Lincoln se snaží zjistit, co se stalo Michaelovi, proč předstíral vlastní smrt a co celou tu dobu vlastně dělal. Pravda vychází najevo. C-Note vymýšlí nový plán na útěk z nebezpečného Jemenu. Všichni se mají setkat na letišti, jenže teroristé z Islámského státu znovu zaútočí a zkomplikují situaci. C-Note a spol. ještě stihnou odletět, ale Michael, Lincoln a ostatní zůstávají opuštění na zemi. T-Bag mezitím ukazuje Saře fotku, na které se Poseidonovi poskokové tajně scházejí s jejím manželem Jacobem. (TV Prima)

Frajer42

Spoilery! Po předchozí brutální náloži a ukázkou toho, jak asi vypadá seriálové nebe, přišel velmi slabý čajíček. Už samotný úvod nevěstil vůbec nic dobrého, když v samém počátku vystrčila na diváky svůj feťácký ksicht emancipovaná píča Sára a ukázalo se, že její vzorný manžílek je ve skutečnosti podrazáckej čůrák. Přiznám se, že jsem si představoval malinko jinak, kterak probíhá pátrání po nejhledanější pětici v Jemenu. Napětí si v tomto díle vzalo dovolenou. Od samého počátku bylo jasné, že z pětice uprchlíků, jsou tři členové navíc a jejich jediné poslání je nějak dramaticky zemřít při záchraně svých přátel. Bylo cítit, že už se kluci nemůžou dočkat, až pronesou větu: "Bylo nás pět!". Odnesla to postava, kterou budou oplakávat pouze 4 % divácké populace, takže alespoň v tomto ohledu panuje z mé strany spokojenost. Lepší 3 hvězdy. ()

micle21

Tak jsem si to šetřil, žádnej díl mě nedokázal úplně pohltil, ale teď už ten plnej počet dám. Snad nás ještě čekají nějaká překvapení v podobě známých postav a tempo nepoleví. Nová řada má poměrně dobře nakročeno, ale uvidíme jak to s tim Islámským státem vyjde, ze začátku mi to moc jako rozumný krok nepřišlo pro děj, ale uvidíme. ()

Michaels

Konec tohoto dílu mi zlehka připomněl konec posledního dílu v první sérii, kdy tehdy ještě Fox Riverské osmičce uletělo letadlo. Začíná to nabírat na otáčkách a myslím, že se ještě v onech pár dílech máme na co těšit. ()

Agent24

Nahánění po Jemenu pokračuje. Na naše hrdiny byla vypsaná odměna a když už to vypadá, že z Jemenu uletí letadlem tak jim to letadlo uletí přímo nad hlavami. Ukázka na příští epizodu je parádní tak nezbývá než to čekání přežít ve zdraví. Pátá epizoda za 100%!!! :-) ()

Evee04

"Jasnéé,Link musí ist tiež!....Ježiši hangár dva,načo sa to pýta dva krát len zbytočne zdržuje!,čo je hluchý???Panebože...Ou bič..."Tu je zhrnutie Matúša Knižku.___101% ()