Reklama

Reklama

FBI v sukních

Trailer

Obsahy(1)

Ellie de Wittová a Janis Zuckermannová, jsou dvě mladé ženy, kterým se podaří být přijaté na slavnou výcvikovou akademii FBI. Během 16ti týdnů se zde mají naučit zacházet se střelnými zbraněmi, vyznat se v soudním lékařství, ve spletité síti právních vyhlášek a odolávat zločineckým způsobům. Ellie, bývalá námořnice, nemá problémy s tělesným výcvikem a Janis, která má tolik universitních titulů, že je ani nedokáže spočítat, zase nedělá problémy chápat nepochopitelné. Aby všemi náročnými zkouškami prošly, nezbyde jim, než spojit síly. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

klerik 

všechny recenze uživatele

Teoreticky klišé ako hrom. Ale zase je to aj celkom starý film... Jedna je drsná a druhá je múdra... A vraj je to vtipné. Ale aj som to celé dopozeral. (Vtedy sa mi páčilo, že aj filmové hrdinky sa musia učiť ako ja...) Druhý krát nemusím... S prihliadnutím na rok vzniku dávam 3*... ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Zábavná klasika osemdesiatych rokov so skvelým hlavným ženským duom. Disponuje príjemnou atmosférou, dostatkom humoru a kvalitným spracovaním, ktoré nenudí. Klasická 80sákovina, v podstate priemerná, ale zábavná a príjemná ... a mierne nostalgicky mnou nadhodnotená ;) ()

Reklama

ARI50 

všechny recenze uživatele

Janis je nesympatická hlavu ma jako žampion a celý film se snaží udělat dojem ale to nehrozí protože nudí a je to celkem blbost. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Klasická pochabá komédia osemdesiatych rokov, ktorú spoznáte už po pár záberoch, dialógoch a hereckých tvárach (treba povedať, že Rebecca De Mornayová mi bola snáď prvý raz sympatická). ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama