Kdo je Kaniel Outis (S05E02) (epizoda)

Kaniel Outis

Kaniel Outis

Thriller / Drama / Akční / Krimi

USA, 2017, 45 min

To byla zase jízda , tet už trochu akčnější ale jemně se nám to rýsuje sice postrádám Papiho , což mě štve ale další tvář se nám ukázala, rozhodně po dvou dílech sem hodně spokojený a už se těším na další to čekáni bude hrozný.(15.4.2017)

Po velmi zbrklom a gycovom uvode v prvej epizode v ktorej si Lincoln vyskusal "prelet nad kukucim hniezdom" cez celne sklo, sa druha epizoda zacina niekam posuvat. Tesil som a, ze epizod bude iba par 4-5, ale zistujem, ze ich ma byt viac, tak dufam, ze k tomu poctu maju aj pribeh. Mohli zvolit trochu ine spracovanie a nevracat sa k zauzivanym praktikam, ale davam urcite sancu. Stale to ale vyzera lepsie ako nesledovatelna resurekcia Aktov X.(21.4.2017)

Minimálne 4x Chekhov's gun (začiatok epizódy, pravý hráč, mobil, gay), zdá sa tak, že všetko dokonale zapadá do plánu, ktorého celú šírku pozná opäť len Michael. Záchranná akcia v meste má slušný priestor, aj zabaví, ale nedokázal som sa o postavy báť, veď je predsa len 2. epizóda. Všetkými postavami sa priveľmi šetrilo a zaobchádzalo sa s nimi v rukavičkách, každopádne ale tempo šlape ako za starých čias a napätie visí vo vzduchu.(15.4.2017)

Neskutečně mě nebaví dějová linka Sáry Tancrediové, které je po přestávce ještě ošklivější než bývala. Naopak mě potěšilo první zavítání do věznice, která je zase trošku jiná, než tomu bývalo dříve. Kromě vymýšlení plánu útěku musí vězni čelit hrozbě rostoucího napětí a občanské války. Nemohu si pomoct, ale něco tomu seriálu zkrátka chybí. Už to není ani zdaleka tak WOW jako před lety. Pořád doufám ve zhoustnutí napětí. Lepší 3 hvězdy.(16.4.2017)

Seriál má stále zběsilé tempo, stejně jako jsme byli zvyklí z předchozích sérií. V tomto díle mám smíšené pocity akorát z pasáže, kdy se Linc a spol. musí prodrat územím IS. Na jedu stranu je atmosféra hutná, na druhé straně je to už dost přitažené za vlasy. Každopádně se furt jede na plný plyn v pořádně zamotaném příběhu, takže očekávání dalšího dílu nejsou malá.(13.4.2017)