Jak říká název dílu, Earl se rozhodne odškrtnout si na seznamu číslo 84, a to říct své bejvalce, že není mrtvý, jak si to bejvalka vykládala. To se mu sice povede, ale nese to s sebou následky. Když se Earl rozešel se svou přítelkyní, věděl proč to dělá, prostě si nepadli do oka. Přítelkyně se do něj ale znovu zamiluje a tím Earlovi dost zavaří! (Sayko)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí štvrtá epizóda z prvej série nesie názov "Faked My Own Death" (Predstieral som vlastnú smrť). Earl Hickey v snahe byť lepším človekom pristúpi ku zrealizovaniu bodu číslo osemdesiat štyri, ktorý má na svojom zozname. Nadviaže kontakt so svojou bývalou priateľkou Natalie Duckworthovou, ktorá si myslela, že už nežije. Earl nafingoval svoju vlastnú smrť, aby ukončil ich vzťah. Keď sa jej po siedmych rokoch príde priznať a ospravedlniť sa, stane sa niečo, s čím vôbec nepočítal. Jemnocitná Natalie sa do neho znova zamiluje. ***** ()