Komentáře uživatelů k sérii (7)

Dá se shrnout jedním slovem: meh. Na jednu stranu se vracíme do starých kolejí, navíc obohacených o exotičnost a o poznání větší drsnost, na tu druhou zase mizí určující faktor vševědoucího geniálního hrdiny; zatímco v první sérii mohl Michael rozvíjet plán A K TOMU reagovat na nové události, zde už jenom reaguje. Nelze taky opomenout vzrůstající překomplikovanost, obehranost a opět, grr, všemocnou Společnost. Aspoň že to bylo milosrdně krátké.(15.3.2017)

Obsahuje spoilery: A je to znovu to samé, co v 1.série. Znovu se plánuje útěk a na konci se znovu prchá. Je tu jen jeden rozdíl a to ten, že se to odehrává v jiném prostředí. - 50%.(7.2.2018)

Seriálu prospěl návrat ke kořenům a Sona je o poznání brutálnější, než chvilková destinace ve Fox River. Horko, souboje na život/smrt, minimum tekutin a potravin, a časový limit, během kterého Majkl musí dostat ven Whistlera. Na Scofielda skutečně padá únava, beznaděj z něj tryská na obrazovku a mnohdy dělá už zoufalá rozhodnutí. Sám navíc musí upřednostnit násilí, protože né všechno lze řešit diplomaticky. Velkou změnou též projde Finchtner, hned co se Mahone vykope ze závislosti, začne s Majklem tvořit úžasné přátelství a z jejich chemie vyniká genialita scénáristů, kteří vědí, že přesně na tohle divák čeká. Líbí se mi, že scénář se svym způsobem drží při zemi a když už Scofield čelí slepé uličce, nevymýšlí se ptákoviny, ale je nucen vyklopit generálovi, o co skutečně jde. To, co se tam děje, je prostě očekávané. Atmosféra Sony funguje na plné obrátky, zejména díky hudebním prvkům, na její pohled hraje nepříjemná struna a herci jsou propocený, dávaj si do huby, anebo šílej z neustáleho přetlaku v hlavě. Sona je prostě peklo na zemi. Dynamika neuvěřitelná, celá třetí série je jedna velká akční scéna. Konec hodně smutný...(13.7.2017)

• Tommassi3

Navzdory tomu, že dle skalních fandů projektu jde o nejslabší sérii, platí tahle smyšlená za pačesy scenáristů přitažená Sonn(d)a za tu vůbec nejzajímavější a nejoriginálnější..(19.6.2018)

Málokoho série baví, pro mě je téměř nejlepší.(21.2.2017)

Jsem jediný kdo se v tom začíná regulérně ztrácet? Určitě je dobře, že se tvůrci vrátili tam, kam Útěk z vězení patří, tedy do vězení. Já měl ale celou dobu problém s Michaelem. V jedničce byl za neuvěřitelnýho borce, co má všechno připravený a díky jeho plánům to diváka bavilo. Ve trojce je už ale jen pěšák snažící se nějakým způsobem přežít. Najednou ta aura neporazitelnosti je tatam a mě to přestalo bavit. Ostatní herci a dějový linie jsou vyloženě průser. A pokud jde o příběh, je neskutečně nudný a takový guláš, že se raději bojim, co si na mě vymysleli na první finále.(6.10.2017)

Vrátit vězně zpět do vězení by se mohl zdát jako tah na branku. Jenže jakkoli se Sona tváří drsně, ve skutečnosti je taková...nijaká. Už to není ono, taky proto, že Michael už není tím maestrem s plánem na těle, jak se dostat ven...a přiznejme si, podruhé utíkat z vězení už prostě není to samé jako když se to dělá poprvé. Nové postavy jsou nezajímavé nebo otravné, a už na této sérii začíná být nebezpečně cítit, že se pomalu vaří z vody. Kdyby tato série nevznikla, vůbec nic se nestane. Ovšem na druhou stranu lze ocenit dostatečnou tvůrčí soudnost, prokázanou nízkým množstvím dílů. Třetí série tak funguje jako můstek průměrnosti, díky kterému divák sjede do naprostého dna v sérii nadcházející.(22.1.2018)