Jak moc mě miluješ?

Combien tu m'aimes?

How Much Do You Love Me?

Komedie

Francie, 2005, 95 min

Tak tohle mohou natočit opravdu jen frantíci … není to totiž vůbec film, je to divadlo, ale … jaké panečku!!! Celým filmem se nesou skvělé hlášky, kterým vévodí Monica Bellucci se svým: „Je úplně normální, že mě miluješ. Všichni muži mě milují. Narodila jsem se k tomu, aby mě muži milovali!“ ta žena ví o čem mluví, to není výstřel do tmy – království za Monicu Bellucci!!!(21.6.2009)

Tahle kritika odosobněné společnosti od věčného provokatéra Bliera je dráždivá snad moc i na pana režiséra. Opět bravurně zvládnutý scénář i režie, opět Depardieu, bez nějž by snad Blier nedokázal nic natočit. Malá vzpomínka na dokonalý Studený bufet. A hlavně překvapení, jak málo toho tradičního Bleirova trpkého humoru tenhle snímek obsahoval.(31.5.2013)

Aha..., tak ona je to komedie... Říkal jsem si, že na eroťák je to málo erotický, na romantiku málo romantický, na drama málo dramatický a ejhle- komedie. Tak to jsem ovšem vůbec nepochopil. Dávám 3 pecky, všechny 3 jsou za Monicu. Zbytek vypouštím. Být tam místo Bellucci třeba ta jejich sousedka, tak jsem u toho vydržel možná i 20 minut. Takhle jsem to byl ochoten vydržet až do konce.(23.12.2013)

• IQ Tiqe

Tuhle komedii. která není až tak komedií, jsem si pustil jen kvůli Monice Belucci. Po jejím zhlédnutí musím konstatovat, že Monica je jediný důvod, proč by si ho měl chtít pustit i někdo další, protože ona je to jediné, co vás na tomhle filmu zaujme (ačkoliv dost :)). Vybavilo se mi, že Hugh Grant komentoval jednu postelovou scénu s Julií Roberts z Notting Hill s tím, že měl problém s nechtěnou erekcí. Zajímalo by mě, jak na tom byl zdejší Moničin herecký partner, protože ona je daleko těžší kalibr.(26.5.2010)

• Frenegonda

Jak natočit film s Monicou Bellucci??? Pravidlo 1: Musí se svlíknout:-) 2) Musí mít aspoň sexy obleček... když jde o film na který by mohli jít i děti:-) Nicméně tenhle film ze mě dělá vola. V první části se tváří jako film o řešení problému ...co s tím zamiloval jsem se do prostitutky... ale pak se to zvrhne v šílenou frašku, které při nejlepší vůli nerozumím...(7.4.2008)

• - Film byl natočen za tři měsíce. Natáčení probíhalo od února do dubna 2005. (Terva)

• - V 7. minutě, kdy Daniela (Monica Bellucci) vchází do místnosti, má na levé ruce prsten, avšak když rozsvěcí lampičku, prsten nemá. (daniel.j)