Reklama

Reklama

Soko Vídeň

(seriál)
Krimi
Rakousko / Německo, (2005–2022), 185 h 13 min (Minutáž: 43–45 min)

Předloha:

David Sanderson (kniha)

Hrají:

Dietrich Siegl, Lilian Klebow, Stefan Jürgens, Gregor Seberg, Andreas Kiendl, Michael Steinocher, Maria Happel, Bruno Eyron, Karin Giegerich (více)
(další profese)

Série(17) / Epizody(247)

Obsahy(1)

Jedno město. Jedna řeka. Mnoho zločinů. Dunaj ve Vídni – je krásný, modrý, a mnohdy krvavý. Vídeňský kriminální tým chce mít jistotu, že nebude ještě krvavější, a tak byl pověřen hlídat tuto řeku od Slovenské hranice až do centra Vídně. Tento tým mladých policistů bojuje se zločinem na vodě, ale také na zemi a ve vzduchu. Se záchranou zajatců, lidským pijáctvím a vraždami na jejich listu, neschází žádná akce. Přidejte se k Vídeňskému týmu a uvidíte město Mozarta, Freuda a Habsburků z jiné a nové perspektivy! Autentické a realistické příběhy podány s lehkostí a živostí imperiální Vídeň, z nového pohledu a neobvyklé perspektivy. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (1)

Uradnik 

všechny recenze uživatele

Toto SOKO je pre zmenu naozaj zľahka priblblé (aspoň diely, čo som videl). Naozaj ma netešia gýčovité postavy východoeurópanov, takí tí českí zlodejíčkovia, ruskí mafiáni a podobne. Pokiaľ jednoducho neznášate všetko, čo je po nemecky, táto séria Vám to potvrdí. Pokiaľ sa naopak chcete baviť, pozrite si napríklad iné SOKO (že by Leipzig?). V Nemecku je už táto úroveň na verejnoprávnom kanáli asi nemožná. ()

Galerie (3 222)

Reklama

Reklama