Věznice Ogygia (S05E01) (epizoda)

Ogygia

Ogygia

Thriller / Drama / Akční / Krimi

USA, 2017, 45 min

Linc ako vždy po uši v problémoch, džihádista C-Note, premotivovaný Sucre, zvedavý T-Bag a noví tajní agenti. Záverečná scéna s nostalgiou spomína na záverečnú scénu prvej časti seriálu. Nástup do starých koľají sa podaril, každému fanúšikovi musí efektne zahrať na city. Z atmosféry výbušného arabského mesta sa dá dosť vyťažiť. Úvodná epizóda navnadila potenciálom, ktorý zatiaľ nenaplnila, ale je na čom stavať.(15.4.2017)

• poet

Prison break si back a veru to nie žiadna sláva... Prvé dve séria mali drive, napätie aj celkom zaujímavý príbeh a potom prišla nuda a tona klišé v 3 a 4 sérii... Bohužiaľ návrat nadväzuje zrovna v tej "kvalite" posledných seríí a nedá sa nato pozerať. Dávať dokopy tie iste tváre a oživovať Scofielda nie je zrovna dobrý nápad. Scenáristicky aj herecky neskutočne silené. Táto úvodná epizóda ma moc nepresvedčila...(10.4.2017)

To, že se má točit další řada mi nějak uniklo. S napětím jsem spustila první díl. Není to vůbec špatné. Vychutnávám si, že neznám vše zpaměti 😂. Určitě se mi pokračování líbí, hned mě zaneslo nostalgicky do období, kdy sem nemohla dospat dalšího dílu, ale proboha devět dílů je opravdu málo. Určitě se dalo stavět na nové zápletce a dílů ba i řad mohlo být více. Budu doufat, třeba ještě něco bude.(18.11.2017)

V dobách své slávy byl seriál neskutečná pecka. Brutálně jsem se těšil na každý další díl. Bude stejný koncept fungovat i po osmi letech, kdy se divácké chutě s příchodem dalších seriálů dost pomíchaly? To určitě zjistíme v následujících dílech. Pilotní díl byl slibným startem, který naznačuje, že by to fungovat přeci jen mohlo. Připomenul nám starou bandu, odhalil nějaký ten prázdný hrob a nastínil, o co by mělo v následujících dílech jít. V hlavní roli je opět pořádné vězení, takže by to snad fungovat mohlo a doufám, že to fungovat bude. Přeci jen série, kde se pobíhalo na svobodě byly výrazně slabší. Snad nás čeká návrat ke kořenům. Jsem dost zvědavý i na prostředí blízkého východu a na to, kterak hrdinové využijí občanskou válku k zorganizování útěku.(6.4.2017)

jako by to bylo včera, co jsem si nenechala ujít jediný díl a je to víc jak sedm let. Ten seriál je prostě moje srdcovka a opět se nemůžu dočkat dalšího dílu :-D naprosto peckovní a Wentworth a Dominic čím jsou starší tím jsou charizmatičtější ;-) na můj vkus možná trochu uspěchané ale uvidíme, co přinesou další díly :-) a já se na ně sakra těším(7.4.2017)