Michaelovi dochází možnosti a musí udělat těžké rozhodnutí. Ve vězení propukají nepokoje, ale Michaelovi se podaří získat nečekanou pomoc a uprchnout. Jenže venku ho i jeho společníky chytí teroristé z Islámského státu. Michael má přijít o hlavu. Dokáže mu Lincoln pomoct? T-Bag si mezitím počíhá na Kellermana, aby zjistil, jestli je tím tajuplným, obávaným Poseidonem. Přitom se sám ocitá uprostřed nebezpečí a zjišťuje, že Sara si zřejmě hřeje na prsou hada. (TV Prima)

Frajer42

Spoilery! Musím tvůrcům poděkovat, že vyslyšeli moje přání. Na scéně se ani jednou neobjevila emancipovaná píča Sára a tento díl tak neměl větší chybu. Zážitek mi kurvila už jen ta blonďatá píča agentka, ale naštěstí ji nebylo dáno moc prostoru. Neskutečná dávka napětí od první do poslední minuty. Atmosféra nabrala tu správnou hustotu. V zemi nastal převrat a z party hrdinů se stali nejhledanější osoby v Jemenu. Přiznám se, že jsem před sledováním nové série byl lehce skeptický. Nevěřil jsem, že se seriálu může podařit navázat na svoje nejlepší časy a může být až takhle dobrý. ()