Cesta do Phaecie (S05E06) (epizoda)

Paecia

Thriller / Drama / Akční / Krimi

USA, 2017, 45 min

• Tommassi3

"Co je ?? Omar má přece mapu v hlavě !!" - "A o to právě jde !! Tahle mapa je mrtvá.."(4.12.2017)

• Rocky88

Trošku horší díl než ty předešlé, velice předvídatelný. Nicméně velice slušný klifáč s docela bezvýchodnou situací.(11.5.2017)

Už už jsem si říkal, že ten konec udělali nějaký jednoduchý, ale to se nakonec nestalo a tyhle momenty mám rád. A už jsem si uvědomil, co mi schází na této sérii obecně. Takové ty prostřihy, kdy byla zrychleně ukázána cesta z vězení.... škoda.(10.5.2017)

• Frajer42

Tohle snad páni tvůrci nemohli myslet vážně. Nejlépe by udělali, kdyby si tento díl strčili někam hluboko do prdele. Z mého odborného pohledu se jednalo o zatím nejméně záživný díl. Na režisérské židli vystřídal Paul Scheuringa žlutý filmový kazisvět Kevin Tancharoen a rozdíl v kvalitě je propastný. Pouštní naháněná s kokotem kyklopem mi tedy s adrenalinem nepohnula. Zoufalý díl se zcela předvídatelným a neskutečně nudným průběhem. Konečně dokážu pojmenovat důvod, proč je tato nová série horší než ty předešlé. Můžou za to především katastrofálně vybrané vedlejší postavy. Nejenom, že mi jsou osudy těchto postav naprosto lhostejné, to bych ještě nějak překousl. Nicméně, ony mě ke všemu neskutečně iritují (čti serou). Na prvním místě v otravnosti je rozhodně ta bílovlasá píča. Takovou postavu mohl napsat jen naprostý píčus, který se brutálně minul povoláním. Nevěřil jsem, že někdy dojde k tomu, že svůj oblíbený seriál takto pohaním, ale toto je od tvůrců plivnutí do ksichtu a já nemohu hodnotit jinak než odpadem. Nejsmutnější na tom je, že ten žlutý píčus bude reřírovat i následující díl. Už teď zvracím!(15.5.2017)

Bohužel dosti předvídatelný díl. I tak mě bavil. Ohnostroje super..(12.6.2017)