Earl a Randy milují americký fotbal. Když Randy chodil na střední, americký fotbal hrál. Earl si na něm při jednom zápase "nahrabal" slušné peníze tím, že zápas zfixloval. Vsadil na tým, který hrál proti Randymu, a svému bratrovi řekl, aby hrál schválně špatně. Peníze sice vyhrál, ale Randy si zápas, který mohl vyhrát, vůbec neužil a Earl mu tím zkazil ambice, které mohl mít na profesionálního hráče. A tohle se Earl v tomto díle snaží napravit. Mezitím se Joy, jeho bývalá manželka, snaží ukrást 100 000 dolarů, které Earl vyhrál v loterii, a náhodou najde trezor, ve kterém Earl peníze schovával. (Sayko)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí tretia epizóda z prvej série nesie názov "Randy´s Touchdown" (Randy boduje). Earl chce napraviť krivdu, ktorú spôsobil svojmu bratovi Randymu, keď bol stredoškolák a hral americký futbal. Kvôli Earlovým podvodným sázkam prišiel Randy o možnosť tešiť sa z víťazstva. Earl urobí všetko preto, aby jeho mladší brat položil svoj touchdown. Randy sa však kvôli tomu musí vrátiť na strednú školu. Earlova ex-manželka Joy sa stále urputne snaží získať stotisíc dolárov, ktoré vyhral tesne pred ich rozvodom. ***** ()