Nepředvídaná událost (S05E05) (epizoda)

Contingency

Thriller / Drama / Akční / Krimi

USA, 2017, 45 min

Tak jsem si to šetřil, žádnej díl mě nedokázal úplně pohltil, ale teď už ten plnej počet dám. Snad nás ještě čekají nějaká překvapení v podobě známých postav a tempo nepoleví. Nová řada má poměrně dobře nakročeno, ale uvidíme jak to s tim Islámským státem vyjde, ze začátku mi to moc jako rozumný krok nepřišlo pro děj, ale uvidíme.(9.5.2017)

Přišli jsme asi o dvě cesty k útěku, poběhali jsme si po Jemenu, ale jinak nic zvláštního. Ale no tak, tenhle seriál má na víc!(3.5.2017)

Spoilery! Po předchozí brutální náloži a ukázkou toho, jak asi vypadá seriálové nebe, přišel velmi slabý čajíček. Už samotný úvod nevěstil vůbec nic dobrého, když v samém počátku vystrčila na diváky svůj feťácký ksicht emancipovaná píča Sára a ukázalo se, že její vzorný manžílek je ve skutečnosti podrazáckej čůrák. Přiznám se, že jsem si představoval malinko jinak, kterak probíhá pátrání po nejhledanější pětici v Jemenu. Napětí si v tomto díle vzalo dovolenou. Od samého počátku bylo jasné, že z pětice uprchlíků, jsou tři členové navíc a jejich jediné poslání je nějak dramaticky zemřít při záchraně svých přátel. Bylo cítit, že už se kluci nemůžou dočkat, až pronesou větu: "Bylo nás pět!". Odnesla to postava, kterou budou oplakávat pouze 4 % divácké populace, takže alespoň v tomto ohledu panuje z mé strany spokojenost. Lepší 3 hvězdy.(4.5.2017)

Sida byla škoda(12.6.2017)

• Tommassi3

"Co to děláš ?? Vždyť oslepneš !!" - "Je to jen 95% líh !! Takže neoslepnu úplně.."(29.11.2017)