Věznice Ogygia (S05E01) (epizoda)

 • USA

  Ogygia

 • Slovensko

  Ogygia

Thriller / Drama / Akční / Krimi

USA, 2017, 45 min

 • skinny
  *****

  jako by to bylo včera, co jsem si nenechala ujít jediný díl a je to víc jak sedm let. Ten seriál je prostě moje srdcovka a opět se nemůžu dočkat dalšího dílu :-D naprosto peckovní a Wentworth a Dominic čím jsou starší tím jsou charizmatičtější ;-) na můj vkus možná trochu uspěchané ale uvidíme, co přinesou další díly :-) a já se na ně sakra těším(7.4.2017)

 • Agent24
  *****

  U mě je problém, že si už moc nepamatuji o čem byla první a druhá sezona. Třetí a čtvrtou sezonu už jsem bohužel neviděl. V tu dobu jsem silně ujížděl na 24 takže už na Útěk z vězení nezbyl žádný čas. Někdy budu muset pustit abych dojel resty. Jinak první epizoda opravdu pecka. Strašně mě to bavilo a ani vteřinku jsem se nenudil. Hodně tomu taky prospívá prostředí kde se děj odehrává. Jemen a IS vypadá dost drsně. Těším se až si pustím druhou epizodu. První epizoda 100%!!! :-)(30.4.2017)

 • Sharon
  *****

  To, že se má točit další řada mi nějak uniklo. S napětím jsem spustila první díl. Není to vůbec špatné. Vychutnávám si, že neznám vše zpaměti 😂. Určitě se mi pokračování líbí, hned mě zaneslo nostalgicky do období, kdy sem nemohla dospat dalšího dílu, ale proboha devět dílů je opravdu málo. Určitě se dalo stavět na nové zápletce a dílů ba i řad mohlo být více. Budu doufat, třeba ještě něco bude.(18.11.2017)

 • poet
  **

  Prison break si back a veru to nie žiadna sláva... Prvé dve séria mali drive, napätie aj celkom zaujímavý príbeh a potom prišla nuda a tona klišé v 3 a 4 sérii... Bohužiaľ návrat nadväzuje zrovna v tej "kvalite" posledných seríí a nedá sa nato pozerať. Dávať dokopy tie iste tváre a oživovať Scofielda nie je zrovna dobrý nápad. Scenáristicky aj herecky neskutočne silené. Táto úvodná epizóda ma moc nepresvedčila...(10.4.2017)

 • Weezy22
  *****

  Michael Scofield je opäť späť. Už od začiatku som tŕpla a čakala, čo nám po rokoch prinesie nový začiatok piatej série. Nesklamal, po celý čas som bola v napätí, príbeh sa nám začína znovu poriadne zamotávať a jednoznačne sa máme načo tešíť naďalej. Síce mierne sklamane po nesplnenom očakávaní viacerých scén, kde by sa objavil aj sám Michael, no nadšene z nového pùtavého príbehu. Ja snáď ani nebudem spať, kým nevydajú ďalšiu časť...(5.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace