Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Od Michaelovy údajné smrti uběhlo sedm let. Životy ostatních se změnily a posunuly dopředu. Ale najednou Lincolna navštíví starý známý T-Bag. Vychází najevo, že Michael je pořád naživu, zamknutý za mřížemi v Jemenu v jednom z nejobávanějších vězení na světě! Sara, která vychovává Michaelova syna a znovu se vdala, tomu odmítá uvěřit. Sucre se okamžitě nabídne, že s Lincolnem vyrazí do Jemenu. Lincoln místo toho vezme s sebou C-Nota, bývalého vojáka, který konvertoval k islámu. Mise na Michaelovu záchranu začíná. (TV Prima)

(více)

Recenze (29)

skinny 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

jako by to bylo včera, co jsem si nenechala ujít jediný díl a je to víc jak sedm let. Ten seriál je prostě moje srdcovka a opět se nemůžu dočkat dalšího dílu :-D naprosto peckovní a Wentworth a Dominic čím jsou starší tím jsou charizmatičtější ;-) na můj vkus možná trochu uspěchané ale uvidíme, co přinesou další díly :-) a já se na ně sakra těším ()

Rocky88 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Když jsem se zhruba před rokem doslechl, že se bude natáčet pátá série, bez větších očekávání jsem tuto informaci přešel, i když Prison Break, a hlavně nepřekonatelná první série, je naprostá srdcovka. Co nám přinesl první díl série, která nevzbuzovala moc očekávání? Spousta věcí zůstala nezměněna. Máme tu starou partu, stopy a hádanky, pár g-manů (g-man a g-woman, abych byl přesný), vězení a k tomu navíc jeden prázdný hrob. Abych nezapomněl - jako vždy celý díl odsýpá, nikde se zbytečně moc nedebatuje, tah na branku je nezkrotně silný (tady ať se inspirují tvůrci Walkind Dead). Djawadi servíruje známé tóny a nostalgie útočí. Objektivně asi za tři hvězdy, nicméně prostředí Jemenu je hodně neobvyklé, poutavé, na další díl se těším. ()

Reklama

micle21 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Čekali jsme dlouho. Udělal jsem dobře, že jsem si před 2 roky seriál zopakoval, je to super i po letech. Tady sice většina zvratů absolutně nedává žádnej smysl a zavřenej Michael, kterej zapře svojí známé a příbuzné už vůbec ne, ale alespoň se vrátilo spousta známých. Škoda, že hodně postav předtím pomřelo, co já bych dal za Alexe.. ()

poet 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Prison break si back a veru to nie žiadna sláva... Prvé dve séria mali drive, napätie aj celkom zaujímavý príbeh a potom prišla nuda a tona klišé v 3 a 4 sérii... Bohužiaľ návrat nadväzuje zrovna v tej "kvalite" posledných seríí a nedá sa nato pozerať. Dávať dokopy tie iste tváre a oživovať Scofielda nie je zrovna dobrý nápad. Scenáristicky aj herecky neskutočne silené. Táto úvodná epizóda ma moc nepresvedčila... ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V dobách své slávy byl seriál neskutečná pecka. Brutálně jsem se těšil na každý další díl. Bude stejný koncept fungovat i po osmi letech, kdy se divácké chutě s příchodem dalších seriálů dost pomíchaly? To určitě zjistíme v následujících dílech. Pilotní díl byl slibným startem, který naznačuje, že by to fungovat přeci jen mohlo. Připomenul nám starou bandu, odhalil nějaký ten prázdný hrob a nastínil, o co by mělo v následujících dílech jít. V hlavní roli je opět pořádné vězení, takže by to snad fungovat mohlo a doufám, že to fungovat bude. Přeci jen série, kde se pobíhalo na svobodě byly výrazně slabší. Snad nás čeká návrat ke kořenům. Jsem dost zvědavý i na prostředí blízkého východu a na to, kterak hrdinové využijí občanskou válku k zorganizování útěku. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama