.2014)

 • Jandos
  *****

  Pamatuji se jak jsem takhle jednou prepnul v noci na CT2 a nemohl jsem se odtrhnout. Pochybuju ze dnesni ceskatelevize je schopna vyprodukovat neco aspon trochu srovnateleneho .....(16.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace