Útěk z vězení

• USA Prison Break (více)
USA, (2005–2017), 63 h 43 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvůrci:

Paul Scheuring

Hudba:

Ramin Djawadi

Série(5) / Epizody(90)

Recenze uživatele Michaels k tomuto seriálu (11)

Konec zabíjení (2009) (S04E22)

Scofield dá Kellermanovi Scyllu a ten zbytku party zajistí svobodu. Sára zastřelí Scofieldovu matku a generál je zatknut FBI. Teddyho pošlou zpět za mříže. ()

Ta stará koule na řetězu (2009) (S04E23)

Sáru zatknou za vraždu Scofieldovy matky. Generál chce nechat Sáru zabít a když se tohle dozví Michael, chce nechat Sáru převézt na jinou věznici, avšak po neúspěchu u ředitelky mu nezbývá nic jiného, než zorganizovat další útěk. ()

Věznice Ogygia (2017) (S05E01)

Absolutně perfektní comeback Prison Break, který se vrací ke svým kořenům. Pokud budou všechny následující díly takové, jako tento, máme se na co těšit! ()

Kdo je Kaniel Outis (2017) (S05E02)

I tento díl si zaslouží 5 hvězd a hlavně nevyzpytatelná závěrečná scéna. ()

Lhář (2017) (S05E03)

Opět zajímavý díl, sice se dalo tak trochu předpokládat, že se z vězení zatím nedostanou, ale i to je důkazem comebacku první řady, ale tentokrát v lepším prostředí. ()

Vězňovo dilema (2017) (S05E04)

Deja vu jako z první série, ale tentokrát mnohokrát lepší. Konečně se to začalo pořádně rozjíždět :-) ***** ()

Nepředvídaná událost (2017) (S05E05)

Konec tohoto dílu mi zlehka připomněl konec posledního dílu v první sérii, kdy tehdy ještě Fox Riverské osmičce uletělo letadlo. Začíná to nabírat na otáčkách a myslím, že se ještě v onech pár dílech máme na co těšit. ()

Cesta do Phaecie (2017) (S05E06)

Ajajaj tak se nám zase začíná zamotávat zamotané. No na to, že zbývají poslední 3 díly je to celkem napínavé. Jsem zvědav, jak to dopadne :-) Za mě pecka ()

Vínové moře (2017) (S05E07)

Tak toto bude ještě zajímavé. Nacpat celé rozuzlení do dvou dílů :-) ()

Potomstvo (2017) (S05E08)

I když se mi epizoda zdála nějak krátká (pochybuji, že trvala 45 minut), tak musím uznat, že perfektně natáhla strunu pro závěrečný díl. Už aby to bylo :-) ()

Za očima (2017) (S05E09)

Nebylo by na škodu trochu více napětí, ale závěr tomu dodal grády, za mě opět super. Tuto sérii hodnotí jako velmi zdařilou. ()

Další tajemný thriller od režiséra Oldboye

Další tajemný thriller od režiséra Oldboye