Věznice Ogygia (S05E01) (epizoda)

 • USA

  Ogygia

 • Slovensko

  Ogygia

Thriller / Drama / Akční / Krimi

USA, 2017, 45 min

 • Agent24
  *****

  U mě je problém, že si už moc nepamatuji o čem byla první a druhá sezona. Třetí a čtvrtou sezonu už jsem bohužel neviděl. V tu dobu jsem silně ujížděl na 24 takže už na Útěk z vězení nezbyl žádný čas. Někdy budu muset pustit abych dojel resty. Jinak první epizoda opravdu pecka. Strašně mě to bavilo a ani vteřinku jsem se nenudil. Hodně tomu taky prospívá prostředí kde se děj odehrává. Jemen a IS vypadá dost drsně. Těším se až si pustím druhou epizodu. První epizoda 100%!!! :-)(30.4.2017)

 • Arkanoid
  ****

  Linc ako vždy po uši v problémoch, džihádista C-Note, premotivovaný Sucre, zvedavý T-Bag a noví tajní agenti. Záverečná scéna s nostalgiou spomína na záverečnú scénu prvej časti seriálu. Nástup do starých koľají sa podaril, každému fanúšikovi musí efektne zahrať na city. Z atmosféry výbušného arabského mesta sa dá dosť vyťažiť. Úvodná epizóda navnadila potenciálom, ktorý zatiaľ nenaplnila, ale je na čom stavať.(15.4.2017)

 • poet
  **

  Prison break si back a veru to nie žiadna sláva... Prvé dve séria mali drive, napätie aj celkom zaujímavý príbeh a potom prišla nuda a tona klišé v 3 a 4 sérii... Bohužiaľ návrat nadväzuje zrovna v tej "kvalite" posledných seríí a nedá sa nato pozerať. Dávať dokopy tie iste tváre a oživovať Scofielda nie je zrovna dobrý nápad. Scenáristicky aj herecky neskutočne silené. Táto úvodná epizóda ma moc nepresvedčila...(10.4.2017)

 • Sharon
  *****

  To, že se má točit další řada mi nějak uniklo. S napětím jsem spustila první díl. Není to vůbec špatné. Vychutnávám si, že neznám vše zpaměti 😂. Určitě se mi pokračování líbí, hned mě zaneslo nostalgicky do období, kdy sem nemohla dospat dalšího dílu, ale proboha devět dílů je opravdu málo. Určitě se dalo stavět na nové zápletce a dílů ba i řad mohlo být více. Budu doufat, třeba ještě něco bude.(18.11.2017)

 • Rocky88
  ****

  Když jsem se zhruba před rokem doslechl, že se bude natáčet pátá série, bez větších očekávání jsem tuto informaci přešel, i když Prison Break, a hlavně nepřekonatelná první série, je naprostá srdcovka. Co nám přinesl první díl série, která nevzbuzovala moc očekávání? Spousta věcí zůstala nezměněna. Máme tu starou partu, stopy a hádanky, pár g-manů (g-man a g-woman, abych byl přesný), vězení a k tomu navíc jeden prázdný hrob. Abych nezapomněl - jako vždy celý díl odsýpá, nikde se zbytečně moc nedebatuje, tah na branku je nezkrotně silný (tady ať se inspirují tvůrci Walkind Dead). Djawadi servíruje známé tóny a nostalgie útočí. Objektivně asi za tři hvězdy, nicméně prostředí Jemenu je hodně neobvyklé, poutavé, na další díl se těším.(8.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace